Vize Evrakları Ve Belgeleri Hırvatistan

Hırvatistan Vize Evrakları Ve Belgeleri

Hırvatistan Vize Evrakları ve Belgeleri, Ülkemizden her yıl çeşitli nedenlerle birçok kişi Hırvatistan’a seyahat etmektedir. Hırvatistan’a seyahat edebilmek için bordo pasaport sahibi kişilerin, vize başvurusunda bulunması gerekir. Ayrıca seyahat edecek kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması da zorunludur. Hırvatistan’a turistik ticari ziyaret nedeniyle seyahat eden kişiler, en fazla 90 günlük vize başvurusunda bulunabilir. Hırvatistan Avrupa birliğine üyedir, ancak schengen bölgesine dâhil değildir. Hırvatistan vize başvurusunda bulunan kişiler schengen vize kapsamında değildir. Ancak schengen vizesine sahip kişiler Hırvatistan’a geçiş yapabilirler.

Hırvatistan’a seyahat edebilmek için belirli bir gerekçe ve nedeninin olması gerekir. Hırvatistan vize başvurusunda, Hırvatistan Konsolosluğu’nun belirlediği ve istediği şekilde evrakların ve belgelerin tamamlanması zorunludur. Vize başvurularında gerekli olan evraklar ziyaret nedenine göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle vize başvurusunda bulunacak kişilerin öncelikle ziyaret nedenini belirlemesi gerekir. Hırvatistan vize evrakları ve belgeleri hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Long Vize şirketi olarak evrakların temininde ve konsolosluğa tesliminde her türlü hizmeti vermekteyiz.

Hırvatistan Vize Formu

Hırvatistan’a seyahat edecek kişilerin tamamlaması gereken evraklardan birisi de Hırvatistan vize formudur. Hırvatistan vize formu, zorunlu evraklardan olup eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Hırvatistan Başkonsolosluğu’na teslim edilecek Hırvatistan vize formu içerisinde yer alan bilgilerin, prosedüre uygun şekilde doğru bilgi ile doldurulması gerekir. Hırvatistan vize formu içerisinde yer alan imza bölümüne başvuru yapan kişinin ıslak imza ile imzalaması zorunludur. Hırvatistan vize formunu eksiksiz ve prosedüre uygun şekilde tamamlanabilmesi için Konsolosluk/ Büyükelçiliğe girmekte yetkili olan Long Vize Turizm şirketimizden hizmet alabilirsiniz. Firmamız tarafından verilen turizm hizmeti sayesinde vize işlemlerinizin daha pratik bir şekilde ilerlemesi sağlanmış olur.

hirvatistan vize evraklari ve belgeleri 1 3

Hırvatistan Vize Evrakları Ve Belgeleri

Hırvatistan vizesinin olumlu sonuçlanabilmesi için gerekli evrakların tam bir şekilde tamamlanması gerekir. Hırvatistan vizesi için gerekli evraklar şunlardır:

  • En az 3 ay kullanım süresi bulunan pasaport
  • C. kimlik fotokopisi
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Uçak ve otel rezervasyonu
  • Varsa eski vizelerin fotokopisi

Hırvatistan vizesi için gerekli evraklar seyahat nedenine göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle profesyonel destek alınması gerekir. Hırvatistan vizesi güncel evraklar için Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hırvatistan Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir ?

Hırvatistan Vize evrakları ve belgeleri kişilerin başvurmuş olduğu vize türüne göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru evrakları başvuru sahiplerinin kişisel nitelikleri, iş durumu ve yaşına göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Vize başvurusunda Hırvatistan konsolosluğun talep ettiği vize başvuru evrakları için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Başvuru Evrakları Nereye Teslim Edilir ?

Vize başvurusu yapabilmek için Hırvatistan Büyükelçiliğinin yetkilendirmiş olduğu vize başvuru merkezinden vize randevunuzun alınması gereklidir. Daha sonra randevu gününe dek hazırlanan başvuru belge ve evrakları vize randevusu gününde başvuru merkezine sunulur. Vize başvuru işlemleri ve gerekli evrak listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Hırvatistan Vize Başvuru Evraklarını Ne Zaman Hazırlamalıyım ?

Vize başvuru evrakları ve belgelerinin bazıları konsolosluğun isteği üzere güncel olmalıdır. Vize başvurusunda bulunacak kişilerin ilk olarak vize randevusu alması gereklidir. Vize randevusuna kadar olan süreçte bu evraklar güncel olarak temin edilmelidir. Başvuru belge ve evrakları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: