Vize İşlemleri İspanya

İspanya Vize İşlemleri

İspanya vize işlemleri, İspanya vize merkezi Long Vize Turizm ile eksiksiz ve doğru olarak tamamlanabilir. İspanya vizesi almak için Long Vize Turizm’e telefon numarası ya da email adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz gereken İspanya vize evrakları ve belgeleri size iletir. Vize almak isteyen kişilerin mutlaka bu evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlaması gerekmektedir. İspanya’dan vize almak isteyen kişiler ise bu noktada bizimle iletişime geçerek İspanya vize başvurusu işlemlerinin yönetilmesini sağladığı gibi aynı zamanda başvurunun takibini de sizin adınıza gerçekleştiririz. Tamamlanan belgeleri durumunuza göre vize merkezimize gelerek ya da kargo ile gönderebilirsiniz.

İspanya Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

İspanya Vize İşlemleri alma noktasında en önemli işlemlerden birisi; gerekli olan evrakların eksiksiz bir şekilde sunulmasıdır. Birçok kişi evrakları doğru hazırlama noktasında sorun yaşamaktadır. Gerekli belgeler aşağıda sıralandığı gibidir.

  • 10 yıldan eski olmayan ve seyahatin bitiminden sonra en az 3 ay geçerli pasaport
  • İspanya vizesi başvuru formu
  • Vize talep dilekçesi
  • 2 adet Biyometrik fotoğraf
  • SGK hizmet dökümü (çalışanlar için)
  • Öğrenciler için öğrenci belgesi
  • Vize harcının yatırıldığına dair dekont

İspanya Vizesi Nasıl Alınır?

  • Başvuru Formu ve Evraklar

İspanya vize türünüze uygun şekilde doğru ve eksiksiz olarak başvuru formu ve evrakların hazırlanması gerekir. Long Vize Turizm olarak gereken evrakları en iyi şekilde doldurmanız için tüm bu süreç boyunca yardımcı oluyoruz.

ispanya vize islemleri 1
  • Vize Başvuru Ücreti

Diğer Schengen vize türlerinde olduğu gibi İspanya vizesi için de gereken tutarca ödeme yapmanız gerekir. Long Vize Turizm yetkilileri size vize türünüze uygun ödenmesi gereken güncel para miktarını ve ne şekilde yatıracağınız hakkında bilgilendirmeleri gerçekleştirir. Vize başvuru ücreti, nakit ve Euro olarak gerçekleştirilebilir. Ayrıntılı bilgi için yetkililerimize danışın.

  • Vize Randevusu Alma

İspanya vizesi almak için vatandaşlar, İspanya Büyükelçiliği’nden vize randevusu talep etmelidir. Profesyonel ekibimiz vize süreci ile ilgili bilgi sahip olmanızı sağlar. Bu sayede vize görüşmeniz için önceden hazır olarak, vize alma ihtimalinizi yüksek oranda arttırırsınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İspanya Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

İspanya Vize İşlemleri Öncelikle olarak pasaportunuz hazır olması gerekmektedir.Hazır olan pasaport ile birlikte İspanya Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulur.Oluşturulan randevuya istinaden yine ispanya konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır ve hazırlanan evraklar ile başvuru gerçekleştirilir.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle İspanya Vize Başvuru İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İspanya Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

İspanya Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağınız evrakların güncelliği ve orijinal olması gerekmektedir.Hazırlanan evraklar ile doldurmuş olduğunuz İspanya Vize Başvuru Formu birbiri ile örtüşmesi gerekmektedir.Aksi takdirde verilen yalan ve yanlış bilgiler sizler için red sebebi olabilir.Firmamız Long Vize Turizm ile böyle bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız hemen firmamızı arayıp iletişime geçebilirsiniz.

İspanya Vize İşlemlerindeki Gerekli Evraklar Nelerdir?

İspanya Vize İşlemlerindeki gerekli evrak listesini İspanya Konsolosluğu belirler.Bu evraklar listesi kişinin yapacağı vize başvuru türü ve İş meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir.Firmamız Long Vize Başvuru Merkezimizi arayarak İspanya Vize Başvuru Evrakları Ve Gerekli belgelere sahip olabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar