Vizesi İrlanda

İrlanda Vizesi

İrlanda vizesi İrlanda’ya giriş yapmak isteyen Hizmet (Gri) Pasaportu, Diplomatik (Siyah) Pasaport, Hususi (Yeşil) Pasaport ve Umuma Mahsus pasaport sahip Türk vatandaşlarının hepsi İrlanda vizesine sahip olmak zorundadır. Bununla birlikte Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Birleşik Krallık Vizesine sahip ise İngiltere üzerinden İrlanda’ya seyahat etme hakkına sahipler, fakat direkt olarak Birleşik Krallık Vizesi ile İrlanda’ya giriş yapamazlar.

İrlanda Kısa Süreli Vize Türleri

İrlanda vize farklı amaçlara uygun olarak kendi aralarında ayrılırlar. İrlanda kısa süreli vize türlerine C tipi vize denir. Bu vize tipleri arasında başlıca olarak İrlanda Ticari Vize, İrlanda Turistik Vize ve İrlanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi yer alır. Bunlara ek olarak İrlanda konferans ve seminer vizesi, Gemici vizesi, 90 günü aşmayan Eğitim vizesi, Medikal tedavi vizesi, performans ya da turnuva vizesi, Avrupa Birliği ve İsviçre vatandaşlığı olmayanlar için vize türleri de bulunur. İrlanda’ya giriş amacınıza uygun olan vize türünü en hızlı ve kolay şekilde almak üzere Long Vize Turizm’den profesyonel İrlanda vize hizmeti alabilirsiniz.

Vizesi İrlanda

Nasıl İrlanda Vize Alabilirim?

İrlanda’ya giriş yapmak için İrlanda vize evrakları ve belgeleri, İrlanda vize formu ve acentemizin vize türünüze uygun olarak belirttiği tüm dokümanları acentemize gönderebilirsiniz. Böylelikle sizin için vize sürecinin sorumluluğunu en iyi şekilde üstlenebilir ve olabildiğince hızlı bir şekilde randevu alabiliriz. İrlanda’dan vize almak için kişisel olarak İrlanda Konsolosluğu’na gitmenize gerek yoktur. Belgeleri sizin için konsolosluğa iletmemiz yeterlidir. Ortalama olarak İrlanda vize sonuçlarının açıklanma süresi, konsolosluk randevunuzdan itibaren 25 gündür. Yoğunluğa ve tatil günlerine göre süre değişiklik gösterebilir.

Profesyonel İrlanda Vize Hizmeti

Sektördeki deneyimleri ile Long Vize Turizm, farklı vize türlerini almak için nelere ihtiyacınız olduğunu güncel olarak bilir ve size kapsamlı bir İrlanda vize hizmeti verir. Belgelerinizi sizin için kontrol eder ve formları uygun şekilde doldurmanızı sağlar. Bu sayede vize alma şansınız katlanır. İrlanda vizesi hakkında detaylı bilgi almak ve vizeyi en hızlı şekilde almanızı sağlamak üzere ideal yol haritasını yapmak için Long Vize Turizm ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: