İspanya Vize Randevusu

Vize Randevusu İspanya

İspanya Vize Randevusu nasıl alınır? İspanya’ya ziyaret gerçekleştirmek isteyenler nasıl randevu alınacağı hususunda merak içindedir. İspanya vize randevusu almak isteyenler için yapmaları gereken ilk olarak İspanya Konsolosluğu ile irtibata geçmelidir. Konsolosluk haricinde vize merkezimizde sizin için randevu alınması mümkündür. Randevu gün ve tarihi size e-mail yoluyla ulaştırılır ve o gün bireysel olarak konsoloslukta bulunmanız gerekir.

İspanya vize randevusu vize temin edebilmeniz için mecburu bir işlemdir. Randevu alım sürecinde yorulmak istemiyorsanız evraklarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Firmamız sizin işlemlerinizi adınıza süreci yönlendirerek vize yükünüzü hafifletecektir.

Bu şekilde bir tek İspanya seyahatinize odaklanabilir, zamandan tasarruf kazanabilirsiniz. Vize temin işlemleriyle uzun yıllardır ilgilenen firmamız sizlere en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Aklınıza gelen tüm  soruda firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

İspanya ülkesinde gerçekleşen iş görüşmeleri, toplantılar, konferans ve fuar katılımları ve yatırım gibi ticari amaçlı seyahatler İspanya ticari için gerekli koşullardandır. İspanya ticari vize şartları İspanya Konsolosluğu tarafından detaylı bir şekilde belirlenmektedir. İspanya ticari vize alınabilmesi için yapılması gereken ek olarak sunulması gereken evraklar ticari amacı kanıtlar nitelikte olmalıdır.

İspanya ticari vize başvurusu maksadıyla talep edilmekte olan evraklar ayrıntılı bir şekilde sizlere yazımız içerisinde belirtilecektir. Tüm aşamaları ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Ziyaret gayesine göre bu durum değişiklik göstermektedir.

İspanya vizesi taleplerinizi tamamlaya bilmeniz ancak İspanya Konsolosluğundan randevu almanız ile olmaktadır. İspanya vize randevusu nasıl alınır? Sorusu bu noktada birçok vatandaş tarafından sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Randevu işlemlerinin yapılabilmesi için İspanya Konsolosluğu ile irtibata geçmeniz ve talep oluşturmanız gerekmektedir.

Seyahat planınızı güzel bir şekilde belirledikten sonra konsolosluklardan randevu alabilirsiniz.
İspanya vize randevusu nasıl alınır? Sorusuna daha kapsamlı yanıt vermek gerekirse konsoloslukların kurallara tam olarak uyarak diyebiliriz. Bu konuda sıkıntılarınız ve sorularınız varsa firmamız ile irtibata geçerek rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Firmamız ilgili konsolosluklardan gerekli bilgileri sağlayarak siz değerli müşterilerimize aktarır ve bu süreçte vize yükünüzü hafifletmiş olur. Vizenizin olumlu olması maksadı ile sizlere yardımcı olan firmamız, zamandan tasarruf imkanı sağlar.

Vize İşlemleri İspanya

İspanya Vize Çeşitleri

İspanya Aile/Akraba Ziyareti İspanya Vize Çeşitleri bulunan İspanya Aile/Akraba Ziyareti için İspanya Schengen vize başvurusu yapılmalıdır. İspanya Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar şöyledir: Geçerliliği bulunan, İspanya vize işlemlerinin yapılabileceği minimum 2 boş sayfası bulunan, yıpranmamış, yırtılmamış, 10 yıl içinde alınmış ve seyahat sonrasında da 105 gün geçerliliğin devam edeceği pasaport olması gerekmektedir. İspanya Schengen vize başvuru Formu Daha önce başka bir pasaport vize işlemlerinde …

İspanya Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi İspanya

İspanya Vizesi Hakkında Genel Bilgi

İspanya Vizesi Hakkında Genel Bilgi İspanya Vizesi Hakkında Genel Bilgi İspanya ile Türkiye arasında günümüze kadar uzanan dostluk köprülerinin kurulmasının tarihi 1700’lerin ortalarına kadar uzanır. Dönemin İspanya Krallığının resmi kanallarla Osmanlı Devletini  hem siyasi hem ticari dost ilan etmesiyle o tarihten beri İstanbul’da faaliyet gösteren İspanya Konsolosluğu / Büyükelçiliği kurulmuş ve dostluk başlamıştır. Günümüzde İspanya Devletinin, Türkiye’den gelecek ziyaretçilerden Bordo (Umuma Mahsus) …

İspanya Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar