Macaristan Vize Başvurusu

Vize Başvurusu Macaristan

Macaristan vize başvurusu taleplerinizi Long Vize aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Macaristan’a gitmek isteyen vatandaşlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, kısa süreli vize başvurularını doğrudan Macaristan Konsolosluğu’na gerçekleştiremez. Kısa süreli vize talepleri, Macaristan Konsolosluğu tarafından izin verilmiş Long Vize Turizm aracılığıyla gerçekleştirilir.

Fakat Macaristan vizesi başvuru işlemlerinde; aile birleşimi, eğitim, çalışma gibi uzun süreli vize başvuruları için doğrudan Macaristan Konsolosluğu veya Büyükelçiliğine başvurular gerçekleştirilir. Macaristan’a seyahat edecek vatandaşların, ilk olarak seyahat türünü belirleyip buna göre gerekli işlemleri ve evrakları tamamlaması gerekir. Macaristan vizesi için talep edilen evrakların ve belgelerin hazırlanması konusunda Long Vize Turizm şirketinden hizmet alabilirsiniz. Macaristan vize işlemleri için izni bulunan turizm şirketimiz, Türkiye’nin her ilinde bulunan vize merkezine ulaşarak vize başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ticari vize talebinde olan kişiler için en önemli evraklardan birisi Macaristan’da bulunan şirket yöneticisi veya firma sorumluları göndereceği davet mektubudur. Ticari vize taleplerinde karşı taraftan davetiye gelmediği sürece, vize başvuruları olumsuz yönde neticelenmektedir.

Macaristan ticari vize başvurusunda bulunan kişilerin, minimum altı ay geçerliliği bulunan bir pasaportlarının bulunması gerekir. Pasaportu bulunmayan kişilerin, öncelikle pasaport başvurusu yaptıktan sonra vize başvurusunda bulunmalıdırlar. Macaristan ticari vize başvurusu talepleriniz için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında farklı gerekçeler ile ziyaret talebinde bulunmakta olan kişiler de gerekli evrakları kendisi hazırlayabilir veya bizlerden yardım alarak daha hızlı bir işlem sağlayabilir.

İspanya ziyaretlerinizde vize işlemlerinizin nasıl yapıldığı konusunda kafanızda soru işaretleri oluşabilir. İspanya vize başvurusu nasıl yapılır? konusunda sizler için detaylı cevaplar vermeye çalıştık. Vize başvurusu talebinizin alınabilmesi için İspanya Konsolosluğunun belirlemiş olduğu prosedürleri yerine getirmelisiniz. Sizlere gerekli olan belge ve evrakların neler olduğunu İspanya Konsolosluğu sizlere bildirecektir.

İspanya vizesi başvurusu nasıl yapılır? Hususunda daha fazla aydınlık getirecek olmamız gerekirse evrak ve belgelerinizin tam ve eksiksiz olmasıyla konsolosluğa başvurabilirsiniz. Bu vize ve evrakların tamamlanma süreci oldukça zorludur. Bu noktada uzman ve tam olarak yetkili vize merkezimizden de gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Merkezimiz senelerdir bu noktada vize alanında çalışarak adını geniş kitlelere duyurmuş profesyonel bir firmadır. Firmamız sayesinde vize süreciniz sıkıntısız olarak atlatılacaktır.

macaristan vize cesitleri 1

Macaristan Vize Çeşitleri

Macaristan Aile/Akraba Ziyareti Macaristan Vize Çeşitleri seyahat türüne göre değişiklik göstermektedir. Macaristan vize çeşitleri içinde yer alan Macaristan Aile/Akraba Ziyareti için yapılması gereken işlemler Macaristan Schengen vize işlemleridir. Macaristan Aile/Akraba Ziyareti için gerekli olan evraklar: Pasaport Macaristan Schengen vize başvurusu Biometrik Fotoğraf Macaristan Aile/Akraba Ziyareti için vize talep dilekçesi Önceden alınmış bir Schengen vizesi varsa yapılan seyahatlerin detaylarının belirtildiği dilekçe, Macaristan Aile/Akraba Ziyareti vize davetiyesi Macaristan Aile/Akraba Ziyareti yapacak kişinin …

Macaristan Vize Çeşitleri Read More »

Vize İşlemleri Macaristan

Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri

Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri, Macaristan vize başvuruları içinde yer alan kısa süreli seyahatler için verilen Macaristan Schengen vize işlemlerini direk kabul etmeyen Macaristan Konsolosluğu/Büyükelçiliği Vize İşlemleri için yasal olarak aracı gördüğü seyahat / turizm acenteleri ile vize başvuru merkezleri ile yapılmaktadır. Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri için yasal olarak yetki verilmiş vize başvuru merkezidir. Macaristan Vize …

Orange Vize Macaristan Vize İşlemleri Read More »

Vizesi Macaristan

Macaristan Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Macaristan Vizesi Hakkında Genel Bilgi Macaristan Vizesi Hakkında Genel Bilgi Macaristan Schengen’e üye bir ülke olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından giriş için vize talebinde bulunmaktadır. Avrupa Birliği veya Schengen üyeliğine dahil olan diğer ülkelerde resmi yollarla ikamet eden kişiler Macaristan’a vizesiz ziyaretlerini 180 gün içinde 90 günlük zamanı aşmamak kaydıyla gerçekleştirebilir.  Türkiye ile Macaristan arasında Schengen ve AB üyeliği sebebiyle vize rejimi bulunsa da Macar – Türk ilişkileri tarihin eski …

Macaristan Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top