Ticari Vize Hollanda

Hollanda Ticari Vize

Hollanda Ticari Vizesi işlemlerine dair en kapsamlı bilgilere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Hollanda Krallığı’na ticari amaçlarla seyahat etmek isteyen umumi pasaport sahipleri, vize uygulamasına tabidir. İş toplantısı, seminer, konferans ve yatırım amaçları ile bu ülkeye seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, gidiş tarihlerinden en az 1 ay önce vize başvuru işleminde bulunmalıdır. vizesi başvuruları, Hollanda Krallığı’nın Türkiye’de bulunan büyükelçiliği ve konsoloslukları ile vize başvuru merkezleri üzerinden yapılmaktadır. Hollanda vize başvurusu işleminin sorunsuz ilerlemesi ve ihtiyaç duyulan vizenin kısa süre içerisinde alınabilmesi için talep edilen belgelerin başvuru esnasında eksiksiz olarak teslim edilmesi önemlidir. Eksik belge bulunması durumunda, belgelerin yeniden temini gerektiğinden dolayı vize süreci uzayabilmektedir.

Hollanda Ticari Vize İçin Gerekli Olan Belgeler

Hollanda Ticari Vize Hollanda ticari vizesi işlemleri, normal Hollanda vizesi ile kullanım amacı ve gerekli olan evraklar yönüyle ayrılır. Ticari vize alabilmek için, normal vize işlemlerinde olduğu gibi pasaport gereklidir. Hollanda Krallığı süresi 10 yıldan az olan ve vize tarihinin bitiş anı itibarıyla en az 3 ay daha kullanım süresi bulunan pasaportlar ile yapılan başvuruları dikkate almaktadır. Pasaportun yanı sıra vize başvuru formu da, vizeyi alacak kişi tarafından eksiksiz olarak doldurulmalı ve istenilen diğer evraklarla birlikte teslim edilmelidir. Ayrıca son 3 ay içerisinde çekilmiş olan 2 adet biyometrik fotoğrafın da başvuru dosyası içinde bulunması zorunludur. Hollanda ticari vizesine başvurmak için gerekli olan evrakların tamamını Long Vize Turizm ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Ticari Vize Hollanda

Hollanda Dışındaki Ülkelerin Vizeye Eklenmesi

Hollanda ticari vizesi alan kişiler, bu vize ile Schengen üye ülkesi olan diğer ülkelere de geçiş yapma hakkına sahiptir. Ancak gidilecek diğer ülkelerin isimleri ve bu ülkelerde gerçekleştirilecek faaliyetler de vize başvuru işlemi sırasında belirtilmelidir. Hollanda Vize başvurusunda bulunan kişilerde Hollanda Krallığı’nın dikkate aldığı durumlardan biri maddi yeterliliktir. Bu nedenle de ticaret amacı ile buraya gidecek olan kişilerin çalıştıkları kuruma ait ıslak imzalı bilgileri ve banka hesap döküm bilgilerini sunmaları önemlidir. Dilerseniz Long Vize firmamız aracılığı ile vize başvurusunda bulunabilir ve süreç boyunca sunmuş olduğumuz profesyonel desteklerden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ticari Vize Başvurusu Yaparken İş Yeri Sahibi Olmak Zorunda Mıyım?

Hollanda Büyükelçiliği Vize Bölümü Ticari başvuruları değerlendirirken kanıtlanan evraklar arasında ticari davetiyenin gerçekliğine ve giden kişin şirketteki pozisyonuna bakar. Gidecek olan kişi şirket sahibi ya da şirket çalışanı olabilir. Şirketteki konumunu kanıtlayan evraklar ile birlikte tüm detaylı evrak listesine Long Vize Başvuru Merkezinden ulaşabilirsiniz.

Hollanda Ticari Başvurusunu Nereden Yapabilirim?

Hollanda ticari başvurusu yapabilmek için öncelikle bir ticari davetiyeniz olması gerekmektedir. Ticari Başvuruları Direk Hollanda Konsolosluğu Vize Bölümüne yapamamak tasınız. Yetkili Olan Long Vize Danışmanlık Ve Başvuru Merkezinden tüm vize başvurularınızı yapabilir gerekli evraklar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ticari Davetiyenin Standartları Nelerdir?

Hollanda’ya ticari bir seyahat, bir iş görüşmesi ya da stant ziyareti yapmanız gerekiyor ise mutlaka davetiyeniz olmalıdır. Ticari Davetiye Hollanda ‘da ki firmadan gelmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinde davet ettikleri kişinin kimlik bilgileri, kalış süresi ve ne amaçla gelmesi gerektiği yazmalıdır. Şirket antetli kağıdına kaşeli imzalı olmalıdır. Davetli kişi kendi başvuru evrakları arasına niyet mektubu ekler ise; gidiş amacını açıkça izah etmiş olur. Hollanda Vizesi Dilekçe Örneği hakkında detaylı bilgi için Long Vize Danışmanlık Vize Randevu Merkezimiz Uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: