Vize İşlemleri Galler

Galler Vize İşlemleri

Galler vize işlemleri konusunda detaylı bilgileri sayfamızdan edinebilirsiniz.Galler, Büyük Britanya’da Birleşik Krallığa bağlı olan dört ülkeden biridir. Başkenti Cardiff olan ülke aynı zamanda Galler’in en büyük şehridir. Toplamda altı tane şehre sahip olan Galler’in şehirlerini şu şekilde sıralayabiliriz: Swansea, Newport, Bangor, St Asaph ve St Davids. Galler’i gezmek için gidecekseniz eğer en güzel ay Temmuz ayıdır. Tabii biraz daha ılıman olan Mayıs, Haziran, Eylül ve Ekim aylarını da tercih edebilirsiniz.

Galler için Türkiye’den direkt uçuşlar bulunmuyor. Önce İngiltere’ye giderek oradan karayolu veya trenle geçiş yapabilirsiniz. Birleşik Krallık Vizesi olmadan İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’ya giriş yapılamamaktadır. Öncelikle Galler vizesi alabilmek için sizden istenilen evrakları tamamlayarak online sistem üzerinde başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Tabii bu başvuruyu yaparken çok dikkatli olmalısınız. Yapacağınız en ufak hata, vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Başvuruyu online sistem üzerinden yaptıktan sonra sizlere randevu zamanlarınız e-mailinize bildirilecektir. Galler vize işlemleri, bu şekilde yürütülmektedir.

Galler Vize İşlemleri İçin Gereken Belgeler

Galler vize işlemleri için gidiş sebebinize bağlı olarak sizlerden istenen belgeler değişiklik göstermektedir. Tabii yolculuğunuz biliyorsunuz ki Galler’e değil İngiltere’ye olacak. Bu alınan vizeyle Birleşik Krallıklardaki İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’ya yani bu dört ülkeye birden giriş yapabilirsiniz. Ekstra olarak vize çıkarmanıza gerek yoktur.

Gerekli Evrak Listesi Şunlardır;

-En az 6 ay geçerli olmak kaydıyla Pasaport

-Vize Başvuru Formu

-Uçak Biletiniz ve Otel Rezervasyonunuz

-Şahsi Banka Hesap Dökümü

-Eğer Firma tarafından davet edildiyseniz firmanın mektubu

-İş yerinize ait güncel evraklar

galler vize islemleri 1

Galler Vizesi İşlemleri Ne Zaman Sonuçlanır?

Galler vize işlemleri ne zaman sonuçlanır?Sorusunu da vize almak isteyenlerin merak ettiği sorulardan en önemlidir. Normal şartlarda başvurudan sonra 15 ile 21 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Galler Vizesi İçin Nereye Müracaat Etmeliyiz?

Galler vizesi için müracaat edeceğimiz yer, İngiltere Konsolosluğu, İngiltere Büyükelçiliği ve İngiltere Konsolosluğu tarafından görevlendirilmiş kurumlardan biri olan biz Long Vize Turizm, sizler adına başvurularınızı sağlıklı şekilde yapmaktayız.

Detaylı bilgi almak için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Galler Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Galler Vize İşlemleri için gerekli vize evrak ve belgeleri yetkili vize başvuru merkezi tarafından belirtilen evrak listesinden oluşmaktadır. Vize evrak ve belgeleri başvuru yapacağınız vize türüne göre değişkenlik gösterebildiği gibi başvuru sahiplerinin kişisel durumlarına göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Genel olarak istenen evrakların arasında Galler Vize Formu, vize dilekçesi çalışma durumunuzu gösteren belgeler, pasaport, vesikalık fotoğraf ve vize türüne bağlı olarak davetiye mektubu yer almaktadır. Vize işlemleri ile ilgili diğer bilmeniz gereken evraklar ile vize ücretleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz. Galler vizesi ile ilgili profesyonel bir hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Galler Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Galler Vize Başvurusu ülkemizden seyahat edecek olan vatandaşların yapmaları zorunda oldukları işlemlerdir. Galler vize başvuru işlemleri yetkili vize başvuru merkezi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuruları randevu usulüne bağlı olarak yapılmaktadır. Vize işlemlerinin ilk aşaması vize randevunuzun alınmasıdır. Daha sonra randevu gününe kadar olan süreçte Galler Vize Evrakları Ve Belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde başvuru merkezine sunularak vize başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Galler vize işlemlerine dair daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz. Galler vize işlemleri firmamız Long Vize Turizmden ve yetkili başvuru merkezi üzerinden yapılabilmektedir.

Galler Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Galler Vize İşlemleri ülkemizden seyahat edecek olan vize herhangi pasaport hamili kişilerin, seyahat öncesinde yapmak zorunda oldukları işlemlerdir. Galler vize işlemleri ve vize başvuruları ülkemizde yetkili vize başvuru merkezi tarafından kabul edilmekte olup posta veya kargo yolu ile yada e posta yolu ile evrak kabul edilmemektedir. Vize başvurunuza kendiniz gelmeniz gerekmektedir. Ancak firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile yapacağınız vize başvurularında bizzat bulunmanız gerekli değildir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden alacağınız profesyonel hizmet ile vize başvurunuz sizin adınıza güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Galler Vize Ücretleri, vize evrakları ve gerekli koşulları ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: