Kanada Vize Başvurusu

Vize Başvurusu Kanada

Kanada Vize Başvurusu; turistik, ticari, aile ziyareti, arkadaş ziyareti vizesi gibi kısa zamanlı vize başvuruları Long Vize Turizm aracılığı ile gerçekleştirilir. Kanada Konsolosluğu ya da Büyükelçiliği kısa zamanlı vize başvurularında şahsen vize başvurusu kabul etmemektedir.

Kanada vize başvurusu yapacak bireylerin, Kanada Konsolosluğu’na hitaben başvuru formunu doldurup; vize işlemlerini başlatması gereklidir. Başvuru formu içinde tespit edilen bilgilerin açıklayıcı ve doğru olmasına dikkat etmek gereklidir. Kanada vize başvurusunda bulunacak bireylerin, asgari 6 ay geçerliliği tespit edilen ve en çok 10 sene içinde alınmış bir pasaportlarının bulunması gereklidir. Pasaportu bulunmayan bireylerin ilk olarak pasaport başvurusu yapıp; sonrasında vize başvurusu yapmalıdırlar. Kanada vizesi amacıyla profesyonel yardım alabilmek amacıyla Kanada Konsolosluğu/Büyükelçiliği yönünden yetkilendirilen Long Vize Turizm şirketimize başvuru edebilirsiniz.

Kanada vize başvuruları konusunda uzman olarak Long Vize Turizm şirketimiz hizmet vermektedir.. Long Vize Turizm olarak Türkiye’nin 81 ilinde vize başvuru merkezimiz bulunuyor. Kanada vize başvurularında  gezi planlamadan önce bulunduğunuz ilde en basit ve kolay bir şekilde vize başvurusu yapmak amacıyla Long Vize Turizm şirketimiz ile birebir müzakere sağlayarak ya da telefon numaralarımızdan erişerek vize başvuruları ile ilgili bilgi temin edebilirsiniz.

Kanada Büyükelçiliği ve Konsolosluğu, kısa zamanlı vize başvurularını direkt olarak kabul etmemektedir. Turistik, ticari, aile, ziyareti, arkadaş ziyareti gibi kısa zamanlı vize başvurularını Long Vize Turizm aracılığı ile gerçekleştirmeniz gereklidir. Kanada vize başvurularının ret almaması amacıyla vize işlemlerini talep edildiği şekilde yürütülmelidir. Kanada vize başvurusu, Kanada Konsolosluğuna ya da Kanada Büyükelçiliği’ne yapılır.

Bunun dışında Kanada vizesi amacıyla Kanada Konsolosluğu/Büyükelçiliği yönünden yetkilendirilen resmi başvuru merkezleri ve yetki verilen akredite işletme olan Long Vize Turizm şirketimiz vasıtasıyla yapabilirler. Şirketimiz, ülke temsilcileri ve tecrübeli personeli ile resmiyetin gerektirdiği ölçüde ve kanuni mevzuatın tespit ettiği sınırlar içinde hareket ederek Türkiye’nin 81 ilinde başvuru alabilmektedir. Başvuru amacıyla Kanada’ya hangi nedenle gezi edileceği, gezi zamanı ve seyahate elverişli vize türü talep edilmelidir. Bu talep vize talep dilekçesi yazılarak resmileştirilir. Ardından vize başvuru formu doldurulur.

Hazırlanması gereken evraklar ve belgeler hazırlanır. Vize ücreti ödenir. Kanada vizesi randevusu online alınır. Tazmin edilen evraklar ve belgeler randevu günü ve saatinde teslim edilir. Aynı gün parmak izi uygulamasına tabi olunur. Bu aşamadan sonra Kanada Konsolosluğu/Büyükelçiliği yetkilileri yönünden başvurunun değerlendirilip, sonuç vermesi beklenir.

Vize Çeşitleri Kanada

Kanada Vize Çeşitleri

Kanada Aile/Akraba Ziyareti Kanada Vize Çeşitleri içinde yer alan Kanada Aile/Akraba Ziyareti vizesi için gerekli olan işlem ve evraklar şunlardır: Kanada Konsolosluğu web sitesinde yer alan online vize başvuru formu ile Aile bilgi formunun doğru bilgilerle eksiksiz bir şekilde ıslak imzalı olarak doldurulması, Son 10 yıl içinde alınmış olan seyahat sonrasında da 6 ay geçerliliği devam edecek pasaportun aslı, Biometrik özellikte …

Kanada Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi Kanada

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Kanada her geçen yıl Dünya’nın çeşitli ülke vatandaşları tarafından ziyaret edilen ve göçmenlik başvurularını yoğun olarak alan bir ülke olarak dikkat çekiyor. Güney’inde ABD ile sınır komşusu olan Kanada’ya ABD vatandaşlarının vizesiz geçiş hakkı bulunurken Kanada dünyanın birçok ülke vatandaşına vize uygulamasında bulunuyor. Türkiye’den de diplomatik pasaport sahipleri hariç her vatandaş için …

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top