Vizesi İsrail

İsrail Vizesi

İsrail vize hakkındaki en detaylı bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Özellikle hususi pasaport sahiplerinin İsrail’e gitmeleri için İsrail vizesi almaları gerekmektedir. İsrail Ora Doğu’da yer alan bir ülkedir. Etrafında Lübnan, Suriye, Ürdün ve Gazze gibi ülkeler yer almaktadır.

İsrail Vize alabilmeniz için birçok prosedürü yerine getirmeniz gerekmektedir. Özellikle evrakların hazırlanması gerekli yerlere sunulması ve sonucun beklenmesi derken 1 aylık bir süre geçmektedir. İsrail vize evrak ve belgeleri tam ve eksiksi olmalıdır. Eğer belgelerde eksiklik yaşanırsa vizeniz red yanıtı alır. Evrak ve belgelerinizden ve yaptığını işlemlerden emin olmak için Long Vize Turizm olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İsrail Vizesi İşlemleri

İsrail vize almak isteyenler evraklarını İsrail Konsolosluğu’na teslim etmelidir. Bu evrakların teslim işlemleriyle firmamız yıllardır uğraşmaktadır. Eğer bizlere ulaşırsanız vizenizin olumlu olma şansı yükselir hem de zamandan tasarruf sağlarsınız. Çalışanlarımız sizler için en güncel ve en doğru bilgiyi verecektir. Çünkü hazırlanması gereken evrak ve belgeler de değişiklikler olabilmektedir.

Vize süresince yaşanan telaştan kurtulmak ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşmak için bizlerle mutlaka irtibat kurun. Belgelerinizin hazırlanması sırasında sizlere yardımcı olan firmamız, evraklarınızı teslim İsrail Konsolosluğu’na teslim eder ve bekleme sürecini kısaltmış olur. Sonuçlar İsrail Konsolosluğunda yaşanan yoğunluklara ve tatil sürelerine göre değişik zamanlarda çıkabilir. Ancak ortalama olarak 3 hafta içerisinde kesin sonuç alırsınız. Sonucun gelebilmesi gecikebileceğinden İsrail’e zamanında varmak için vize işlemlerinize 1 ay öncesinden başlamanız gerekmektedir. Firmamız mağdur olmamanız için elinden geleni yapmaktadır. Ancak vizeniz red yanıtı alırsa ücret iadesi yapılmayacağını hatırlatmamız gerekir.

israil vizesi 1

Vize İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Vize işlemleri için belgeler hangi tür vize almak istediğinize göre değişmektedir. Bazen sizden ek belgeler de istenmektedir. Ancak temel olarak aşağıdaki belgelerin kesinlikle hazırlanması gerekmektedir.

-Pasaportunuzun en az 1 yıl geçerli olması gereklidir.

İsrail Vize Formu

-Son 3 ay içerisinde çekilmiş olan 2 adet 5×5 cm boyutlarında fotoğrafınız

-Otel ve Uçak rezervasyonunuzu içeren biletler

-Davetiye Mektubunuz (özellikle aile-arkadaş ziyaretlerinde)

-T.C. Nüfus Cüzdanınız ve fotokopisi

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: