Kanada Vizesi için Gerekli Belge Ve Evraklar

Vize Evrakları Ve Belgeleri Kanada

Kanada Vizesi için Gerekli Belge Ve Evraklar , Kanada vize başvurularının pozitif yönde sonuç vermesi amacıyla en mühim faktördür. Vize başvurusunda bulunacak bireylerin; vize müracaat süresine, vize çeşidine ve mesleğine elverişli şekilde lüzumlu evrakları ve belgeleri tamamlamaları mecburidir.

Kanada vize belgeleri; turistik, ticari, familya ziyareti, eğitim, vatandaşlık, göçmenlik gibi uzun ve kısa zamanlı vize çeşitlerine göre değişiklik göstermiştir. Kanada’ya gezi edecek Türkiye Cumhuriyeti bütün pasaport sahipleri vize almaları mecburidir.

Kanada konsolosluğu ve Büyükelçiliği, vize başvurularını neticelendirmek ile yetkilidir. Çalışmayan şahıs amacıyla Kanada vize evrakları ve belgelerini kusursuz bir şekilde tamamlanıp; vize müracaatı yapılması lazım olur. Kanada vize başvurularında, ilk olarak vize müracaatı yapan bireylerin, ortak olarak hazırlaması gereken evraklar ve belgelerin beraberinde vize çeşidine ve gezi süresine göre tamamlanması gereken ilave belge ve belgeler bulunuyor.

Ev hanımı amacıyla Kanada vize evrakları ve belgeleri gezi süresine ve vize çeşidine göre değişiklik gösterir. Kanada vizesi başvurularının pozitif yönde sonuçlanabilmesi amacıyla talep edilen vize evraklarının kusursuz bir şekilde tamamlanması lazım olur. Memur amacıyla Kanada vize evrakları ve belgeleri; bireylerin iş statüsüne, vize çeşidine ve gezi süresine göre değişiklik göstermiştir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları pasaport türü ayrım etmeksizin bütün pasaport sahipleri, uzun ve kısa zamanlı seyahatleri amacıyla vize almaları mecburidir. İşveren amacıyla Kanada vize evrakları ve belgeleri ile ilgili aktüel ve ayrıntılı bilgi amacıyla Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak, yetkin ve profesyonel ülke temsilcilerimiz ile Kanada vizesi evrakları ve belgelerinin hazırlanması, vize randevu oluşturma gibi bütün vize işlemlerinde, müşterilerimize profesyonel dayanak vermekteyiz.

Öğrenci amacıyla Kanada vize evrakları vize başvurularında tamamlanması mecburi belgelerdir. Kanada vize başvuruları, kısa zamanlı ve uzun zamanlı olarak iki kategoride yer alır. Kanada vize başvurularının sonuçlandırılmasında, Kanada Konsolosluğu yahut Kanada Büyükelçiliği yetkilidir.

Çiftçi amacıyla Kanada vize evrakları ve belgelerinin hazırlanıp, vize müracaatı gerçekleştirilmesi lazım olur. Kanada vize müracaatı yapacak bireylerin, asgari 6 ay geçerliliği tespit edilen bir pasaportlarının bulunması mecburidir. Pasaportu bulunmayan bireylerin evvela pasaport müracaatı yapmaları sonrasında vize müracaatı gerçekleştirmeleri lazım olur.

Vize Çeşitleri Kanada

Kanada Vize Çeşitleri

Kanada Aile/Akraba Ziyareti Kanada Vize Çeşitleri içinde yer alan Kanada Aile/Akraba Ziyareti vizesi için gerekli olan işlem ve evraklar şunlardır: Kanada Konsolosluğu web sitesinde yer alan online vize başvuru formu ile Aile bilgi formunun doğru bilgilerle eksiksiz bir şekilde ıslak imzalı olarak doldurulması, Son 10 yıl içinde alınmış olan seyahat sonrasında da 6 ay geçerliliği devam edecek pasaportun aslı, Biometrik özellikte …

Kanada Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi Kanada

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Kanada her geçen yıl Dünya’nın çeşitli ülke vatandaşları tarafından ziyaret edilen ve göçmenlik başvurularını yoğun olarak alan bir ülke olarak dikkat çekiyor. Güney’inde ABD ile sınır komşusu olan Kanada’ya ABD vatandaşlarının vizesiz geçiş hakkı bulunurken Kanada dünyanın birçok ülke vatandaşına vize uygulamasında bulunuyor. Türkiye’den de diplomatik pasaport sahipleri hariç her vatandaş için …

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar