Vize İşlemleri Hindistan

Hindistan Vize İşlemleri

Hindistan vize işlemleri Hindistan vize uygulaması ile ziyaretçi kabul eden ülkeler arasında yer alıyor. Vize işlemlerinin online platform üzerinden gerçekleştirilmesi ve her belgenin İngilizce olarak hazırlanması sırasında Hindistan Büyükelçiliği Vize İşlemleri sırasında Long Vize firmamız en iyi destekçiniz oluyor. Hindistan Devleti, Hususi, Umuma Mahsus, Hizmet pasaportu olan kişileri vize uygulamasına tabi tutuyor. Hindistan vize işlemleri sırasında pasaportunuzun başvuru tarihi ile birlikte en az 6 ay süresinin bulunması gerekiyor. Hindistan’a ziyarette bulunacak olan kişilerin başvuru evraklarını eksiksiz hazırlaması, uygun ölçülerde fotoğraf bulundurmaları ve hangi vize türüne başvuru yapacaklarını bilmeleri gerekiyor. Tüm karmaşık işlem sürecinde Long Vize Turizm firmamız gerekli her prosedürde sizlere yardımcı oluyor.

Hindistan Vize İşlemleri Türleri

Hindistan vize başvurusu sırasında kişilerin hangi alanda vize alacaklarını detaylı şekilde belirtmeleri gerekiyor. Bununla birlikte ne kadar süre ile Hindistan’da kalınacağı da belirtilmesi gereken hususlar içerisinde yer alıyor. Vize alırken vizenin neden alındığına net bir açıklama getirilmesi gerekiyor. Çünkü öğrenci vizesi, arkadaş ziyareti vizesi, akraba ziyareti vizesi, ticari vize, turistik vize gibi birçok vize türü bulunuyor. Eğitim amaçlı olarak Hindistan’a giden birinin turistik vize başvurusu yapması başvurunun olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için de yetkilendirilmiş vize kurumumuzdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Vize işlemleri sırasında hem evrakların eksiksiz hazırlanması hem de vize randevusu sırasında ki prosedürlerin yerine getirilmesinde çalışanlarımız son derece titiz çalışıyorlar.

hindistan vize islemleri 1

Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Hindistan vize randevusu almak için çalışanlarımız sizlerin en uygun olduğunuz tarihi ve saati belirliyorlar. Bununla birlikte randevu sırasında ki tüm prosedürler konusunda sizlere detaylı bilgiler veriyorlar. Dijital parmak izi uygulaması da randevu sırasında gerçekleştiriliyor. Vize randevusu en erken 7 en geç 10 iş günü sonrasına veriliyor. Vizenin çıkması ise Türk vatandaşları için bir gün sürüyor. Ancak Türkiye’de ikamet eden yabancılar için bu süre en az 4 günü bulabiliyor. Hindistan Vize başvurusu sırasında sorun yaşamamak ve en erken tarihte vizenizi alabilmek için seyahat tarihinden 30 gün önce başvurularınızı yapmanız gerekiyor. Firmamızdan vize süreci hakkında bilgi alabilir dilerseniz profesyonel turizm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hindistan Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Hindistan Vize İşlemleri Hindistan Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır sonrasında online form doldurulur ve online vize randevusu alınır.Randevu alındıktan sonra randevu saatinde Hindistan Konsolosluğundan vize işlemleri gerçekleştirilir.Firmamız Long Vize Merkezimizi arayarak Hindistan Vize Evraklarını Ve Vize Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Hindistan Vize İşlemlerinde Nelere Dikkat Etmem Gerekli?

Hindistan Vize İşlemleri sırasında en önemlisi online formun doğru bilgilerle doldurup pasaport bilgisiyle randevu oluşturmaktır.Hindistan Vize İşlemleri sırasında iş ve meslek durumunuza göre hazırlayacağınız evraklarda vizenin kararını cok fazlasıyla etkileyecektir.Firmamız Long Vize Merkezimizi arayarak Hindistan Vize Randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hindistan Vize İşlemleri İçin Gerekli Evrak Listesi Nedir?

Hindistan Vize İşlemlerinizi gerçekleştirirken Hindistan Konsolosluğunun belirlemiş olduğu evrakları hazırlamanız gerekmektedir.Bu Evraklar kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir bu değişme durumları vizenin türü ve Türkiye’deki iş ve meslek durumuna göre değişmektedir.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak sizler için detaylı evrak listesine sahip olabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: