Vize Randevusu Hırvatistan

Hırvatistan Vize Randevusu

Hırvatistan Vize Randevusu Hırvatistan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, yapması gereken bazı işlemler ve tamamlaması gereken bazı evraklar bulunur. Öncelikle Hırvatistan’a gitmek isteyen kişiler ziyaret nedenini belirleyip buna uygun işlemleri yürütmelidir. Hırvatistan schengen vizesi kapsamında bulunmayan bir ülkedir. Bu nedenle Hırvatistan vizesine schengen vizesi altında başvuru yapılamaz. Ancak schengen vizesi bulunan kişiler Hırvatistan’a seyahat edebilir.

Hırvatistan vizesi için gerekli evrakların tamamlanıp vize randevusu oluşturulması gerekir. Vize randevusunu kişiler, şahsi olarak yapabilir. Ancak şahısların yerine Büyükelçiliğe girmekte yetkili olan firmamız Long Vize Turizm temsilcileri de randevu oluşturabilir. Hırvatistan vize randevusu yapılması gereken zorunlu işlemlerden birisidir. Firmamız, vize başvurularında evrakların ve işlemlerin eksiksiz olarak tamamlanmasında müşterilerine prosedüre uygun yönlendirmeler konusunda hizmet vermektedir.

Hırvatistan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Hırvatistan vizesi, Konsolosluk tarafından belirtilen işlemleri, evrakların tamamlanması ile alınır. Ayrıca Hırvatistan vizesi alabilmek için ülkeye seyahat için gerekçe sunmanız gerekir. Hırvatistan vizesi için gerekli evraklar ve koşulların yerine getirilmesi ile alınabilir. Hırvatistan vize başvurusu için randevu oluşturulmalıdır. Hırvatistan Konsolosluğu tarafından hazırlanmış vize başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doğru bilgilerle doldurulması gerekir. Hırvatistan vize formu sayesinde vize başvurusu yapan kişi hakkında bilgi sağlanmış olur.

Daha sonra Hırvatistan ticari, turistik, aile ziyareti gibi seyahat nedenlerine göre evrakların hazırlanması gerekir. Hırvatistan vize evrakları arasında bulunması zorunlu olan vize formunun İngilizce yazılmış olması gerekir. Hırvatistan vize işlemlerinin ve evraklarını eksiksiz olarak tamamlanması için profesyonel destek alınması gerekir. Long vize turizm firmasında çalışan profesyonel ülke uzmanları ile prosedüre uygun şekilde vize işlemlerini takip etmektedir. Hırvatistan Vize Randevusu  Long Vize Turizm aracılığıyla yapılabilir.

hirvatistan vize randevusu 1 3

Hırvatistan Seyahat Nedenleri

Hırvatistan vize başvurusunda seyahat nedeninizi belirleyerek istenen evrakların hazırlanması gerekir. Hırvatistan, Avrupa ülkesi olması nedeniyle ülkemizde her yıl birçok işadamı veya firma çalışanları Hırvatistan’a ticari seyahatlerde bulunmaktadır. Vize başvurularında Hırvatistan, ticari vize başvurusu yapılabilir. Ayrıca Hırvatistan’da yaşayan ve vatandaşlık almış olan aile/arkadaş ziyareti için Hırvatistan’a seyahat edilebilir.

Vize başvurularında Hırvatistan aile/arkadaş ziyareti vizesi olarak başvuru yapılabilir. Bunun yanı sıra turistik amaçlı olarak da Hırvatistan’a seyahat edilebilir. Vize başvurusunda turistik gezi yapacaklar, Hırvatistan turistik vize talep etmelidir.Hırvatistan Vize Randevusunu  Long Vize Turizm aracılığıyla yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Vize Randevusu Nedir ?

Vize başvuru işlemlerinin ilk adımı vize randevusu almaktır. Hırvatistan vize işlemlerinin gerçekleştirildiği yetkili vize başvuru merkezi yoğunluğun yaşanmaması sebebiyle vize başvuruları için randevu sistemi kullanmaktadır. Vize randevunuzu alabilmek için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hırvatistan Vize Randevusu Almak Zorunda Mıyım ?

Hırvatistan yetkili vize başvuru merkezi vize başvurularında yoğunluk yaşanmaması adına vize randevu sistemi ile başvuru kabul etmektedir. Bu nedenle vize başvurunuz ve vize işlemleriniz için randevu almanız zorunludur. Vize randevusu alabilmek ve vize işlemlerini gerçekleştirebilmek için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

Hırvatistan Vize Randevusunda Bulunmak Zorunda Mıyım ?

Hırvatistan vize başvuru işlemleri yetkili başvuru merkezi üzerinden kabul edilmekte olup vize başvurusunu kişiler şahsen yapabildiği gibi Hırvatistan Büyükelçiliğinin yetkilendirmiş olduğu Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile de yapılabilmektedir. Long Vize Turizm ile alacağınız profesyonel hizmet ile başvuruya gelmenize gerek kalmadan vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar