Vize Randevusu İspanya

İspanya Vize Randevusu

İspanya vize randevusu, vize yetkili merkezi Long Vize Turizm aracılığıyla kolaylıkla alınmaktadır. Long Vize Turizm ile telefon numarası ve email adresi aracılığıyla iletişim kurabilir, vize merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Yetkililerimiz öncelikli olarak seyahat amacınıza göre vize türünü belirler. Daha sonra vize türünüze göre İspanya vize işlemleri tamamlanmaya başlanır. Teslim edilmesi gereken İspanya vize evrakları ve belgeleri size iletilir. Vize formunu doldururken yetkililerimiz size yardımcı olurlar.

İspanya Vize Başvurusu Niye Reddedilir?

İspanya vizesi Konsolosluk tarafından bazı sebeplerden dolayı reddedilebilir. Bu nedenler arasında şunlar yer alır:

  • Belgelerde hatalı bilgi olması
  • Eksik belge olması
  • İbraz edilen belgelerin sahte olması
  • Seyahat amacının kanıtlanamaması
  • Pasaportun geçersiz, sahte ya da gereken koşulları karşılayamayacak şekilde olması
  • İspanya’ya giriş yapmak isteyen kişinin daha önce ülkeden sınır dışı edilmesi
  • Başvuru yapan kişinin İspanya’nın toplum düzenini bozacak ya da tehlike yaratacak olduğuna kanaat getirilmesi
  • Başvuran kişinin seyahati sonrasında ülkeyi terk edeceğini kanıtlayamaması

İspanya Vize Randevusu İçin Uçak Bileti Almam Gerekir Mi?

İspanya vize randevusu için uçak bileti almanız zorunlu değildir. Randevu sırasında seyahat sürenizi belgelemek için uçak rezervasyonu yaptırarak, rezervasyon dokümanını ibraz edebilirsiniz. Vize sahibi olmadan uçak satın alacak yolcular, iptal ve iade işlemlerini ilgili havayolu üzerinden kontrol etmelidir.

İspanya Vize Randevusu İçin Sigorta

İspanya vize işlemlerinden en önemlilerinden biri, tüm Schengen vizesi uygulamaları için olduğu gibi Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmaktır. Long Vize Turizm aracılığıyla seyahat sürenizi rahatlıkla geçirmenizi sağlayacak ideal süreli Seyahat Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte acentemiz uçak ve otel rezervasyonlarınız için de yardımcı olmaktadır.

ispanya vize randevusu 1
İspanya Vizesi İçin Biyometrik Kayıt

Parmak izi uygulaması, vize başvuru sürecinin bir diğer önemli noktasıdır. Pasaportunuzda son 5 yıl içerisinde geçerli bir Schengen vizesi bulunmuyorsa parmak izlerinizi taratmalısınız. Biyometrik kaydınızı yaptırmak üzere Long Vize Turizm sizin için en uygun zamana randevu alır. Ayrıntılı bilgi için Long Vize Turizm ile telefon ya da eposta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İspanya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

İspanya Vize Randevusu İspanya Konsolosluğunun web sayfasına girerek pasaport bilgileriyle alınır.Alınan Vize Randevu tarihinde İspanya Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklarla başvuru gerçekleşir.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile İspanya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilir gerekli evraklara sahip olabilirsiniz.

İspanya Vize Randevusu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

İspanya Vize Randevusu Alırken en önemli hususlardan birisi dogru pasaport bilgileriyle randevu almaktadır.Aksi takdirde alınan yanlış bilgilerle randevu kabul görmemektedir.Firmamız Long Vize Başvuru İşlemleri Merkezimizi arayarak İspanya Vize Randevunuzu Ve İspanya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İspanya Vize Randevu Saatimi Geçirsem Nasıl Bir Sıkıntı Yaşarım?

İspanya Vize Randevusu Pasaport bilgileriyle birlikte İspanya Konsolosluğundan Vize Randevusu alınmaktadır.Alınan vize randevu saatinde başvuru merkezinde bulunmama gibi durumunda randevunuz iptal olmaktadır ve o gün başvuru gerçekleştirememektesiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak böyle bir sıkıntılı ile karşılaşmadan Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar