İspanya Vize Başvurusu

Vize Başvurusu İspanya

İspanya Vize Başvurusu nasıl yapılır? İspanya’ya çeşitli sebepler ile gitmek isteyenler sıklıkla vize başvurusunun nasıl yapıldığını sormaktadır. İlk olarak vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli evrakların neler olduğunu öğrenmelisiniz. İspanya vize başvurusu noktasında firmamız sizlere hangi evrakların nasıl temin edileceği konusunda yardımlarda bulunacaktır.

İspanya vize başvurusu yapmak isteyenler vatandaşlar ilk olarak mutlaka evraklarını tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlamalıdır. Evraklarda bulunan eksiklikler vizelerin red cevabı almasında etkilidir. Firmamız sizler adına evraklarınızı konsolosluğa teslim ederek vize sürecinizi yönetmektedir.

Bu zaman içerisinde karmaşık işlerle uğraşmak istemiyorsanız ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız firmamıza güvenerek yola çıkabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi ulaşım sağlamanızdan 15 gün önce yapmanız gerekmektedir. Bunun sebebi işlemlerde yaşanan yoğunluk sebebiyle gecikmeler olabilmekte ve vize sonucunuz geç gelebilmektedir.

İspanya vizesi hangi illerden alınır? Şeklinde birçok soru bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili daha ayrıntılı bir cevap almak isterseniz yukarıdaki illerin hepsinden alınabileceğini unutmayınız.

Adıyaman, Adana Afyonkarahisar, Aksaray, Ağrı, Amasya, Antalya, Ankara, Artvin, Ardahan, Aydın, , Bartın, Balıkesir Batman, Bilecik, Bayburt, Bitlis, Bingöl, Bolu, Bursa, Burdur, Çanakkale, Çorum, Çankırı, Denizli, Düzce, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hakkari, Giresun, Hatay, Iğdır, İzmir, Kahramanmaraş, Isparta, İstanbul, Karabük, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kilis, Kütahya Malatya, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Muş, Nevşehir, Mersin, Muğla ,Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Osmaniye, Rize, Siirt, Sinop, Şırnak, Tekirdağ, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van, Yalova, Tunceli, Uşak, Yozgat, Zonguldak illerinin tamamından Avusturya vizenizi alabilirsiniz.

İspanya’ya seyahat etmeniz yapmanız gereken vize almanız gerekmektedir ve bunun için de bazı şartlara uymanız gerekmektedir. İspanya vizesi nasıl alınır? Sorusu bu konuda iyi anlaşılması gereken bir konudur. Vize alma noktasında hızlı bir şekilde dahil olmak gibi bir maksadınız var ise önce sizden istenen evrakları net bir şekilde konsolosluktan öğrenmelisiniz. Ayrıca yetkili bir şekilde çalışmakta olan vize merkezimize ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Bizler süreci her aşamasında ihmal etmeden sizin adınıza yöneterek üzerinizdeki vize yükünü hafifletmiş oluruz. Evrak takibiniz tarafımızdan takip edilerek sizlere detaylı bilgiler aktarılır.

Vize İşlemleri İspanya

İspanya Vize Çeşitleri

İspanya Aile/Akraba Ziyareti İspanya Vize Çeşitleri bulunan İspanya Aile/Akraba Ziyareti için İspanya Schengen vize başvurusu yapılmalıdır. İspanya Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar şöyledir: Geçerliliği bulunan, İspanya vize işlemlerinin yapılabileceği minimum 2 boş sayfası bulunan, yıpranmamış, yırtılmamış, 10 yıl içinde alınmış ve seyahat sonrasında da 105 gün geçerliliğin devam edeceği pasaport olması gerekmektedir. İspanya Schengen vize başvuru Formu Daha önce başka bir pasaport vize işlemlerinde …

İspanya Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi İspanya

İspanya Vizesi Hakkında Genel Bilgi

İspanya Vizesi Hakkında Genel Bilgi İspanya Vizesi Hakkında Genel Bilgi İspanya ile Türkiye arasında günümüze kadar uzanan dostluk köprülerinin kurulmasının tarihi 1700’lerin ortalarına kadar uzanır. Dönemin İspanya Krallığının resmi kanallarla Osmanlı Devletini  hem siyasi hem ticari dost ilan etmesiyle o tarihten beri İstanbul’da faaliyet gösteren İspanya Konsolosluğu / Büyükelçiliği kurulmuş ve dostluk başlamıştır. Günümüzde İspanya Devletinin, Türkiye’den gelecek ziyaretçilerden Bordo (Umuma Mahsus) …

İspanya Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar