Vize Başvurusu İspanya

İspanya Vize Başvurusu

İspanya vize başvurusu, İspanya’ya seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının İspanya vizesi alması için yapılmaktadır. Gereken İspanya vize evrakları ve belgeleri vize formu ile birlikte eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. Bununla birlikte vize türünüze göre değişen İspanya vize ücreti ödemeden İspanya vize randevusu alınabilir. Randevu, İspanya vize yetkili merkezinden alınmaktadır.

İspanya Vize Türleri Nelerdir?

İspanya’ya giriş amacınıza bağlı olarak başvurmanız gereken vize türü de değişir. Yanlış vize türüne başvurmak, başvurunuzun ret ile sonuçlanmasına neden olabilir. Doğru vize türünü yetkililerimiz sizin için belirler. Başlıca İspanya vize türleri arasında Turistik Vize, Ticari Vize, Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi, Kongre & Konferans Vizesi, Öğrenci vizesi, Şoför vizesi, Çalışma Vizesi ve Transit vize yer alır. 90 günden uzun süreli İspanya seyahatlerinde uzun süreli D tipi vizeye sahip olmak gerekir. D tipi Schengen vizesi almak için ilave dokümanlar teslim etmeniz gerekir. Bununla birlikte ödemeniz gereken ücrette de değişiklikler meydana gelir.

İspanya Vize Başvurusu İçin Biyometrik Veri Kaydı

Schengen ülkelerinden biri olan İspanya vizesi için biyometrik veri kaydı yaptırılması zorunludur. Kaydın yapılması için biyometrik veri merkezlerine müracaat edilmelidir. Long Live Turizm olarak sizin için zorunlu olan tüm müracaat işlemlerinizi tamamlıyor ve parmak izinizi vermek üzere hangi gün, saat kaçta, nereye gitmeniz gerektiği konusunda bilgilendirme yapıyoruz. Ancak son 5 sene içerisinde hali hazırda biyometrik veri kaydı bulunan vatandaşların bir daha aynı işlemleri tekrarlamasına gerek olmaz. Bu durumda vizeniz için gereken evrakları kargo ile Long Vize Turizm’e yollayabilirsiniz.

ispanya vize basvurusu 1

İspanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İspanya vize başvurusu, Long Vize Turizm ilede yapılabilmektedir.İspanya vizesi için vize merkezimiz sizi arayarak süreç hakkında bilgilendirme yapar. Tüm evraklar tamamlandıktan ve vize ücreti ödendikten sonra yetkililerimiz sizin için İspanya Konsolosluğu’ndan randevu alır. Bununla birlikte yetkilimiz, mülakatınızda ihtiyacınız olan belgeler ve süreçle ilgili sizi bilgilendirir. Her aşamada size vize durumunuz iletilir. Başarılı bir vize süreci ile kolaylıkla İspanya vizesi almak için Long Vize Turizm’e danışın.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İspanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İspanya Vize Başvurusu yapacak olan vize başvuru sahipleri öncelikli olarak İspanya Konsolosluğundan online vize randevusu oluşturması gerekmektedir.Randevu oluşturulduktan sona konsolosluğun istemiş olduğu evraklar hazırlanmalıdır.Randevu günü başvuru formu ve evrakların hazır olması durumdan başvuru gerçekleşmektedir.Firmamız Long Vize Başvuru ve Randevu Merkezimizi arayarak İspanya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İspanya Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Etmem Gereken Hususlar Nelerdir?

İspanya Vize Başvurusu yaparken en önemli hususlar birisi ispanya konsolosluğundan alacağınız randevu ve hazırlayacağınız evraklarıdır.Yanlış alınan vize randevusu ve yanlış hazırlanan evraklar sizlerin ret almasına sebep olabilir.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak İspanya Vize Randevusu Ve Gerekli Evraklar Listesine Sahip olabilirsiniz.

İspanya Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

İspanya Vize Başvurunda bulunacak vize başvuru sahipleri en önemli hususlardan birisi hazırlayacağı evraklardır. Vize Evraklarını İspanya Konsolosluğunun web sayfasından öğrenilebilir.Bu Evrak Listesi kişilerin vize türü ve iş meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir.Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak gerekli evraklar listesine ve Başvuru Formuna ulaşabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: