Vize Ücreti İsrail

İsrail Vize Ücreti

İsrail vize ücreti, diğer belgelerinizle beraber mutlaka yatırılmalıdır. Vize ücreti yatmadığı takdirde başvurunuz geçersiz olmaktadır. En güncel fiyat bilgilerini Long Vize Turizm firmamızdan alabilirsiniz. Alacağınız vize ücreti İsrail’da ne kadar süreyle kalacağınıza göre değişiklik göstermektedir. Vize ücretlerinizi kredi kartıyla ödemeniz mümkündür. İsrail vize başvurunuzdan red yanıtı gelmiş ise vize ücretiniz iade edilmeyecektir.

İsrail Vize Türleri

İsrail vize ücreti, vizenizin türüne göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bu vize türlerinden bazıları şöyledir: İsrail ticari vize, turistik vize, aile-arkadaş vizesi, konferans ve seminer vizesi, medikal tedavi vizesi, performans ya da turnuva vizesi gibi. Bu vize türlerinden birini seçmeniz halinde ücret bilginizi en doğru şekilde firmamızdan öğrenebilirsiniz. Vizenizin uzun süreli olması da fiyatlarınızın farklı olmasına neden olacaktır.

israil vize ucreti 1

İsrail Vizesi Ne Zaman Sonuçlanır?

İsrail vizeniz İsrail Konsolosluğu’ndaki yoğunluk ve tatil günlerine göre değişmekte olup ortalama olarak bir ay içerisinde sonuçlanır. Hızlı bir şekilde sonuç almak için yine firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlerden kargo yoluyla veya elden aldığı evrakların ayrıntılı incelemesini yaparak İsrail Konsolosluğu’na gönderir. Böylece İsrail vize başvurusu yapmak için şahsen gelmenize de gerek kalmaz. Özellikle çalışanlar ve vakti olmayanlar vize başvurularında bizden faydalanabilir.

İsrail Vize Ücreti Hakkında Detaylar

İsrail’e yapacağınız seyahatler için toplam ödeyeceğiniz miktarı TL cinsinden ya da döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Seyahatinizde yapacağınız sağlık sigortası, hizmet bedelleri, biometrik işlem bedelleri ve vatandaşlık belgeleri bu ücretlendirmenin dışındadır.

İsrail vize evrak ve belgeleri eksiksiz ve tam olmalıdır ki ilerleyen zamanda bir sorun çıkmasın. Bu süreçte İsrail vize ücretinin ödendiğine dair elinizde bir belge olması da şarttır. Herhangi bir olumsuz duruma karşı elinizde belge olması yararınızadır. İsrail evrakları içerisinde banka hesabınızdaki bilgilere ait belgede bulunmalıdır. İsrail vize ücreti belgesiyle banka hesap bilgilerini içeren belgeler farklıdır ve birbirine karıştırılmamalıdır. İsrail vizesi için en doğru bilgileri eksiksiz bir şekilde Long Vize Turizm’den alabilirsiniz. Belgelerde yaşanan sıkıntılar vizenizin olumsuz etkilenmesini sağlar. Bu tarz sorunlarla uğraşmamak için firmamıza güvenerek yola çıkabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: