Vize Randevusu Irak

Irak Vize Randevusu

Irak vize randevusu vize başvurularının gerçekleştirilmesinde son derece önemlidir. Önceden alınacak olan randevu sırasında evraklarınızı olması gerektiği gibi teslim etmeli ve vizenin çıkmasını beklemelisiniz. Vize evraklarının hazırlanmasında son derece önemli birçok detay vardır. Öncelikle vize türleri arasından birini seçmeniz gerekiyor. Turistik vize, arkadaş ve akraba ziyareti vizesi ya da ticari vize alırken kişilerin ek olarak evrak hazırlaması da istenebiliyor.

Irak vize işlemleri sırasında kişiler tüm işlemleri profesyonel firmaları ile de yürütebilirler. Firmaların vize evraklarının hazırlanması sırasında sizin adınıza güncellenmesi gereken tüm evrakları tek tek tespit ediyor ve bu konuda sizlere gerekli bilgileri veriyor.

Irak Vize Randevusu İşlemleri Nasıl Yapılır?

Irak vize başvurusu yapacak kişilerin hazırlayacağı evraklar arasında şunlar sayılabilir:

  • Irak vize formu ve dilekçesi
  • Irak vize davetiye mektubu
  • Seyahat sonrasında da 1 yıl geçerli pasaport
  • Eski pasaport ve vizeler
  • Seyahat sağlık sigortası ve küçükler için izin belgesi
  • Otel ve uçak rezervasyonları
  • Üç tane uygun ölçülerde çekilmiş biyometrik fotoğraf

Bu evraklar dışında da hazırlanması gereken evraklar vardır. Ancak bunlar standart herkesin hazırlayacağı evraklardır. Evli olanlar evlilik cüzdanlarını da listeye dâhil etmeliler. Yetkili kurumlar tarafından yetkilendirilen bankalara başvuru ücretinin yatırılması ve yatırıldı dekontunun da alınması dikkat edilmesi gereken hususlar arasında bulunuyor.

irak vize randevusu 1 1

Irak Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstenilen tüm evrakları eksiksiz ve doğru şekilde hazırladıysanız yapılması gereken konu evrakların Irak Büyükelçiliği ya da konsolosluğuna teslim etmektir. Ancak bu işlemleri yaparken eksik evrak durumunda ret almanız oldukça normaldir. Vize randevusunu da önceden almanız gerekiyor. 14 yaş üzeri herkes parmak izi uygulamasından geçmek zorundadır.

Long Vize firmamızdan Irak vizesinin güncel ücretlerini ve başvuru detaylarını öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bu süreçte hazırlanması gereken tüm evrakların detaylı olarak hazırlanmasına yardımcı olabiliriz. Long Vize Turizm firmamız olarak sizlere son derece geniş çapta bir destek veriyoruz. Kurumsal ve resmi konularda tecrübeli danışmanlarla çalışıyoruz ve on gün içerisinde vizenizi almanıza yardımcı oluyoruz.

Detaylı bilgi almak için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Irak Vize Randevusu Nereden Alınır?

Irak vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Irak Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Irak Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Irak vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Irak vize randevusu alarak Irak vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Irak Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Ülkemiz vatandaşlarından Irak’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Irak Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Irak Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Irak vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Irak Vize Randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Irak vize randevusu alarak Irak Vize İşlemlerinizi gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Irak Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Irak Vize İşlemlerinin ilk adımı olan Irak Vize Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Irak Konsolosluğunun vize başvurularını randevu usulüne dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Irak Vize Başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Irak vize başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Vize randevunuzu hemen almak ve vize başvuru işlemlerinizi hemen gerçekleştirmek için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz. Irak vize randevusu alarak Irak vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Irak Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Irak Vize Randevusu, Irak Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Irak Vizesi randevusunu almak ve vize başvuru işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Irak vize randevusu alarak Irak vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Irak Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Irak vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Irak Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Irak Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar. Irak Vize Evrakları Ve Belgelerinin güncel listesine firmamızdan ulaşarak, başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: