Vize Randevusu İskoçya

İskoçya Vize Randevusu

İskoçya Vize Randevusu işlemlerinizi bu sayfamızda yer alan bilgiler sayesinde firmamız üzerinden rahatça çözüme kavuşturabileceksiniz.Diplomatik (siyah) pasaport harici diğer pasaport hamili Türk vatandaşları İskoçya’ya girmek için vize almak zorunluluğuna sahiptirler. İskoçya vize randevusu almak için İskoçya Konsolosluğu vize merkezi olan Long Vize Turizm’den danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Long Vize Turizm, konsolosluktaki yoğunluk ve tatil günlerine göre en uygun zamanda sizin için randevu alır.

İskoçya Vize Randevusu Ne Zaman Alınmalıdır?

İskoçya Konsolosluğu bazı durumlarda İskoçya vize evrakları ve belgeleri ile birlikte daha sonra ek belge talebinde bulunabilir. Bu da vize sonuçlanmasının gecikmesine neden olabilir. Ortalama olarak İskoçya vizesi 20 ila 25 gün arasında sonuçlanır. Bu nedenle Long Vize Turizm olarak planladığınız İskoçya seyahatinden en az 1 ay öncesinden başvuru yapmanız tavsiye edilmektedir. Genel olarak İskoçya vize başvurusu 3 ay önceden yapılabilir.

iskocya vize randevusu 1

Ekspres Vize Başvurusu Nedir?

Ekspres vize başvurusu acilen İskoçya’ya gitmesi gereken Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yapılan vize başvurusudur. Sağlık durumları, ölüm ve benzeri acili yete sahip durumlarda ekspres vize başvurusu yapabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra ekspres vize başvurusu 1 – 5 iş günü arasında sonuçlanacaktır. Bu sayede acil işleriniz için kolaylık elde edersiniz.

İskoçya Vize Randevusu Almadan Önce Yapılması Gerekenler

İskoçya vizesi için randevu almadan önce yapmanız gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Bunlar:

  1. Vize türünü belirlemek
  2. Vize başvuru formunu vize türüne bağlı olarak doldurmak (danışmanlarımızdan doldurmanız gereken yerler ve içerik ile ilgili bilgi alabilirsiniz.)
  3. Gereken evrak ve belgeleri eksiksiz ve doğru olarak tamamlamak
  4. Vize ücretini ödemek (güncel ücret tutarı için acentemizle iletişime geçin.)
  5. Son olarak vize randevusu almak

Almayı amaçladığınız vize türüne bağlı olarak Long Vize Turizm’den gereken evraklar ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Tüm evrakların İngilizce olması önemlidir. Danışanlarımız sizin için doğru zaman için İskoçya vize randevusu alacak ve mülakatınız ile ilgili önemli ipuçlarını paylaşacaktır. Randevunuza giderken yanınızda götürmeniz gereken belgeler ve hazır olmanız gereken durumlar ile ilgili Long Vize Turizm’in tecrübeli ekibinden destek alın. Daha fazla bilgi için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İskoçya Vize Randevusu Nereden Alınır?

İskoçya Vize Randevusu ve vize işlemleri ülkemizde yetkili başvuru merkezi üzerinden gerçekleştirilmektedir. İskoçya Vizesi için başvuruların gerçekleştirildiği yetkili vize başvuru merkezi, vize başvurularındaki yoğunluğu azaltmak ve evrak takibinin daha kolay şekilde yapılmasını sağlamak adına randevu usulü ile çalışmaktadır. Bu nedenle İskoçya vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için vize randevusu alınması zorunludur. Vize başvurunuzu gerçekleştirmek için gerekli olan vize randevusu yetkili vize başvuru merkezi ve firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile üzerinden alınabilmektedir.

İskoçya Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

İskoçya Vize Başvurusu ülkemizden seyahat edecek olan vatandaşların yapmaları zorunda oldukları işlemlerdir. İskoçya vize başvuru işlemleri yetkili vize başvuru merkezi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuruları randevu usulüne bağlı olarak yapılmaktadır. Vize işlemlerinin ilk aşaması vize randevunuzun alınmasıdır. Daha sonra randevu gününe kadar olan süreçte İskoçya Vize Evrakları Ve Belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde başvuru merkezine sunularak vize başvuru sonucu beklenmeye başlanır. İskoçya vize işlemlerine dair daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz. İskoçya vize randevusu firmamız Long Vize Turizmden ve yetkili başvuru merkezi üzerinden alınabilmektedir.

İskoçya Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

İskoçya Vize Randevusu ve vize işlemleri ülkemizden seyahat edecek olan vize herhangi pasaport hamili kişilerin, seyahat öncesinde yapmak zorunda oldukları işlemlerdir. İskoçya vize işlemleri ve vize başvuruları ülkemizde yetkili vize başvuru merkezi tarafından kabul edilmekte olup posta veya kargo yolu ile yada e posta yolu ile evrak kabul edilmemektedir. Vize randevusu kendiniz gelmeniz gerekmektedir. Ancak firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile yapacağınız vize başvurularında bizzat bulunmanız gerekli değildir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden alacağınız profesyonel hizmet ile vize başvurunuz sizin adınıza güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. İskoçya Vize Ücretleri, vize evrakları ve gerekli koşulları ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: