Vize Formu İngiltere

İngiltere Vize Formu

İngiltere vize formu, İngiltere vizesi başvuru yapanlar tarafından tüm vizesi tipleri için başvuruda bulunan vatandaşlar için doldurulması zorunlu dokümandır. İngiltere Vize formu, İngilizce dilindedir ve büyük harfler kullanılarak doldurulmalıdır. Aynı zamanda İngilizce olarak doldurulma zorunluluğu bulunan formu, Long Vize Turizm üzerinden edinebilirsiniz. Formu, gerekli İngiltere vize evrakları ve belgeleri ile birlikte çıktısı alınarak teslim edilmelidir. İngiltere vizesi almak için doğru ve eksiksiz olarak doldurulması gereken vize formunu İngilizce olarak Long Vize Turizm ile birlikte doldurabilir aklınızdaki soruları kolaylıkla yetkililerimiz aracılığıyla cevaplandırabilirsiniz.

İngiltere Formunda İstenen Bilgiler

İngiltere formunda size ve İngiltere seyahatinize dair sorular yer alır. Bunlar aşağıda sıralandığı gibidir.

  1. Kişisel bilgileriniz
  2. Pasaport bilgileriniz (pasaport türü, numarası, eski pasaportlarınıza dair bilgiler)
  3. Mali bilgileriniz (gezinizi siz mi karşılayacaksınız ya da biri sponsor mu olacak)
  4. Seyahat bilgileriniz (ne kadar kalacağınız, ne zaman gideceğiniz, nerede konaklayacağınız)
  5. Aile bireyleriniz ile alakalı bilgiler (sizinle seyahat etmeyeceklerse bile bu bilgiler gereklidir.)
  6. İş bilgileriniz (nerede çalıştığınız, pozisyonunuz, yıllık kazancınız, aylık harcama miktarınız)
  7. Daha önce gezdiğiniz ülkeler (ne amaçla gittiğiniz, ne kadar kaldığınız, ne zaman gittiğiniz)

İngiltere Vize Formu İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngiltere formunu, İngiltere vize randevusu öncesinde hatasız olarak doldurulmalıdır. Form, doğru şekilde doldurulmadığı takdirde başvurunuz ret alabilir. Islak imzalı olması gereken form, İngilizce dilinde tamamı büyük harfler olacak şekilde doldurulmalıdır. İmzaladığınız formdaki tüm bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş sayılırsınız ve istendiği takdirde kanıtlayıcı belgeler sunmanız gerekmektedir. Formda hatalı bilgi verdiğiniz takdirde kabul alsanız dahi başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle formu doldururken son derece dikkatli olmanız gerekmektedir. İngiltere formunu teslim almak ve İngilizce olarak doldurmak için Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da email adresi üzerinden iletişime geçebilir, vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Teslim edilmesi gereken diğer belge ve evraklar, ödenmesi gereken vize ücreti ve süreç hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Long Vize Turizm, sizin yanınızda.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İngiltere Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

İngiltere Başvuru Formu Vize Başvuru sahibinin kişisel bilgileriyle doğru şekilde doldurulmalıdır.Vize Başvuru Formunu yanlış veya yalan bilgilerle doldurulması durumunda İngiltere vizeniz red edilmesine sebep olabilmektedir.Firmamız Long Vize Turizmi arayarak İngiltere Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere Başvuru Formu Doldurduktan Sonra Başka Bir şey Yapmam Gereklimi?

İngiltere Başvuru Formunu sadece bilgilerinizin forma sunulmasıdır.İngiltere Vize İşlemlerinde bulunacak vize başvuru sahibi kendisinin şahsi evraklarıyla birlikte İngiltere Konsolosluğundan vize randevusu alarak işlem yapması gerekmektedir.

İngiltere Konsolosluğundan Vize Formu Nasıl Alabilirim?

İngiltere Konsolosluğundan başvuru formunu kendi sistemlerinden online bir şekilde sağlamaktadır.İngiltere Formu Doldurduktan sonra İngiltere Konsolosluğunun sisteminden ödeme yapıldıktan sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.Firmamız Long Vize Turizm Merkezimizi arayarak İngiltere Vize İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: