Büyükelçiliği Vize İsviçre

İsviçre Büyükelçiliği Vize

İsviçre büyükelçiliği vizenin işlemleriniz sırasında sizlere hizmet vermekte olan kurumların arasında yer almaktadır. Vize almak isteyen kişiler İsviçre Büyükelçiliği ile iletişime geçerek de vize alabilme imkanına sahip olur. Büyükelçilikler bunun dışında birçok göreve de sahiptir. Özellikle kendi ülkesinden olan vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda destek verme sırasında da görevli olduklarını görebiliyoruz. İsviçre vizesi alınması sırasında da başvuru yapan kişilerin genel anlamda başvurularını yerine getirmesi için randevu alması gerekmektedir. Aksi takdirde başvurularınızı yerine getirememe ihtimaliniz de bulunmaktadır. İsviçre seyahatleriniz için sizlere büyükelçilikte bilgi verildiği için resmi bir kurum ile iletişime geçebilme imkanına da sahip olursunuz. Vize işlemleriniz sırasında sizlere firmamız başvurularınızda destek olurken sizin adınıza başvuru sürecini de yönetmektedir.

İsviçre Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

İsviçre vize işlemleri için büyükelçilik üzerinden destek almak isteyen kişiler bu noktada iletişim bilgilerini de merak etmektedir. İsviçre Büyükelçiliği ülkemizde Ankara’da yer almaktadır. Büyükelçiliğin iletişim ve adres bilgileri ise şu şekildedir: İsviçre Büyükelçiliği Vize yazımız devam ediyor.

-Adres: Atatürk Bulvarı No: 247 Kavaklıdere / Ankara

-Telefon: +90 312 457 31 00

-Faks: +90 312 467 11 99

Büyükelçilikle iletişime geçmek isteyen kişiler bu bilgiler üzerinden iletişime geçebilmektedir. İsviçre vize başvuru işlemlerinizi ve büyükelçilikte yapacağınız diğer işlemleriniz için mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Aksi takdirde işlemlerinizi yerine getirememe ihtimaliniz bulunmaktadır. Büyükelçilik İsviçre’nin ve Türkiye’nin resmi tatillerinde kapalıdır. İsviçre Büyükelçiliği Vize yazımız devam ediyor.

isvicre buyukelciligi vize 1

İsviçre Vizesi Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

İsviçre seyahatiniz için vize almak istediğiniz zaman vizenizin sonucunun ne zaman belli olacağını özellikle merak edersiniz. İsviçre vizesi kaç günde çıkar? Sorusunun cevabına bakacak olursak; vizenin sonucunun genellikle 5 iş günü ile 15 iş günü arasında çıkabileceğini görebiliyoruz. Eksik evrak olması gibi durumlar ise genellikle sürecin uzamasına sebep olmaktadır. Bu yüzden başvurularınızın kısa süre içerisinde sonuçlanması için eksiksiz evrak ile başvuru işlemlerinizi yerine getirmeniz gerekir. Bu şekilde başvurularınızı yaparken bir sorun yaşamayacağınız gibi başvurularınızın olumlu sonuçlanma imkanı da daha yüksek olacaktır. Firmamız üzerinden yapılan başvurularda bütün belgelerin eksiksiz ve doğru şekilde sunulmasına özellikle dikkat ediyoruz ve başvuru işlemlerinden sonra sonuçlanma sürecini takip ediyoruz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İsviçre Büyükelçiliğine Direk Başvuru Yapabilir Miyim?

İsviçre Büyükelçiliği vize başvuru işlemleri hakkında görev merci değildir. Büyükelçilikler ülke vatandaşlarının pasaport yenileme, kayıp pasaport sistem işleme ve evrak takibi yapmakla yetkilidir. İsviçre Büyükelçiliği yurt dışında yaşayan kendi ülke vatandaşlarının sosyal, ekonomik, siyasi ve güvenlik durumu hakkında hizmet vermekte olup, ülkeler arası bağlarını düzenlemektedir. Büyükelçiliklerden direk İsviçre Vizesi Başvurusu işlemleri yapılamamaktadır. Başvurularınızı yetkili olan Long vize başvuru Ve Randevu Merkezimizden rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İsviçre Büyükelçiliğinin Yetki Alanları Nedir?

İsviçre Büyükelçiliği, yabancı ülkede yaşayan ya da seyahat eden kendi özbenlikteki vatandaşlarından sorumludur ve her türlü karşılaştıkları evraksal ya da siyasi durumda destek vermektedir. Vatandaşlarının haklarının korunması, bağlı bulunduğu hükümete politik ve ticari bağlamda düzenli olarak bilgilendirilmesi, vatandaşlarının evrak takibi gibi işlemler büyükelçiliklerin görevleri arasındadır. Tüm Elçilik randevuları, evrak takibi ve İsviçre Vize Randevusu işlemlerinizi yetkili olan Long Vize Başvuru Merkezimizden rahatlık ile gerçekleştirebilir, uzman kadromuzdan tam destek alabilirsiniz.

İsviçre Büyükelçiliğine Randevu Nasıl Alabilirim?

Büyükelçilikler genellikle büyük şehirlerde yer alır ve büyük ve önemli evrak takibi ve ülkeler arası siyasi düzeni sağlamaktadır. Büyükelçilikler bulundukları ülkelerde, uluslararası ilişkilerin kurulması ve kendi ülkesi ile bulunduğu ülke arasındaki bağın ve siyasi düzenin güçlendirilmesi görevini üstlenirler. İsviçre Büyükelçilği ile ilgili evrak ve dosya takibiniz için tüm görüşmelerde randevu alınması zorunluluğu bulunmamaktadır.Randevusu olmayan görüşmeleri kabul etmemektedir. Tüm elçilik görüşmeleri ve evrak takibi konularında Long Vize Başvuru Ve randevu Merkezimizden randevu desteği alabilir, İsviçre Vize İşlemleri için de başvuru bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: