Vize Randevusu Etiyopya

Etiyopya Vize Randevusu

Etiyopya vize randevusu işlemleri, konsoloslukların çalışma gün ve saatlerine göre verilmektedir. Vize başvuru talebi olup, ilgili mercide randevusu bulunan kişiler, daha önceden belirtilmiş olan gün ve zaman diliminde tüm evraklarını tamamlayarak büyükelçilik ya da konsolosluklarda bulunmalıdırlar. Vize Turizm olarak gerçekleştirilecek olan tüm vize başvurusu ve randevu işlemlerinde ortaya çıkması muhtemel tüm hataların önüne geçerek, en kısa sürede içerisinde onay almanızı sağlıyoruz.

Öyle ki Etiyopya vize başvurularında eksik evrak teslimi, belgelerin birbirleri ile tutarlı olmaması ve de seyahat bitiş tarihinden sonra ülkeden ayrılma gibi olasılıkların bildirilmemesi gibi nedenler red yanıtı alınmasına neden olabilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırarak, en doğru adımlarda başvuru ve randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Etiyopya Vize Randevusu Günleri

Etiyopya vize işlemleri , Etiyopya Başkonsolosluğu ve de konsolosluklar tarafından düzenlemektedir.  Genellikle randevular, hafta içi çalışma günlerinde verilir. Ancak hafta içine denk gelen resmî tatillerde ya da hafta sonlarında randevu verilmemektedir. Etiyopya ülkesini herhangi bir nedenle ziyaret etmek isteyen umuma mahsus pasaport, hizmet pasaport ve de hususi pasaport hamili Türk vatandaşları, seyahatlerini gerçekleştirecekleri tarihten en az 15 gün öncesinde randevularını alarak tüm işlemlerini gerçekleştirmek durumundadırlar. Çok acil seyahatlerde ise yetkili birimlerde çalışan görevliler tarafından randevu günleri belirlenebilir. Vize Turizm firmamız ile iletişime geçerek en kısa sürede randevunuzu alabilirsiniz.

etiyopya vize randevusu 1

Etiyopya Vize Başvurularında Randevu Almak Zorunlu Mu?


Etiyopya ülkesine gitmek isteyen diplomatik pasaport sahibi haricinde kalan Türk vatandaşlarının vize almaları şarttır. Başvuru işlemlerinde ise bazı prosedürlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekiyor. Peki Etiyopya vize başvurularında randevu almak zorunlu mu? Elbette ki bu bir zorunluluktur. Çünkü evrak teslimi gerçekleştirmek için konsoloslukların belirtmiş olduğu tarihlerde yetkili kurumlarda bulunmanız gerekiyor.

Vize Turizm olarak müşterilerimizin Etiyopya vizesi daha kolay bir şekilde alınmaları için randevu süreçlerini başarıyla yöneterek, kısa sürede onay alınmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda dijital ya da bireysel olarak vize başvurusu yapabilmeniz adına, sizlerin yerine randevu taleplerini de iletmekteyiz. Detaylar için bizleri arayabilirsiniz. Etiyopya Vize Randevusu yazımızın sonuna geldik.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: