Vize Randevusu İsveç

İsveç Vize Randevusu

İsveç vize randevusu, İsveç Konsolosluğu vize merkezi olan Long Vize Turizm üzerinden alınabilir. İsveç vizesi almak isteyen vatandaşlar randevu öncesinde bazı işlemleri tamamlamalıdırlar. Randevu almadan doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması gereken İsveç vize evrakları ve belgeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İsveç Vize Randevusu İçin Gerekli İşlem Ve Prosedürler

  • Başvuru Formu ve Evraklar

İsveç vize türünüze uygun şekilde doğru ve eksiksiz olarak başvuru formu ve evrakların hazırlanması gerekir. Long Vize Turizm olarak gereken evrakları en iyi şekilde doldurmanız için tüm bu süreç boyunca yardımcı oluyoruz.

Diğer Schengen vize türlerinde olduğu gibi İsveç vizesi için de gereken meblağda ödeme yapmanız gerekir. Çalışanlarımız size vize türünüze uygun para miktarını, ne şekilde yatıracağınız hakkında bilgilendirmeleri yapar. Vize başvuru ücreti, nakit TL ve Euro olarak ödenebilir. İsveç’te kalmayı düşündüğünüz süreye göre vize ücreti değişiklik gösterecektir. .

isvec vize randevusu 1 1
  • Seyahat Sağlık Sigortası

İsveç vize işlemlerinden en önemlilerinden biri, tüm Schengen vizesi uygulamaları için olduğu gibi Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmaktır. Long Vize Turizm aracılığıyla seyahat sürenizi rahatlıkla geçirmenizi sağlayacak ideal süreli Seyahat Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte acentemiz uçak ve otel rezervasyonlarınız için de yardımcı olmaktadır.

  • Davet mektubu

Almak istediğiniz vize türüne bağlı olarak farklı içeriklerdeki davet mektubunu doğru şekilde yazmak önemlidir. Vize almanızda önemli bir role sahip davet mektubunu almak için Long Vize Turizm’den destek alın.

  • Parmak İzi Uygulaması

Parmak izi uygulaması, vize başvuru sürecinin bir diğer önemli noktasıdır. Pasaportunuzda son 5 yıl içerisinde geçerli bir Schengen vizesi bulunmuyorsa parmak izlerinizi taratmalısınız. Dilediğiniz takdirde acentemiz sizin için bir gün alarak randevu işlemlerinizi halletmektedir.

  • Vize Randevusu Alma

İsveç vizesi almak için vatandaşlar, İsveç Büyükelçiliği’nden vize randevusu talep etmelidir. Profesyonel ekibimiz vize süreci ile ilgili bilgi sahip olmanızı sağlar. Bu sayede vize görüşmeniz için önceden hazır olarak karşılaşacağınız herhangi türden bir sürprizi sıfıra indirme imkanı yakalarsınız. İsveç Vize Randevusu yazımız sona erdi.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İsveç Seyahat Tarihimden Ne Kadar Öncesine Başvuru Randevusu Alabilirim?

İsveç seyahatlerinizde gerekli olan vize için minimum 15 gün öncesinde başvuru yapmanız gerekmektedir.İsveç vize sistemi seyahat tarihinizden 6 ay önce randevu alıp, başvuru yapmanıza imkan sağlamaktadır. Başvuru yapılırken en önemli kural randevu alma zorunluluğudur. Gidiş tarihinizden 6 ay öncesine randevu alabilirsiniz.Randevusu olmayan vize başvuruları kabul edilmemektedir. İsveç Vize İşlemleri Ve Randevu süreçleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Long Vize Başvuru Merkezimizden destek alabilirsiniz.

İsveç Vize Randevusu İkametim Olmayan Bir şehirden Alabilir Miyim?

Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren Long Vize Danışmanlık Ve Randevu Merkezi, tüm İsveç Vizesi türleri için gerekli olan randevu işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde tamamlamaktadır.Randevusu olmayan İsveç vize başvuruları kabul edilmemektedir. Vize başvurularınız da ikamet yani bölge zorunluluğu kuralı olmadan isteğiniz şubemizden randevu alıp, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilir, uzman kadromuz ile birlikte İsveç Vizesi İşlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Randevu Günü Başvuruda Olmak Zorunda Mıyım?

İlk defa İsveç vizesi yada Avrupa Vizesi başvurusu yapıyor iseniz; parmak izi biometrinizin oluşturulup kaydının oluşturulması için, vize randevu günü başvuruda şahsen bulunma zorunluluğunuz vardır. Bu parmak izi biometri kaydınız 5 yıl boyunca birçok schengen ülkesinde vizelerinde geçerli sayılacaktır ve alınan vize üzerinde VIS ibaresi bulunacaktır.’’ Vıs ‘’ ibaresi olan pasaportlarda bundan sonraki vize başvurularında şahsen bulunmanıza gerek olmadan Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizin uzman kadrosundan saha sorumluları tarafından İsveç Vize Başvurusu gerçekleştirilebilir vize işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: