Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Hollanda

Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi almak için gerekli olan tüm şartları bu sayfamız üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz. Önceki dönemlerde çalışmak için Avrupa’ya yerleşmiş olan çok sayıda Türk ailesi vardır. Avrupa’nın Türk nüfusu açısından en kalabalık ülkelerinden biri de Hollanda’dır. Bu ülkede yaşayan Türklerin, Türkiye’de bulunan aileleri ya da akrabaları ziyaret amacıyla dönemsel olarak Hollanda’ya gelmektedir. Eğer aile ve akraba ziyareti için Hollanda’ya gelecek olan kişi umumi yani bordo renkli pasaport sahibi ise vize için başvuruda bulunmalıdır. Bu vize başvurusunun onaylanması durumunda, 90 gün boyunca bu ülkede bulunmak olanaklı hale gelmektedir. Hollanda vizesi başvurusunun doğru yapılması ve sürecin doğru yönetilmesi durumunda 7 ile 15 iş günü içerisinde onay alabilmek mümkündür.

Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Başvuru Formu

Hollanda vize başvurusu yapacak olan kişilerden standart olarak talep edilen bazı belgeler vardır. Ancak gerekli görülmesi halinde bu ülkenin diplomatik temsilcilikleri daha fazla belge talep etme hakkında sahiptir. Başvuru evrakları arasında bulunan vize başvuru formu, özel bir öneme sahiptir. Bu formun vize almak isteyen kişi tarafından eksiksiz olarak doldurulması ve ıslak imzalı olarak sunulması gereklidir. Formdaki belgelerin eksik olması ya da talep edilen diğer belgeleri ile uyuşmaması durumunda vize başvurusu reddedilmektedir. Özellikle ülkeye hangi amaçla seyahat edildiği burada belirtilmelidir. Vize başvurusu için Hollanda tarafından talep edilen belgelerin tam listesine ulaşmak için Long Vize Turizm firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Hollanda

Hollanda Vizesi Dilekçe Örneği

Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi için vize başvurusunda bulunmak için atılması gereken ilk adımlardan biri, vize başvuru dilekçesinin sunulmasıdır. Bu dilekçe bireysel olarak büyükelçilik ya da konsolosluklara sunulabildiği gibi, vize firmamız merkezleri aracılığı ile de hazırlanıp gönderilebilmektedir. Dilekçe yazılırken hangi tarihler arasında ülkede bulunulacağı, varsa seyahate dair rezervasyon ve kalacak yer bilgileri, seyahate finansman sağlayan kurum ya da kuruluşların isimlerine yer verilmelidir. Vize başvurusu dilekçesi hazırlamak, bireysel olarak zorlayıcı bir işlemdir ve çoğu zaman da yanlış hazırlanmaktadır. Long Vize olarak vize başvurularınız için gerekli olan tüm işlemleri sizin adınıza sağlıyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu vize hizmetlerinden yararlanabilir ve tüm süreç boyunca firmamızın profesyonel desteğini yanınızda hissedebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Davetiye Dilekçe Şeklinde Olabilir Mi ?

Hollanda Aile Arkadaş vizesi başvurusunda makama sunulacak olan davetiye belediye onaylı olup , orjinali ibraz edilmelidir.Dilekçe şeklinde yazılan davetiyeler kabul edilmemektedir.Davetiyede soyadı tutması mecburi değildir.Uzaktan akraba yada ,arkadaşınız tarafından gönderilebilir.Davetiye sunulan başvurulan sonuçlanması süresi ve Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar tüm sorularınızın yanıtlarını Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Başvurusunda Davetiye Zorunlu Mudur?

Aile arkadaş vizesine başvuracaksınız eğer ;yurt dışından muhakkak davetiye istemeniz gerekmektedir.Davetiyeyi bulunduğunuz bölgeye bağlı yabancılar şubeden yada belediyelerden çıkartabilirsiniz.Davetiye orjinal olarak başvuruda sunulmalıdır. Long Vize Merkezimizden Başvuru yaparken gerekli olan Hollanda Vize Başvuru Formu ve davetiye detayları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Davetiye hangi başvurularda kullanılmalıdır?

Hollanda vizesi başvurusu yaparken Hollanda’daki kişi ile uzak yada yakından akrabalığınız var ise; davetiye kullanılabilir. Hollanda’daki kişi akraba değil arkadaş yada aile dostu ise; bu durumda da başvuruda davetiye kullanabilirsiniz. Davetiye ile başvuru yapmak vizenizin onaylanacağı anlamanına gelmez.Sadece konaklama ve Hollanda da bir tanıdığınız olduğunu ibraz etmeniz demektir.Başvuru Yaparken davetiye yanında Hollanda Vizesi Dilekçe Örneği hakkında detay alıp başvurunuza ekleyebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: