Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Galler

Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Galler aile arkadaş ziyareti vizesi için en doğru adres Long Vize Turizm şirketidir. Merak ettiğiniz en kapsamlı bilgiyi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İlk bilmemiz gereken Galler vizesi ile Birleşik Krallık vizesi aynı anlama gelmektedir. Akraba ve arkadaş ziyareti vizesi uzağınızdaki sevdiklerinizle kavuşma imkanı sunduğu için oldukça hassas bir konudur.

Galler Vizesi için hassaslık arz eden bir durum da Long Vize Turizm olarak bizler için de hassaslık arz etmektedir. Vize alma işlemlerinde en yetkili firma olup sizlerin vize alma sürecinde çalışanlarımız üstlenmekte Her ülkenin vize alma sürecinde bazı prosedürleri vardır. Galler vizesi de bu prosedürlerin zorluğu ile bilen bir ülkedir. Özellikle vize formu konusunda hassas olan ülke eksik veya yanlış belge ve evraklar kısmında birçok kez red cevabı vermiştir.

Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Hakkında Ayrıntılar

Galler vizesi hakkında ayrıntıları öğrenmek için sayfamızı takip ediniz. Öncelikle seyahat amacınız olan aile ve arkadaş ziyareti formunuzu Konsolosluğa bildirmeniz gerekmektedir. Bu sayede vize başvuru talebiniz resmen olur. Başvuru beyanlarınız ile resmi işlem takibinizi sağlıklı yapmanızda fayda vardır. Diğer bir önemli husus ise ziyareti edeceğiniz kişiden sizlere bir davet mektubu gelmesi gerekmektedir.

Galler’de birinci dereceden veyahut ikinci dereceden akrabalarınız bulunmalıdır. Konsolosluk gerekli gördüğü takdirde sizlerden ek evrak talebinde bulunma hakkına sahiptir. Davetiye mektubuyla birlikte Konsolosluk sizin nerede ve kimlerin yanında kalacağınızı öğrenmiş olmaktadır. Pasaportunuzun yırtılmamış veya yıpranmamış olması da önem arz etmektedir. Fotoğrafınızın net bir şekilde görünmesi gerekmektedir. Eğer bir pasaporta sahip değilseniz kayıtlı olduğunuz semtin karakolunda parmak izi ve kişisel bilgilerinizle bir pasaport temin edebilirsiniz.

galler aile arkadas ziyareti vizesi 1

Galler vizesi kaç günde çıkar?

Galler vizesi kaç günde çıkar sorusu en merak edilen sorulardan biridir.

Cevabı ortalama 3 haftaya tekabül ederken değişkenlik olabileceği ayrıntısı da unutulmamalıdır. Galler Konsolosluğun yoğunlu ve resmi tatil günlerinin denk gelmesi süreyi uzatabilir. Galler Vize Başvuru sürecinde en doğru zamanı çalışanlarımızı tercih ettiğiniz Long Vize Turizm şirketinden öğrenebilirsiniz. Sizleri sevdiklerinize kavuşturma memnuniyetini zevkle üstlenen firmamızın önerisi başvurunuzu seyahatinizden on beş ile yirmi gün öncesinden yapmanız olacaktır.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Galler’ in birleşik krallık ülkesi olmasından ötürü İngiltere vizesi olarak da bilinmektedir. Galler ziyaret vizesi ülkemizde yetkili başvuru merkezinden ve başvuru merkezine girmekle yetkili olan firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden alınabilmektedir. Ziyaret vizesi için en önemli detay Galler’ de bulanan, oturumu veya vatandaşlığı bulunan aile üyesi yada arkadaşınızdan alacağınız davetiyenizin bulunmasıdır. Ziyaret vize davetiyesi ile Galler Ticari Vizesine yada diğer vize türlerine başvuru yapılamaz. Bu ve bunun gibi Galler vizesine dair detaylara ulaşabilmek için firmamız Long Vize Turizmi arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Galler Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Galler aile ve arkadaş ziyareti vizesi, başvurunuzu gerçekleştirdikten ve vizenizin onaylanmasının ardından 6 aylık olarak verilmektedir. Galler vizesine başvurunuzun onaylanması için ise İngiltere vize kurallarına uygun olarak eksiksiz ve hatasız bir başvuru yapılması önem teşkil etmektedir. Ziyaret vizesi evrakları arasında önemli yer tutan Galler Vizesi Dilekçe Örneğinin doğru hazırlanması, konsolosluk onaylı davetiye mektubunun bulunması ve vize formunun istenildiği gibi hazırlanması gerekmektedir. Galler vizesi ile ilgili bütün detayları ve bilmeniz gerekenleri en doğru şekilde öğrenmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Galler aile arkadaş ziyareti vizesi için Galler’ in Birleşik Krallığa bağlı bir ülke olması sebebiyle başvurular İngiltere vizesi olarak yapılmaktadır. Yani İngiltere vizesi almanız gereklidir ve bu nedenle İngiltere vize işlemleri yapılmak zorundadır. İngiltere Vizesi alınması sonucunda da birleşik krallığa bağlı bütün ülkelere seyahat edilebilmektedir. Birleşik Krallık dört ülkeden meydana gelmektedir. Bu ülkeler İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda ve İngilteredir. Galler aile arkadaş ziyareti vizesi için alacağınız İngiltere vizesi ile bu dört ülkeye seyahat edilebilmektedir. Galler Vize İşlemleri ve vize detayları ile ilgili bilmeniz gerekenleri firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden öğrenebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: