Vize Formu Galler

Galler Vize Formu

Galler vize formu ile ilgili aradığınız her şeyi Long Vize Turizm olarak sizlere sunuyoruz. Birleşik Krallık vizesi veya “UK visa ” vizesi İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler’i de içine alan Birleşik Krallık’ın tümü için geçerli bir uygulamadır. Gitmek istediğiniz ülkeler bu ülkelerden biri ise herkesin konsolosluğa başvurarak vize yani ülkeye giriş izini alması gerekir. Pasaportunuza basılan bu belge sayesinde vize üzerinde belirtilen süre boyunca bu ülkelerden istediğinize gidebilirsiniz.

Galler vizesi başvurusu en zor ve pahalı vizelerden bir tanesidir. Red almamak için iyi bir dosya sunulması çok önemlidir. Çünkü red alırsanız dosyanıza işler ve aldığınız bir red 10 sene boyunca her başvurunuzda kırmızı kart olarak görünmesine sebep olabilir. Ayrıca Amerika, Avusturalya ve İsrail kendi aralarında haberleşme sağladığından bu ülkelere yapacağınız vize başvurunuz üzerinde de etki edebilir. Aldığınız vize diğer başvurularınızı olumlu yönde etkilerken, bir red almanızda negatif yönde etkileyebilir. Hatalı bir beyanın yalan beyan olarak algılanması durumu birçok yerde önünüzü kesebilir. Bundan dolayı başvurunuzun kesinlikle titizlikle hazırlanmanız lazım.

Birleşik Krallık Vizesinin formu 7 sayfadan oluşmaktadır. Formu doldururken dikkat etmeniz gereken tek konu,  bilgilerin hepsinin İngilizce olarak yazılmasıdır.

Galler Vize Formunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Galler vize formunda sizden kişisel bilgilerinizi, adres bilgilerinizi, mali anlamda birikimlerinizi (ki bunları ispat etmek durumundasınız, örneğin banka dökümü veya tapu vs ile), hangi turistik aktiviteleri gerçekleştireceğinizi (ziyaret edeceğim şehirleri, müzeleri, parkları ve aktiviteleri yazabilirsiniz), seyahat bilgilerinizi (ne zaman geleceksin, ne zaman gideceksin, nerede konaklayacaksın, kaç para harcamayı planlıyorsun, sen mi karşılayacaksın vs), pasaport bilgilerinizi (eski, yeni tüm pasaportlar), aile bireylerinizin kişisel bilgilerini (birlikte gitmeyecekseniz bile), iş bilgilerinizi (nerede hangi konumda çalışıyorsun, yıllık kazancın ne, aylık harcama miktarın ne kadar gibi), önceden bulunduğunuz ülkeleri (kaç kere bulundun, son iki tanesinin detayı, ne zaman geldin ne kadar kaldın ne amaçla geldin gibi) isteyebilirler.

galler vize formu 1

Galler vize başvurusu için gerekli evraklar nelerdir?

Pasaport (en az 6 ay geçerli ve en az 2 boş sayfası bulunan) ve varsa eski pasaportların asıllar

Vize Başvuru Formu – İngilizce olmalı

Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu – İngilizce olmalı

Detaylı Gezi Programı ( 1 gün kahvaltıyı surda yaptık şuraları gezmeye gittik gibi ) – İngilizce

Şahsi banka hesap dökümü 6 aylık Türkçe olmalı

Çalışanlar için, – Son 3 aylık maaş bordrosu  – Türkçe olmalı

Şirketin antetli kağıdına yazılmış işveren yazısı (işe başlangıç saati, maaş bilgisi, pozisyonu, izinli tarih bilgileri yazılı taahhüdünü içeren, işveren bilgilerinin, kaşe ve imzasının yer aldığı doküman) – İngilizce olmalı

Sgk İşe Giriş Bildirgesi ve Sgk Hizmet Dökümü -Türkçe

İş yerine ait güncel evraklar – İngilizce Faaliyet Belgesi (Bağlı bulunduğunuz ticaret odasından temin edebilirsiniz), Ticaret Sicil Gazetesi, İmza Sirküleri, Vergi Levhası -Türkçe

Varlıklar – Var ise Tapu bilgisi, Araç Ruhsatı belgesi, Kira Gelirini Gösterir Belge vs.– Türkçe

Erkekler için, Askerlik Durum Belgesi – Türkçe

Evli iseniz Evlilik Cüzdanının Fotokopisi– Türkçe

Galler vize başvurusu hakkında merak ettiğiniz ne olursa şirketimiz olan Long Vize Turizm olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız Galler Vize Formu yazımız sonlandı.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Galler Vize Formu Nasıl Doldurulur?

Galler Vize Formu, vize başvurusu yapmanız için mecburen gerekli olan bir evraktır. Vize başvurunuzun kabul edilmesi ve olumlu sonuçlanabilmesi için vize formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulması gereklidir. Vize formunu doldururken dikkat edilmesi gereken en önemli husus vize formunun başvuru merkezinin istediği dilde ve istediği doğru bilgilerle doldurulmasıdır. Galler vize evrakları ve belgeleri arasında en önemli belgelerden biri olan vize formunda seyahat amacınız, gidiş ve dönüş tarihleri, kişisel bilgileriniz gibi bilgiler yer almaktadır. Galler Vizesi ile ilgili diğer detaylı bilgilere firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak sahip olabilirsiniz.

Galler Vize Formu Ücretli Midir?

Galler Vize Formu, vize başvuru evrak ve belgeleri arasında en önemli belgelerden birisi olmaktadır ve vize başvurunuzun başvuru merkezi tarafından kabul edilebilmesi için vize formunun bulunması gereklidir. Vize formu, Galler Turistik Vize, ziyaret vizesi, ticari vize gibi bütün vize başvurularında hazırlanması gereken bir evraktır. Vize formu başvuru yapacağınız yetkili vize başvuru merkezinden ve firmamız tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir. Vize başvuru formuna ve vize diğer gerekli vize evrakları ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Galler Vize Formunun Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Galler Vize Formu, vize başvurusu yapılması adına mecburi olarak gerekli olan bir evraktır. Galler Vize Randevusunun alınmasının ardından randevu gününe dek hazırlanan evraklar ile birlikte vize formu da başvuru merkezine teslim edilir. Vize formunun bulunmaması veya eksik hazırlanması durumunda başvuru merkezi randevu gününde evraklarınızı ve vize başvurunuzu kabul etmemektedir. Galler vize işlemleri ile ilgili daha fazla detaylı bilgi alarak, en doğru ve en güvenli vize başvurusunu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: