Vize İşlemleri İsveç

İsveç Vize İşlemleri

İsveç vize işlemleri İsveç’e seyahat etmek isteyen bordo pasaport hamili vatandaşlar ile 90 günden uzun süreli kalmayı isteyen yeşil, gri ve siyah pasaport sahibi vatandaşlar tarafından İsveç vizesi almak üzere gerçekleştirilir. İsveç vize randevusu almadan önce gereken evrak ve belgeler tamamlanmalıdır. Durumunuza ve seyahat amacınıza uygun vize türünü belirleyen Long Vize Turizm, gerekli evrak ve belgeleri size iletir. Ülkede ne kadar kalmak istediğinize bağlı olarak ödemeniz gereken vize ücreti değişecektir. Güncel tutarı bizim ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.  İsveç vizesi Schengen vizesi olduğu için, başka bir ülke için Schengen vizesine sahip olanlar o ülkeden giriş yaparak İsveç’e girme hakkına sahiptirler. Schengen vizesi, 26 ülke için serbest dolaşım hakkı tanımaktadır.

İsveç Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

İsveç vize işlemlerini başlatmak üzere Long Vize Turizm’e başvurabilir ve en kısa zaman için randevu alabilirsiniz. İsveç Konsolosluğu vize başvurusu için gereken belge ve evrakları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Deneyimli ekibimiz güncel İsveç vize ücreti ve yapılması gereken işlemler ile ilgili her aşamada sizlere yardımcı olarak sürecin sorumluluğunu üstlenir. Bu sayede hiçbir sorun yaşamaksızın, doğru belgeler ile ve en hızlı şekilde vize sürecini tamamlarsınız. Aynı zamanda profesyonel ve yüksek kaliteli vize desteğinden yararlanarak İsveç vizesi sahibi olursunuz.

isvec vize islemleri 1

İsveç Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

İsveç vizesini almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, İsveç tarafından belirlenen evrakları, vize formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde iletmeleri gerekir. Vize almak için teslim edilen nüfus cüzdanı gibi belgeler iade edilirken davet mektubu ya da banka hesap özeti gibi evraklar iade edilmez. Dolayısıyla teslim edilen evrakların kopyasını almanızda yarar bulunmaktadır. Vize dokümanlarının istenilen şekilde olması için tüm sorumluluk başvuruyu yapan kişiye aittir. Long Vize Turizm olarak sizin yerinize bu sorumluluğu üstleniyor ve sizin için önemli olan İsveç vizesini almanız için yüksek performans ile çalışıyoruz. Belgelerin doğruluğunu ve teslim edilebilir nitelikte olup olmadığını kontrol ederek, vize başvurunuzdaki gelişmeler ile ilgili sürekli bilgilendirme sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İsveç Vize İşlemleri Prosedürleri Nedir?

İsveç’e seyahatiniz öncesinde vize işlemleri için planlama yapmanız ve sonuçlanma süresini dikkate alarak işlemleri mümkün olduğunca erkenden başlamanız gerekmektedir. Vize başvurunuzu erken planlamanız için önceden randevu oluşturmanız gerekmektedir.Randevu oluşturulmayan başvuru vize türü ne olursa olsun kabul edilmemektedir. Hazırlanan evrakları teslim etme ve işlem sürecini başlatmak için İsveç Vize Randevusu almanız mecburidir. Randevu gününe kadar seyahat amacınıza göre evrak ve başvuru formunuzu eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir. Gerekli evrak listesi ve randevu desteği almak için Long Vize Başvuru Merkezimize ulaşabilirsiniz.

İsveç Vize Başvurumu En Erken Ne Zaman Yapabilirim?

Yurt dışı seyahat işlemleriniz vize türüne göre, İsveç Ticari Vize ve İsveç Turisti Vize başvurularınızı yani kısa süreli kalış vize başvurularınızı seyahat tarihinizden en erken 6 ay öncesinde randevu alarak başlatabilirsiniz. Erken yapılan başvurularda planlamanızın gerisinde kalmadan sorunsuz işlemlerinizi tamamlama şansına sahip olabilir ve olumsuz bir durumda müdahale etme şansınız olabilir. Geniş zamanda yapılan başvurularda seyahat planınıza geç kalmadan vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Erken başvuru ve randevu işlemleri için Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İsveç Vize İşlemleri Ücretleri Nedir?

Bordo pasaport sahibi kişilerin İsveç seyahati için gerekli vize için bir bedel ödenmesi gerekmektedir ve bu bedeller başvuru türü ile kalış sürenize göre değişiklik göstermektedir. Başvuru harç bedeller, kısa süreli ziyaret vize başvuruları ve uzun süreli oturum başvuruları farklılık göstermektedir. Fiyatlandırma Büyükelçilikler tarafından belirlenmektedir. İsveç vize başvuru türleri için ödenecek olan İsveç Büyükelçilik Vize harç bedelleri ve vize ücretleri listesine Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarından ulaşabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: