Konsolosluğu Vize İsviçre

İsviçre Konsolosluğu Vize

İsviçre Konsolosluğu vize işlemlerinizi yerine getirebileceğiniz birimdir. İsviçre’nin doğal güzellikleri ve tarihi dokuları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bu noktada seyahat edecekleri evrede ilk etapta eğer Schengen vizeleri yoksa vize başvurusu yapması gerekmektedir. İsviçre vize işlemleri yerine getirilmesi sırasında mutlaka vize işlemleriniz içi sizden gerekmekte olan belgeleri tamamlayarak yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde vize işlemleriniz yerine getirilmektedir.

İsviçre Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İsviçre vizesi almak isteyen kişiler bu vizeyi alacakları sırada başvurularını nasıl yerine getireceklerini özellikle merak etmektedir. Vize almak isteyen kişiler vize işlemlerini yerine getirebilmek için başvurularını yapacakları sırada nasıl yapacaklarını merak ederler. Vize başvuru işlemleri sırasında ilk etapta sizden talep edilmekte olan belgeleri bir araya getirmelisiniz sonrasında ise konsolosluktan randevu alarak vize için hazırladığınız evraklarınızı teslim etmeniz gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinizi ve vize alım işlemlerinizi bu şekilde yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz. Firmamız ise sizin adınıza bu işlemlerin hepsini tamamlamaktadır. İsviçre Konsolosluğu Vize yazımız devam ediyor.

isvicre konsoloslugu vize 1

İsviçre Konsolosluk Adres ve İletişim Bilgileri

İsviçre vize başvurusu için belirtmiş olduğumuz gibi konsolosluk ile iletişime geçmeniz gerekir. Konsolosluğun iletişim bilgileri ise şu şekildedir:

Adres: Büyük dere cd. No: 173 1. Levent Plaza, A Blo Kat: 3 Levent / İstanbul

Tel: 0212 283 12 82

Vize başvurularınız sırasında konsoloslukla iletişime geçmek istediğiniz evrede belirtmiş olduğumuz iletişim noktaları üzerinden iletişime geçerek süreç hakkında bilgi alabilme imkanına sahip olursunuz. Konsoloslukta bu noktada sizlere detaylı bilgi verilmektedir. İsviçre Konsolosluğu Vize yazımız devam ediyor.

İsviçre Konsolosluğu Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

İsviçre vizesi kaç günde çıkar? Sorusu sıklıkla sorulmakta olan soruların arasında yer almaktadır. Vize almak isteyen kişiler başvurularını yerine getirdikten sonra ne yapması gerektiğini özelikle merak eder. Başvurularınız için belgeleri teslim ettiğiniz zaman genellikle 5 ile 15 iş günü arasında bir belge inceleme süreci olmaktadır. Sonrasında ise vizenin onaylanıp onaylanmadığı hakkında konsolosluk bilgi vermektedir. Firmamız üzerinden başvurularını yerine getirecek olan kişiler başvuruları evresinde firmamızdan destek aldığı için bütün başvuru süreci en ince ayrıntısına kadar takip edilmektedir ve başvurunuz hakkında da sizlere bilgi verilmektedir.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İsviçre Konsolosluğuna Direk Başvuru Yapabilir Miyim?

İsviçre Konsolosluğu ya da İsviçre Büyükelçiliği Vize Bölümü direk şahsi başvuru ve dosya teslimi almamaktadır. Önceden randevu alınmalısı zorunlu bir kuraldır ve gerekli koşullar başvuru yapılmadan önce eksiksiz sağlanmalıdır. Başvuru türünüze göre İsviçre Vize Evrakları Ve Belgeleri , doldurulması zorunlu başvuru formları farklılık göstermektedir. Tüm başvuru işlemlerinizi Long Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezimizden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Merkezimiz uzmanları ile hazırlanan evrak ve formlar ile başvurunuzu sorunsuz ve eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz.

İsviçre Konsolosluğunun Yetki Alanları Nedir?

İsviçre Konsolosluğu doksan gün kalış süresini aşan uzun dönemli oturum vize başvuruları yani, aile birleşimi, çalışma vizesi başvurularını kabul eden, evrak takibi yapan ve karar vermekle yetkili makamdır.İsviçre Konsolosluğu gerekli gördüğü durumlarda başvuru sahibi ile yüz yüze mülakat yapmak ve dil sınavı ile seviye belirleme hakkına sahiptir. Uzun süreli Vize Başvuruları için gerekli olan İsviçre Vize Randevusu işlemlerinizi Long Vize Başvuru Merkezimizi uzmanlarımız ile rahatlıkla gerçekleştirebilir, başvuru işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İsviçre Konsolosluğuna Turistik Vize Almak İçin Başvuru Yapabilir Miyim?

İsviçre Konsolosluğu uzun süreli kalış yani; 90 günü aşan oturum vizesi, evlilik vizesi, çalışma vizesi ve aile birleşimi vize başvurularını alır, değerlendirir ve karar verir. Doksan günden az kalış süreli ticari, İsviçre Turistik Vize ,kültürel ve kongre gibi diğer başvuru işlemleri için hizmet vermemektedir. Kısa süreli tüm vize başvurularında Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden hizmet alabilir, uzun dönemli vize başvurularınız içinde tüm detaylı bilgiye uzman kadromuzdan ulaşabilirsiniz. Aldığınız profesyonel hizmet ile birlikte başvurularınızı sorunsuz ve kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: