Vize Evrakları Ve Belgeleri İspanya

İspanya Vize Evrakları Ve Belgeleri

İspanya vize evrakları ve belgeleri vize türünüze bağlı olarak değişmektedir. Seyahat amacınıza göre başvurmanız gereken doğru İspanya vizesi türünü Long Vize Turizm sizin için belirler ve teslim etmeniz gereken evrak listesini size iletir. Eksik ya da hatalı evrak teslimi, İspanya vize başvurunuzun ret ile sonuçlanmasına neden olabilir. İspanya Konsolosluğu vize evrakları ile birlikte ek belge talebinde bulunabilir.

İspanya Vize Evrakları Ve Belgeleri Listesi

Ortak olarak İspanya’ya giriş yapmak isteyen herkesten talep edilen belgeler aşağıda sıralandığı gibidir. İspanya Vize Evrakları Ve Belgeleri yazımızı okumaya devam edin.

1. İspanya vize formu

Vize başvurusu için formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önemlidir. Vize formu olmadan İspanya vize başvurusu yapılamaz.

2. Pasaport

İspanya seyahati dönüşünden itibaren en az 3 ay süre ile geçerliliği bulunan pasaportta aynı zamanda 2 adet boş sayfa bulunmalıdır. Pasaportta bulunan kimlik bilgileri sayfası ve mevcut ise son 3 sene içerisinde alınan Schengen vizelerinin fotokopileri de verilmelidir.

3. 2 tane biyometrik fotoğraf

Başvuru yapan kişinin son 6 ay içerisinde çekilen 35×40 mm boyutlarında, beyaz fon önünde çekilen biyometrik fotoğrafların %70 – 80’i yüzü kapsamalıdır. Aynı zamanda omuz ve başların da yer alması gereken fotoğraf, yakın çekim olmalıdır.

4. Sağlık sigortası

Schengen ülkelerinin hepsi için geçerli olan bu zorunluluk, kişinin ayakta ya da yatarak tüm tedavi masraflarını karşılayacak şekilde, hastalık ya da ölüm olması halinde ülkeye dönüş masraflarını da kapsayarak en az 30.000 Euro teminatlı seyahat sigortası yapılmalıdır.

5. Uçak ve otel rezervasyonları

Vize almadan önce uçak bileti satın almanıza gerek yoktur ancak uçak ve otel rezervasyonlarına dair belgeler başvuru dosyasına eklenebilir.

ispanya vize evraklari ve belgeleri 1

6. Seyahat masraflarını karşılayan kişiye dair evraklar

– Banka hesabı: Son 3 ayı kapsayan banka hareketleri kaşe ve ıslak imzalı olmalıdır.

– Maaş bordrosu: Son 3 ayın dahil olduğu maaş bordrosu, vize için gereken evraklar arasında yer alır.

İspanya vizesi için gereken belgelerin tam ve eksiksiz bir şekilde doldurulması için Long Vize Turizm’den yardım alabilirsiniz. İspanya Vize Evrakları Ve Belgeleri yazımız sona erdi.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İspanya Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir?

İspanya Vize Evrakları İspanya Konsolosluğunun istemiş oldukları evraklara denir bu evraklar kişilerin yapacak olduğu vize başvuru türü ve iş meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak İspanya Vize Başvuru ve Gerekli Evrak listesine sahip olabilirler.

İspanya Vize Evraklarını Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

İspanya Vize Evraklarını hazırlarken en dikkat edilmesi gerekenler evrakların güncel ve orijinal olması gerekmektedir sahte veya yıpranmış evraklarla başvuru yapılması durumunda vize başvurunuz ret edilebilmektedir.Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak başvurunuzda hangi evrakları hazırlayacağınızı ve ne tür vize başvurusu gerçekleştireceğinizi öğrenebilir İspanya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İspanya Vize Evrak Listesini Nereden Alabilirim?

İspanya Vize Evraklarını İspanya Konsolosluğunun web sayfası yada Firmamız Long Vize’den alabilirsiniz.Vize evraklarınızı Türkiye’de bulunduğunuz iş koluyla alakalı hazırlamanız gerekmektedir.Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak sizler için en uygun evrak hangisi ise o evrak listesini alabilir İspanya Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar