Konsolosluğu Vize İspanya

İspanya Konsolosluğu Vize

İspanya Konsolosluğu vize sonuçlarına karar veren yetkili organdır. İspanya Dış İşleri Bakanlığı’na bağlı olan konsolosluk, Türkiye’de yer almaktadır. Konsolosluk, teslim ettiğiniz evrak, belge ve form ile birlikte durumunuzu değerlendirerek İspanya vizesi alıp almayacağınıza karar verecektir. İspanya Konsolosluğu’na başvurularınızı Long Vize Turizm aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. İspanya vizesini en hızlı ve kolay şekilde almanız için Long Vize Turizm olarak süreci profesyonelce yönetiyoruz. Bununla birlikte vizeniz ile ilgili her gelişmeden ve adımdan sizi haberdar ediyoruz.

İspanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İspanya vize işlemleri Long Vize Turizm tarafından başlatılmaktadır. Daha sonra takip etmeniz gereken adımlar şunlardır: İspanya Konsolosluğu Vize yazımızı okumaya devam edin.

Long Vize Turizm tarafından seyahat amacınıza ve durumunuza uygun olarak size iletilen evrak ve belgeleri hazırlayın.

Evrakları doldururken ya da temin ederken aklınıza takılan sorular ile ilgili her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Durumunuza göre İspanya vize yetkili merkezimize gelerek ya da kargo aracılığıyla tamamlanan evrakları teslim edin.

Ekibimiz, belgelerinizi kontrol ederek eksik ya da hata olması halinde sizinle iletişime geçer.

Parmak izinizi vermek üzere Long Vize Turizm tarafından alınan randevunuza gitmeniz gerekmektedir. Asistanlarımız size vize randevu sürecinde eşlik eder.

İspanya vize randevunuz sonrası, sonucun belli olması beklenir. Vize sonucunuz belli olduktan sonra pasaportunuzu vize yetkili merkezimizden alabilir ya da dilediğiniz takdirde pasaportunuz bizim tarafımızdan ev veya iş adresinize gönderilir.

ispanya konsoloslugu vize 1

İspanya Konsolosluğu Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

İspanya vize evrakları ve belgeleri eksiksiz olarak teslim edilip, İspanya vize başvurusu alındıktan sonra süreç sizin için başlıyor demektir. İspanya Konsolosluğu ve Büyükelçiliği, vize için başvuran vatandaşların evraklarını inceler. Ortalama olarak vize açıklanma süresi ticari ve aile/arkadaş ziyareti vizesi için 7 ila 10 iş günü arasında, turistik vize için ise 15 iş günü sürmektedir. İspanya vizesi, Schengen vizesidir. Uzun süreli vizeler D tipi ve ulusal vize olarak adlandırılır. Kapsamlı bilgi ve İspanya vizeniz ile ilgili her türlü sorunuz için Long Vize Turizm’e telefon ya da eposta üzerinden danışabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İspanya Konsolosluğu Adresleri Nerede?

Türkiyenin 2 büyük şehri olan Ankara Ve İstanbul şehirlerinde İspanya Konsoloslukları bulunmaktadır.
Çankaya, Prof. Dr Aziz Sancar Caddesi No. 8 D:No. 8, 06680 Çankaya/Ankara
Levent, Karanfil Aralığı No:16, 34330 Beşiktaş/İstanbul
İspanya Konsolosluğundan Randevu alınmadan görüşmek mümkün değildir.Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak İspanya Konsolosluğu Vize Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

İspanya Konsolosluğu Vize Vermekte Yetkili Mercimi?

İspanya Konsolosluğu Vize İşlemlerinde karar vermeye tek yetkili mercidir.İspanya Konsolosluğundan vize işlemlerini gerçekleştirmeden önce vize randevusu almanız gerekmektedir.Vize Randevunuzu oluşturmadan İspanya Konsolosluğundan işlem yaptırmanız mümkün değildir.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak İspanya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İspanya Konsolosluğundan Vize Evraklarını Nasıl Öğrenebilirim?

İspanya Konsolosluğundan Vize Evraklarınızı öğrenebilirsiniz.Her bir vize başvuru sahibinin hazırlayacağı evraklar birbirinden farklılık göstermektedir bu farklılıklar kişinin Türkiye’deki iş durumu meslek durumu ve vize başvuru türüne göre değişmektedir.Firmamız Long Vize Başvuru İşlemleri Merkezimizi arayarak sizler için en uygun evrak listesine ulaşabilir İspanya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar