Vize İşlemleri Etiyopya

Etiyopya Vize İşlemleri

Etiyopya vize işlemleri yapılırken daha kısa sürede onay alabilmek için, konsolosluk ve de büyükelçilikler tarafından belirlenmiş bazı prosedürlerin eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Vize Turizm firmamız başvuruların alınması ve sonraki tüm süreçte, başvurunuz için olumlu yönde karar çıkması adına sizleri yönlendirmektedir. Öyle ki vize başvurularında talep edilen evraklar, alınmak istenilen vize türüne göre değişkenlik gösterir. Eğer diplomatik pasaport sahibi değilseniz vizeniz olmadan ülkeye giriş yapamazsınız. Yapılan başvurularda olumlu sonuç almak içinse evrakların talep edilen şekilde doldurulması gerekiyor.

Etiyopya Vize İşlemleri Vize Nereden Ve Nasıl Alınır?

Güney Afrika’nın en çok ziyaret edilen ülkelerinden olan Etiyopya, kültürel niteliklerinin yanı sıra görülmeye değer güzellikleri de içerisinde barındırıyor. Bu nedenle her yol birçok Türk vatandaşı bu ülkeyi ziyaret etmek istemektedir.

Ancak Etiyopya’ya seyahat etmek için; umuma mahsus pasaport, hususi ve hizmet pasaport hamilleri ülkemizde bulunan yetkili mercilerden gerekli evraklarını teslim ederek vize talep etmek durumundadırlar. Peki Etiyopya vizesi nasıl alınır?

Etiyopya seyahati gerçekleştirecek olan umuma mahsus pasaport, hususi ve hizmet pasaport hamili Türk vatandaşları vize başvuru işlemlerini firmamız aracılığıyla gerçekleştirebilmektedirler. Başvuru aşamasında öncelikle bu ülkeyi hangi amaçla ziyaret edeceğinizi bildirmeniz gerekmektedir. Çünkü aile ve arkadaş vizesi, turistik amaçlı vize ve Etiyopya ticari vize gibi farklı seçenekler mevcuttur.

etiyopya vize islemleri 1

Her vize türü için de talep edilen bazı belgeler birbirileriyle benzerlik gösteriyor olsa da farklı belgeler de söz konusudur. Bu anlamda Vize Turizm firmamız sizlere hangi belgeleri teslim etmeniz gerektiğini liste halinde sunacaktır. Ayrıca belgeleri hazırlama sürecinde de sizleri bilgilendiriyor olacağız.

Etiyopya vizesi almak isteyen Türk vatandaşları, gerekli belgeleri bizlere teslim ettikten sonra vize başvuru işlemleri hemen başlatılmaktadır. Her biri kendi alanında deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız öncelikle teslim ettiğiniz evrakların başvuru için hazır olup olmadığını dikkatle kontrol eder.

Herhangi bir eksiklik ve hata söz konusu olmaması durumunda ilgili birimlerde, daha önceden koyulan kurallara uygun bir şekilde randevu alınarak vize talep işlemleri başlatılır. Vize alımına ilişkin tüm süreç hakkında sizleri de bilgilendirerek, daha kısa sürede vizenizi alıyor ve seyahatlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: