Kanada Vizesi

Vizesi Kanada

Kanada Vizesi , Kanada’ya gezi edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alabilmek mecburiyetinde oldukları belgedir. Türkiye ile Kanada arasında vize anlaşması yer alır. Kanada vizesi amacıyla turistik, ticari aile ziyareti, transit, eğitim, vatandaşlık gibi vize çeşidine elverişli şekilde gerekli evrakların ve belgelerin tamamlanıp; vize başvuru yapılması gereklidir.

Kanada’ya gezi edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları pasaport türü ayrım yapmadan bütün pasaport sahipleri, Kanada ziyaretleri amacıyla vize almaları mecburidir. Kanada vize başvuruları, Kanada Konsolosluğu’na ya da Büyükelçiliği’ne yapılır. Ancak Kanada Konsolosluğu ya da Büyükelçiliği, kısa zamanlı vize başvurularını direkt olarak kabul etmemektedir.

Kanada kısa zamanlı vize başvurularını, Kanada Konsolosluğu/Büyükelçiliği yönünden yetkilendirilen Long Vize Turizm aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Long vize şirketi olarak Kanada vize başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması ve bütün vize işlemleri ile ilgili müşterilerimize profesyonel yardım vermekteyiz. Kanada vize işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi amacıyla Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kanada vizesi başvurularında gerekli evrakların ve belgelerin hazırlanması, vize randevusu oluşturma,

Kanada vize başvuru formu doldurma gibi bütün vize işlemlerinde Long Vize Turizm şirketimizde çalışan yetkin ve tecrübeli personelimizden hizmet temin edebilirsiniz. Kanada Konsolosluğu, vize işlemlerinin değerlendirilmesi konusunda bütün vize işlemlerini hassaslıkla yürütmektedir. Kanada vize başvurusunda bulunacak bireylerin, Kanada Konsolosluğu yönünden talep edilen vize ücretini de yatırmaları gereklidir.

Vize başvurularında gerekli işlemlerden herhangi birinin yapılmaması halinde vize başvuruları negatif yönde neticelenecektir. Kanada vizesi alan kişiler, sadece Kanada ülkesini gezi yapma hakkı elde ederler. Kanada vize; diplomatik, özel, hizmet ve genel pasaport sahiplerinin Kanada’ya uzun ve kısa zamanlı seyahatleri amacıyla vize almaları mecburidir. Kanada vize başvurularında, başvuru sahibinin vize çeşidine ve gezi süresine elverişli şekilde gerekli evrakları ve belgeleri tamamlayıp; vize başvurusu oluşturmaları gereklidir. Kanada vize başvurularında, vize başvurusunda tespit edilen bireyin Türkiye’deki iş statüsüne göre de gerekli evraklar ve belgelerde değişiklikler görülür.

Tüm Kanada vizesi başvurusunda bulunacak bireylerin, bitirmesi gereken ilave evraklar ve belgeleri yanında bireylerin mesleki statüsüne ve vize çeşidine göre hazırlaması gereken ilave evrak ve belgeler de yer alır. Gerekli evrak ve belgelerde görülen hatalı ya da eksik bir evrak vize başvurusunun negatif yönde sonuçlanmasına yol açacaktır. Kanada vize işlemlerinde gerekli evrakların ve belgelerin prosedüre elverişli şekilde hazırlanması amacıyla Long Vize Turizm şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Çeşitleri Kanada

Kanada Vize Çeşitleri

Kanada Aile/Akraba Ziyareti Kanada Vize Çeşitleri içinde yer alan Kanada Aile/Akraba Ziyareti vizesi için gerekli olan işlem ve evraklar şunlardır: Kanada Konsolosluğu web sitesinde yer alan online vize başvuru formu ile Aile bilgi formunun doğru bilgilerle eksiksiz bir şekilde ıslak imzalı olarak doldurulması, Son 10 yıl içinde alınmış olan seyahat sonrasında da 6 ay geçerliliği devam edecek pasaportun aslı, Biometrik özellikte …

Kanada Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi Kanada

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Kanada her geçen yıl Dünya’nın çeşitli ülke vatandaşları tarafından ziyaret edilen ve göçmenlik başvurularını yoğun olarak alan bir ülke olarak dikkat çekiyor. Güney’inde ABD ile sınır komşusu olan Kanada’ya ABD vatandaşlarının vizesiz geçiş hakkı bulunurken Kanada dünyanın birçok ülke vatandaşına vize uygulamasında bulunuyor. Türkiye’den de diplomatik pasaport sahipleri hariç her vatandaş için …

Kanada Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar