Vize Randevusu İsrail

İsrail Vize Randevusu

İsrail vize randevusu alabilmekiçin öncelikle gidiş belgelerinizin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Sonrasında ise Ankara İsrail Büyükelçiliğine vize başvurusunda bulunup randevu alabilirsiniz. Randevular Büyükelçilikten e-posta ile bildirilmektedir sizlere. Vize randevularının çok gecikmemesi için sizler adına Long Vize Turizm işlemlerinizi yapabilmektedir. Uzman ellere güvenli bir şekilde bırakmanız demek, sürecin bizler tarafından takip edilmesi ve sizlerin randevu almanızda şahsen bulunmanıza gerek olmaması demektir. Ancak randevu alındıktan sonra randevu yerine şahsen gitmeniz gerekmektedir. Biz Long Vize Turizm olarak bu hizmeti, sizleri yormadan hallediyoruz. Konsolosluk için hafta içi çalışma saatlerinde başvuruda bulunulması gerektiğini de hatırlatmış olalım.

İsrail Vize Randevusu NE ZAMAN SONUÇLANIR?

İsrail vizesi ne zaman sonuçlanır? hemen cevaplayalım. İsrail için vize sonuçları ortalama şekilde 5 ile 10 iş günü içerisinde çıkmaktadır. Sizlerin seyahat tarihinizden en az on beş gün önce Büyükelçiliğe başvuruda bulunmuş olmanız gerekmektedir. İşlemlerinizin uzamaması veya bir aksilikle karşılaşmamak adına evraklarınız eksiksiz olmalıdır.

israil vize randevusu 1

İSRAİL VİZE ÜCRETLERİ NE KADAR?

İsrail vize ücretleri, başvuru tipine göre değişiklik göstermektedir. Konsoloslukta bulunan bölümler vize ücretini temin etmektedirler. İsrail vize ücreti için sizlere Long Vize Turizm olarak yardımcı olmak isteriz. Her yıl düzenli olarak fiyatlar değiştiği için net bir fiyat belirlenmemiştir. Bir de tekli ve çoklu girişler için de fiyatlar değişebiliyor. Vizelerin geçerlik süreleri ise 90 güne kadardır. İsrail vize randevusu yazımız devam ediyor.

İSRAİL İÇİN VİZE BAŞVURUSUNDA EKSİK EVRAK VARSA NE OLUR?

İsrail için vize başvurusunda eksik evrak varsa; işlemlerinizin gerçekleşme süresi uzamaktadır. Hatta bazen işlemlerinizin iptali bile söz konusu olabilir. Bu yüzden başvuru randevusu almadan önce tüm evraklarınızın tam olduğuna emin olursanız işleriniz daha hızlı bir şekilde ilerler. Eğer seyahat planlarınızın bozulmasını istemiyorsanız bunlara dikkat etmelisiniz. Evraklarınızın eksik olmasının yanı sıra tarihlerin güncel ve seyahat planlarınızla uyum içerisinde olmalıdır. Eğer eksik evraklarınız bulunursa, sizlere temsilcilikler tarafından bildirilmektedir. Son dakika herhangi bir orunla karşı karşıya kalmamak adına vize başvurularınızı on beş gün önceden yapmış olursanız aksilik olduğunda telafi etme lüksünüz bulunur. İsrail vize randevusu yazımız sona erdi.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: