Vize Başvurusu İsveç

İsveç Vize Başvurusu

İsveç vize başvurusunu İsveç’e gitmek isteyen umuma mahsus –bordo- pasaport sahipleri ve 90 günden uzun süre ülkede kalmak isteyen diğer pasaport hamili Türk vatandaşları tarafından Long Vize Turizm aracılığı ile yapılmaktadır. İsveç vizesi, 26 Schengen ülkesine de giriş hakkı tanımaktadır. Vize süreci İsveç Konsolosluğu tarafından detaylı bir araştırmaya tabi tutulur. Başvuruda beyaz edilen bilgilerin yanlış olması, kabul alsanız dahi vizenizin geçersiz olmasına neden olabilir. Doğru bir başvuru için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede İsveç vize işlemleri profesyonel bir şekilde yönetilir ve kolaylıkla kabul alırsınız.

İsveç Vize Başvurusu Hakkında

İsveç vize başvuru sürecinizi etkileyecek en önemli unsur vize türünüzdür. Buna göre hangi evrakların gerekli olduğu hakkında acentemiz doğru bilgilendirmeleri yapar. Gereken İsveç vize evrakları ve belgeleri vize türünüzü bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Teslim etmeniz gereken dokümanlar ile İsveç’te kalmayı istediğiniz süre ve vize türünüze bağlı olarak ödemeniz gereken güncel vize tutarını bizimle birlikte öğrenebilirsiniz. İsveç vize formu ve belgeler İngilizce dilinde doldurulmalıdır. Profesyonel ekibimiz, belgeleri doldurma konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Evrakları teslim etmek için vize merkezimize şahsen gelmek yerine kargo ile gönderim sağlayabilirsiniz. Vize başvurusu ile ilgili detaylı bilgiler için Long Vize Turizm’den bilgi alın.

isvec vize basvurusu 1 1

İsveç Vize Başvurusu İçin Biyometrik Kaydı

Schengen vizesi almak isteyen tüm vatandaşların biyometrik kaydın son 5 sene içerisinde sisteme alınmış olmalıdır. Aksi halde vize merkezlerine giderek parmak izinizi vermeniz gerekir. Long Vize Turizm, sizin için gerekli kontrol ve yönlendirmeleri yaparak parmak izi vermeniz için randevu ayarlar. Bu sayede vakit kaybetmeden kolaylıkla gidip parmak izi verdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Parmak izi kaydı vermeyecekseniz belgelerinizi Long Vize Turizm’e yollayarak İsveç vize başvurusunu yapabilirsiniz.

İsveç Vize Başvurusunu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

İsveç vize başvurusu ortalama olarak randevudan sonraki 5 ila 7 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Bu süre, İsveç Konsolosluğu’ndaki yoğunluk ve tatil günlerine göre değişiklik gösterebilir. Dönemsel yoğunluklar ile ilgili Long Vize Turizm’den bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İsveç Vize Başvurusu İçin Neler Gereklidir?

Bordo pasaport sahibi Türk Vatandaşlarının İsveç’e seyahat sebebi ne olursa olsun, vize alma zorunluluğu bulunmaktadır. Başvuru yapmadan önce hangi vize türüne ihtiyacınız olduğunu önceden belirlemeniz ve başvuru için randevu almanız gerekmektedir. Uzun dönemli oturum başvuruları ile kısa dönemli yani İsveç Ticari Vize ya da İsveç Turistik Vize Başvuruları yapmak için hazırlanması gereken evraklar farklılık göstermektedir. Seyahat türünüze göre ayarlanmış evrak listesine Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden rahatça ulaşabilir, başvurularınızı sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

İsveç Vize Başvurumu Nereden Yapabilirim?

İsveç Vize Başvuruları için gerekli tüm evraklar ve İsveç Vize Formu ayrıntıları ile tamamlandıktan sonra ilgili makama teslim edilmeli ve başvuru sırasında biometrik parmak izi oluşturulmalıdır. Başvuru yapılabilmesi içinde öncelikle randevu alınmalıdır. Randevusuz başvuru kabul edilmemektedir. Randevu günü evrakların teslim edilmesi ile birlikte vize değerlendirme süreci başlamış olmaktadır. Uzman kadromuzca hazırlan evraklarınız ve doldurulmuş formunuz ile birlikte Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimiz desteği ile en kısa zamanda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İsveç Vize Başvurusu İçin Randevuyu Nereden Alabilirim?

İsveç’e seyahatiniz ne amaçla olursa olsun, 90 günü aşan uzun dönemli kalış ve 90 günden az kalışlı kısa dönemli ziyaret vizeleri fark etmeksizin vize başvurusunda bulunmadan önce mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Randevudan önce İsveç Vizesi için gerekli evraklarını tamamlamış olmanız ve başvuru formunu eksiksiz ve karalama yapılmadan doldurulmuş olması gerekmektedir. Gidiş amacınızı ispatlayan gerekli evrak listesi ve randevu hizmetleri için  Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimiz uzmanlarından destek alabilir ve hızlı bir şekilde başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: