Vizesi İskoçya

İskoçya Vizesi

İskoçya Vizesi hakkında en geniş bilgilere bu sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.İskoçya’ya seyahat etmeyi düşünen Hususi Pasaport sahibi, Hizmet Pasaportu sahibi ve Bordo Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının hepsi İrlanda vizesine sahip olması gerekmektedir. İskoçya, Birleşik Krallık’a bağlı bir ülke olması sebebiyle Schengen vizesi değil de İskoçya vize almak zorunludur. İskoçya ile beraber Galler, Kuzey İrlanda ve İngiltere ülkelerini kapsayan Birleşik Krallık vizesiyle de bu ülkelere giriş yapabilmek mümkündür.

İskoçya’ya son 6 ay içinde 90 günü aşmayacak şekilde seyahat eden Diplomatik Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tekrar İskoçya vizesi almasına gerek yoktur. İskoçya vize diğer vizelere göre daha meşakkatli bir vize türü olduğundan başvuru sürecinde çok titiz davranılmalı, evrakların eksiksiz tamamlanarak hazırlanması gerekmektedir.

İskoçya Vize İşlemleri

İskoçya vize Birleşik Krallık kapsamında değerlendirilmektedir ve İskoçya’ya seyahat etmeyi isteyen Türk vatandaşlarının bu vizeyi almaları gerekir. Türkiye’de, İskoçya Büyükelçiliği ya da İskoçya Başkonsolosluğu bulunmamaktadır. Bu sebeple vize süresi ile ilgili olarak İngiltere Büyükelçiliğinden ve İngiltere Başkonsolosluğundan yararlanmak gerekiyor. İngiltere, İngiltere Ankara Büyükelçiliği ile İstanbul Başkonsolosluğu vize başvurularını doğrudan kabul etmemektedir. Bu sebeple İskoçya Vize Başvurusu, İskoçya Vize Randevusu ve İskoçya Vize Evrakları ve Belgeleri için Long Vize Turizm’den profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

iskocya vizesi 1

İskoçya Vize Nasıl Alabilirim?

Firmamız vize türüne göre TLS Contact İskoçya Vizesi işlemlerini tecrübeli ekibiyle tüm evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Vize süreci yaşanan telaşı ve yükünüzü hafifleten Long Vize Turizm, en kısa sürede sonuç almanızı sağlar. İskoçya Konsolosluğu’na gitmenize gerek kalmadan belgeleri tarafımıza ileterek, vize sonuçlarını bekleyebilirsiniz. İskoçya ticari, turistik ve aile ziyareti vizesi başvuruları yaklaşık 3 hafta içinde sonuçlanırken oturum izni başvuruları daha uzun sürede açıklanmaktadır.

Kaliteli İskoçya Vize Hizmeti

Tecrübeli ve profesyonel ekibiyle Long Vize Turizm, vize türlerinden hangisine ihtiyacınız varsa buna uygun olarak planlı ve programlı bir şekilde İrlanda vize hizmeti almanızı sağlar. Belgelerinizin eksiksiz olduğuna emin olarak formları doğru bir şekilde doldurmanızı sağlar. Long Vize Turizm sayesinde tek seferde vize alma şansınız oldukça yüksektir.

Detaylı bilgi almak için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İskoçya Vizesi Nasıl Alınır?

İskoçya Vizesi ve vize işlemleri ülkemizden seyahat edecek olan vatandaşların yapmak zorunda oldukları işlemlerdir. İskoçya vize işlemleri yetkili vize başvuru merkezi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuruları randevu usulüne bağlı olarak yapılmaktadır. Vize işlemlerinin ilk aşaması vize randevunuzun alınmasıdır. Daha sonra randevu gününe kadar olan süreçte İskoçya Vize Evrakları Ve Belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde başvuru merkezine sunularak vize başvuru sonucu beklenmeye başlanır. İskoçya vize başvuru işlemlerine dair daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz.

İskoçya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İskoçya vize başvuru işlemleri, yetkili vize başvuru merkezinin yoğunluk yaşanmaması adına randevu usulü ile gerçekleştirilmektedir. İskoçya vizesi için randevu alınmasının ardından vize evrakları ve belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanır ve başvuru ücreti ödenerek vize işlemleri gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra vize başvurunuzun sonuçlanma süresi başlamış olur. İskoçya vize işlemlerinin tamamlanmasının ardından 15 günlük bir süreçte vize başvurunuzun sonuçlanması sürmektedir. İskoçya Vizesi Kaç Günde Çıkar ve vize işlemleri nelerdir öğrenmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz.

İskoçya Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

İskoçya Vize İşlemleri ülkemizden seyahat edecek olan vatandaşların yapmaları zorunda oldukları işlemlerdir. İskoçya vize başvuru işlemleri yetkili vize başvuru merkezi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuruları randevu usulüne bağlı olarak yapılmaktadır. Vize işlemlerinin ilk aşaması vize randevunuzun oluşturulmasıdır. Daha sonra randevu gününe kadar olan süreçte İskoçya vize evrak ve belgeleri güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde başvuru merkezine teslim edilir. İskoçya vizesi nasıl alınır öğrenmek ve İskoçya Vize Başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: