Vize Başvurusu İngiltere

İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere vize başvurusu, Long Vize Turizm aracılığıyla doğru ve eksiksiz olarak yapılabilir. Long Vize Turizm, sizin için konsolosluktan İngiltere vize randevusu alır. İngiltere Konsolosluğu vize başvurularını değerlendirirken zorlu ve uzun bir sürece tabi tutulursunuz. Eksik ya da hatalı belgelerle başvuru yapan vatandaşların başvurusu geçersiz sayılır. Bu zorlu vize sürecini doğru belgeler ve kabul alarak tamamlamanız için yetkililerimiz her adımda sizinle birlikte çalışır.

Vize Türüne Göre Başvuru

İngiltere vizesi almak isteyen Türk vatandaşları seyahat amaçlarına göre değişen vize türlerine ilişkin İngiltere vize evrakları ve belgeleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi yetkililerimizden alabilirler. İngiltere’de kalacağınız süre ve vize tipinize bağlı olarak başvuru koşullarında değişiklik gözlemlenebilir. Kısa süreli İngiltere vizeleri arasında turist vizesi, ticari vize, aile ya da arkadaş ziyareti vizesi, tıbbi tedavi vizesi, staj vizesi, performans ya da turne vizesi ve eğitim vizesi bulunmaktadır.

İngiltere Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

İngiltere vize başvurunuzun sonuçlanması İngiltere’de kalmak istediğiniz süre ve vize türüne bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Ortalama olarak bu süre 3 haftadır. İngiltere Konsolosluğu’ndaki yoğunluk ve tatil günlerine göre bu süre 4 haftaya kadar uzayabilir.

Acil İngiltere Vizesi Nedir?

İngiltere vize başvurusu Acil İngiltere vizesi, acil durumlar için kısa sürede İngiltere’ye gitmenizi sağlayan vize türüdür. Hastalık, ölüm, acil iş toplantıları gibi sebeplerle alınabilecek olan bu vize normal vizeye göre çok daha çabuk verilmesi nedeniyle bu ismi almıştır. Ekspres İngiltere vizesinin sonuçlanması 3 ila 4 iş günü arasında sürer. Buna ek olarak hemen İngiltere’ye gitmek isteyenler için Süper Ekspres İngiltere vizesi 1 iş günü içerisinde sonuçlanır. İngiltere’ye en hızlı şekilde nasıl gidilebileceğini öğrenmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir, kolaylıkla vize sahibi olabilirsiniz.

İngiltere Vizesi Hakkında

İngiltere vizesi; İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda olmak üzere Birleşik Krallık ülkelerine seyahat etmenizi sağlayan vizedir. Avrupa Birliği üyesi olmayan İngiltere, Schengen vizesini kabul etmez. İngiltere’ye giriş yapmak isteyenler daha detaylı bir şekilde verilen İngiltere vizesine sahip olmalıdırlar.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere Vize İşlemleri Vize Başvuru sahibinin öncelikle İngiltere Konsolosluğundan Vize Randevusu almasıyla başlamaktadır.İngiltere Vize Randevu İşlemleri gerçekleştikten sonra Vize Evraklarınızla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Etmem Gereken Hususlar Nelerdir?

İngiltere Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi doğru başvurudur.Doğru başvuru nedir? Doğru başvuru evraklarınızın tam olması ve gidiş amacınızın belli olmasıyla başlar.Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Sizler İçin en uygun İngiltere Vize İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğundan Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İngiltere Konsolosluğundan Vize Başvuru Yapılamaz.İngiltere Konsolosluğunun Vize Başvuru Merkezinden öncelikle Vize Randevusu oluşturulur Randevu günü evraklarınızın tam olmasıyla birlikte Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar