Büyükelçiliği Vize Hollanda

Hollanda Büyükelçiliği Vize

Hollanda Büyükelçiliği Vize işlemleri ile ilgili en net bilgilere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.Büyükelçilikler, ülkelerin birbirlerinin başkentlerinde açmış oldukları diplomatik temsilciliklerdir. Hollanda Büyükelçiliği de bu doğrultuda Ankara’da kurulmuştur. İki ülke arasında diplomatik, askeri, ekonomik, sosyal ve siyasal faaliyetlerin koordineli bir şekilde yürütülmesini sağlayan Hollanda Büyükelçiliği, aynı zamanda bu ülkeye seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvurularını değerlendirmekle görevlidir. Vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncesinde mutlaka randevu almalıdır. Büyükelçilik üzerinden vize başvuruları randevusuz kabul edilmemektedir. Ayrıca ilk defa Schengen bölgesinden bir ülkeye gidecek olan kişiler, büyükelçilik binasında parmak izi örneği vermekle yükümlüdür. Parmak izi örneği bulunmayan bireylerin başvuruları reddedilmektedir. Daha önce Schengen ülkelerine seyahat etmiş olan kişilerin tekrar parmak izi örneği vermesine gerek yoktur.

Hollanda Büyükelçiliği Vize Merkezi

Hollanda Büyükelçiliği vizesi üzerinden Hollanda vizesi başvurusu yapacak olan kişiler, mesai saatlerini dikkate almalıdır. Ancak büyükelçiliğin normal faaliyetleri için belirlemiş olduğu mesai saatleri ile vize başvuruları için belirlemiş olduğu mesai saatleri farklıdır. Hollanda’nın Ankara Büyükelçiliği, vize başvuruları için hafta içi her sabah 08.45 ile 12.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yalnızca Cuma günlerinde bu hizmet 13.00’e kadar devam etmektedir. Hollanda Büyükelçiliği Vizesi başvurusuna giderken, Büyükelçiliğe hitaben yazılmış bir vize dilekçesi götürmek gereklidir. Bu dilekçede seyahatin hangi amaçla, hangi tarihler arasında yapılacağı belirtilmelidir. Ayrıca seyahatin finansmanının hangi yolla karşılanacağı da burada ifade edilmelidir. Hollanda vize başvurusu büyükelçilik dışında vize danışma merkezlerinden de yapılabilmektedir.

Büyükelçiliği Vize Hollanda

Long Vize Turizm Başvuru Merkezi

Long Vize Turizm olarak biz de başta Hollanda vizesi olmak üzere çok sayıda ülkenin vize başvurusu için uzun yıllardan beri müşterilerimize hizmet veriyoruz. Hollanda Büyükelçiliği vizesi başvuru yapmak için yetkili kurumlardan biri olan Long Vize Turizm firmamız, vize başvurularının kolayca yapılabilmesi ve sürecin sorunsuz işleyebilmesi için hizmet sağlamaktadır. Hollanda vizesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi Long Vize firmamızı arayarak sorabilir, dilerseniz vize almak için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Hollanda Vize işlemlerinizde Hollanda makamlarının taleplerini eksiksiz olarak yerine getiren ve vize başvurularınızın olumlu sonuçlanabilmesi için faaliyet gösteren firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her anda sizlerin bir telefon kadar uzağında.

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hollanda Büyükelçiliğine Direk Başvuru Yapabilir Miyim?

Hollanda Büyükelçiliği ya da Hollanda Konsolosluğu Vize Bölümü direk başvuru almamaktadır. Başvurularınızı yetkili olan Long vize başvuru Merkezimizden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Merkezimiz ile hazırlanan evrak ve formlar ile başvurunuzu sorunsuz ve eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz. Hollanda Büyükelçiliği sadece karar merciidir.

Hollanda Büyükelçiliğinin Yetki Alanları Nedir?

Hollanda Büyükelçiliği uzun dönem vize başvuruları yani, aile birleşimi, çalışma vizesi başvurularını kabul etmektedir. Gerekli gördüğü durumlarda başvuru sahibi ile yüz yüze mülakat yapmaktadır. Uzun süreli Vize Başvuruları için gerekli olan Hollanda Vize Randevusu işlemlerinizi Long Vize Başvuru Merkezimizden rahatlık ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hollanda Büyükelçiliğine Turistik Vize Almak İçin Başvuru Yapabilir Miyim?

Hollanda Elçiliği uzun kalış süreli vize başvurularını alır ve değerlendirir.90 günü aşan kalışlarda yani aile birleşimi, çalışma vizesi gibi türlerde hizmet vermekte olup, Hollanda Turistik Vize başvurusu yapılamamaktadır. Turistik başvuru İçin yetkili olan Long Vize Başvuru Merkezimizden hizmet alabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: