Vizesi İsveç

İsveç Vizesi

İsveç vizesi İsveç’e giriş yapmak isteyen Türk vatandaşlarından umuma mahsus (bordo) pasaport hamili olanların alması gereken vize türüdür. 180 günlük periyotlar içerisinde 90 günü aşmayan seyahatlerde Hususi (yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaport ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi vatandaşların vize almalarına gerek bulunmamaktadır. Schengen vizesi ile İsveç’e giriş sağlanabilir. Umuma mahsus pasaport sahipleri ile İsveç’te 90 günden fazla kalmak isteyen yolcuların İsveç vize işlemleri Long Vize Turizm tarafından yürütülmekte olup, İsveç vize başvurusu doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede yanlış belge ve evrak tesliminden ret alma ihtimalini elimine ederek seyahat planlarınızı gerçeğe dönüştürürsünüz.

İsveç Vize Nasıl Alınır?

Aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla İsveç vize sahibi olabilirsiniz.

  1. Long Vize Turizm ile iletişime geçerek seyahat amacınızı ve durumunuzu belirtin.
  2. Deneyimli ekibimiz, seyahat amacınıza uygun vize türünü belirler. Bu vize türleri arasında başlıca olarak İsveç Ticari vize, İsveç Turistik vize ve İsveç Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi bulunur.
  3. Vize türüne uygun olarak tarafınıza ilettiğimiz evrak ve belgeleri hazırlayarak, duruma göre vize merkezimize gelerek ya da kargo aracılığı ile bize gönderin.
  4. Aklınızdaki sorular ve merak ettikleriniz ile ilgili kapsamlı açıklamaları bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.
  5. Ardından evraklarınızın doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu kontrol ettikten sonra sizin için İsveç vize randevusu alıyoruz.
  6. Randevunuz ile ilgili gereken belgeler ve diğer ayrıntılar hakkında sizi bilgilendirmenin yanı sıra sürecin her adımından haberdar olmanızı sağlıyoruz.
isvec vizesi 1 1

İsveç Vizesi İçin Gerekenler

İsveç vize için gereken evrak ve belgelerin eksiksiz olarak doldurulması, İsveç vize formunun teslim edilmesi ve vize ücretinin kalacağınız süreye ve durumunuza uygun olarak ödenmesi gerekir. Vize türünüze ve diğer unsurlara bağlı olarak İsveç vize almak için gereken evrak ve belgeler tarafımızdan size iletilir. Long Vize Turizm, İsveç vizesinin sürecini sizin için profesyonel bir şekilde yönetir. Bu sayede güvenilir ve yüksek kaliteli vize hizmeti ile İsveç vize almanızı sağlar. Ayrıntılı bilgi için Long Vize Turizm ile telefon ya da e-mail yoluyla iletişime geçin.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular


İsveç Vizesi Alma Şartları Nelerdir?

İsveç Seyahatiniz ne amaç ile olursa olsun Bordo pasaport (umuma mahsus)sahipleri vize almak zorundadırlar. Vize başvurusu için gerekli kriterleri tamamlayıp İsveç Vize Randevusu alarak İşlemleriniz tamamlamaları gerekmektedir. İsveç Vize işlemlerinizde gidiş amacınızı, bulunduğunuz statüyü, maddi durumunuzu ve konaklama belgelerinizi kanıtlamanız gerekmektedir. Tüm İsveç vize işlemleriniz için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkez uzmanlarından destek alabilir, vize sonucunuza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İsveç Vizesi İçin Hangi Evraklar Gerekli?

İsveç vizesi alabilmek için İsveç Konsolosluğu Vize Bölümüne seyahat gerekçelerinizi, kanıtlayıcı evraklarınızı, bulunduğunuz statüyü, maddi durum ve konaklama belgelerinizi beyan etmeniz gerekmektedir. Seyahat amacınız İsveç’e turistik bir seyahat ise; konaklama kanıtlarınız olan otel ve uçak rezervasyonlarınız muhakkak olmalıdır. İsveç’e Ticari amaçla seyahat ediyor iseniz; ticari davet mektubunuzun olması zorunludur. Tam detaylı vize başvuru evrak listene ulaşmak İçin Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden destek alabilirsiniz.

İsveç Vizesi İle Başka Ülkelere Gidebilir Miyim?

İsveç ülkesi, Avrupa Birliği ülkelerinden schengen kurallarına bağlı bir ülkedir. Schengen vizesi ile tüm Avrupa ülkelerini ziyaret edilebilmektedir; ama en önemli kural ilk giriş ülkenizin vize aldığınız ülkeden yapılmış olmasıdır. İsveç Vizesi aldıktan sonra ilk İsveç’e giriş yapmalı ve daha sonrasında diğer Avrupa ülkelerinde dolaşım yapma hakkına sahip olabilirsiniz. Geçiş yaptığınız her ülke kapısında seyahat amacınızı konaklama evrakları ile kanıtlamanız gerekmektedir. Avrupa ülkeleri vize kurallarını öğrenmek ve İsveç vize türleri hakkında detaylı bilgi almak için Long Vize Başvuru Merkezi uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: