Ticari Vize İskoçya

İskoçya Ticari Vize

İskoçya Ticari Vize işlemleri ile ilgili tüm detaylar bu yazımızda mevcuttur. İskoçya’yı seyahat etmek isteyen umuma mahsus (bordo), hususi (yeşil) ve hizmet (gri) pasaport sahibi Türk vatandaşları kısa süreli olsa dahi İskoçya vizesi almalıdırlar. İş amaçlı yapılan gezilerde alınması gereken İskoçya vize için gereken evraklar, diğer vize türlerine göre değişiklik gösterebilir. Long Vize Turizm, İskoçya Konsolosluğu vize işlemlerinde seyahat yetkili merkezidir. İskoçya vize başvurusu yapmak isteyenler, Long Vize Turizm’e başvurarak sürecin sorunsuz ve hızlı geçmesini sağlayabilir.

İskoçya Ticari Vize Hangi Amaçla Alınır?

İskoçya ticari vizesi aşağıdaki amaçlar ile yapılabilir.

  • İş anlaşmaları yapmak
  • İş için görüşmeye gitmek
  • İş sözleşmesi imzalamak
  • İş ile ilgili toplantı, konferans, seminer vb. katılmak
iskocya ticari vize 1

İskoçya Vize İçin Gereken Evraklar

İskoçya ticari vizesini almak için her vize türü için gereken dokümanların teslim edilmesi gerekir. İskoçya vize evrakları ve belgeleri nedir yazımızdan bu dokümanları öğrenebilir ve vize ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Buradaki belgelere ek olarak nerede, hangi pozisyonda çalıştığınızı gösteren SGK Hizmet Dökümü ve SGK İşe Giriş Belgesi’ni ibraz etmeniz gerekir. Belgeler ıslak imza ve kaşeye sahip olmalıdır. Aksi halde başvurunuz değerlendirmeye alınmadan reddedilebilir. Ticari vize için en önemli unsur davet mektubudur. Davet mektubunuz, vizenizin sonucunda belirleyici faktör olarak görev alır.

Detaylı bilgi almak için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İskoçya Ticari Vize Nasıl Alınır?

İskoçya Ticari Vize, İskoçya’ nın birleşik krallık ülkesi olmasından ötürü İngiltere vizesi olarak da bilinmektedir. İskoçya ticari vizesi ülkemizde yetkili başvuru merkezinden ve başvuru merkezine girmekle yetkili olan firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden alınabilmektedir. Ticari vize için en önemli detay İskoçya’ da görüşme yapacağınız iş yerinden alınacak davetiye yada gitme amacınıza göre değişen fuar veya etkinlik biletinizin olmasıdır. Ticari vize davetiyesi ile İskoçya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine yada diğer vize türlerine başvuru yapılamaz. Bu ve bunun gibi İskoçya vizesine dair detaylara ulaşabilmek için firmamız Long Vize Turizmi arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

İskoçya Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

İskoçya Ticari Vize başvurusunda bulunurken dikkat edilmesi gereken bir çok prosedür ve unsur bulunmaktadır. İskoçya vize başvuruları yetkili başvuru merkezi üzerinden gerçekleştirilmekte ve başvuru merkezinin belirlediği İskoçya Vize Evrak Ve Belgeleri ile başvuru yapılmaktadır. Ticari vize işlemlerinde en önemli unsur seyahat amacınıza uygun davetiyeniz veya fuar, seminer gibi etkinlik biletinizin olmasıdır. Ayrıca vize formunun ve vize dilekçesinin de amaca uygun olarak belirtilen bir şekilde belirlenmesidir. İskoçya Vizesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile sahip olabilir ve vize başvurunuzu güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İskoçya vizesi ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorularınızın cevabına firmamızın deneyimli çalışanlarından ulaşabilir ve vize başvuru işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

İskoçya Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

İskoçya Ticari Vizesi başvurusu yapabilmeniz ve olumlu bir sonuç alabilmeniz için İskoçya’ da görüşme yapacağınız iş yerinden gelen bir davetiye, eğer seminer veya fuar için gidiyorsanız yine etkinlik davetiyesi ve etkinlik için biletinizin bulunması gerekmektedir. İskoçya vize başvuruları yetkili başvuru merkezi üzerinden yapıldığı için gerekli bütün vize evraklarınız ile beraber, bu belirtilen davetiye ve biletlerinizi başvuru merkezine sunmanız gereklidir. İskoçya vizesi dilekçe örneği ve İskoçya Vize Formu gibi gereken diğer evrak ve belgelere firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezine ulaşabilirsiniz. İskoçya vizesi ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorularınızın cevabına firmamızın deneyimli çalışanlarından ulaşabilir ve vize başvuru işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: