Turistik Vize İsviçre

İsviçre Turistik Vize

İsviçre turistik vize, İsviçre’ye turist olarak giderek ülkeyi ziyaret etmek isteyen kişilerin alması gerekmekte olan vizedir. Bu vize belirli bir süre içerisinde verilirken bu süreç içerisinde ülkeden çıkış yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Vize almak isteyen kişilerin ise yerine getirmesi gereken bazı işlemler bulunmaktadır. İsviçre vize işlemleri mutlaka doğru bir şekilde yerine getirilmesi gereken işlemlerin arasında yer almaktadır. Bu işlemler sayesinde vize başvurularınızı yerine getirebileceğiniz gibi bunun yanı sıra başvuru işlemlerinizi yapabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda her zaman sizlere en profesyonel şekilde hizmet verilmekte olduğu için vize başvurularınız kısa süre içerisinde yapılır ve başvuru sizin adınıza da yerine getirilmektedir.

İsviçre Turistik Vizesinin Ücreti Nedir?

İsviçre seyahatinizde bütçenizden ne kadar bir tutar ayırmanız gerektiğini özellikle merak edersiniz. Bu noktada vize ücretlerine de dikkat edilmesi gerekmektedir. İsviçre vize ücreti noktasında sizin vizenizin süresine ve alacağınız vize türüne göre farklı ücret sunulabilmektedir. Bu evrede vize ücretleri hakkında bilgi almak ve nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hem vize alım noktasında hem de işlemlerinizi nasıl yapabileceğiniz evresinde detaylı bilgiler sunmaya özellikle dikkat ediyoruz. Bu şekilde sizlere sunulmakta hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi buna ek olarak sizlerin adına başvuru yaptığımız için sizin vize işlemleri için ekstra bir işlem yapmanıza ve yorulmanıza gerek kalmayacaktır.

Vize İsviçre Turistik

İsviçre Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Vize alım işlemleri sırasında bütün belge ve evrakların eksiksiz şekilde sunularak başvuruların yerine getirilmesi ciddi bir önem arz etmektedir. İsviçre vize evrakları ve belgeleri incelenmiş olduğu zaman belge ve evrak olarak sizlerden kişisel evraklar istenildiği gibi bunun yanı sıra meslek belgeleri de talep edilebilmektedir. İsviçre vizesi noktasında bütün evrakların eksiksiz olarak sunulması sizlere vizenizin kısa süre içerisinde onaylanmasının imkanını vermektedir. Vize başvuru yapıldıktan sonra başvurunuzun sonuçlanması 5 ile 15 iş günü arasında sürebilmektedir. Bu evrede vize başvuru yapacak olan kişiler başvurusunu yapacağı süreci ayarlarken buna dikkat ederek ayarlamalıdır. Ek olarak başvurularınızı yapacağınız sırada gitmeyi planladığınız tarihten en az bir ay önce başvurunuzu yapmanız gerekir.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

İsviçre Turistik Vize Başvurusunda Oteli Satın Almak Zorunda Mıyım?

İsviçre seyahatiniz kısa süreli gezi ve ziyaret amaçlı ise; evraklarınız arasında uçak ve otel rezervasyonunuzun beyan edilmesi zorunludur. Rezervasyonlarınızın alacağınız gün sonuna kadar opsiyonlu olması gerekmektedir. Otel konaklamanızı satın almanız zorunlu değildir; ama İsviçre Büyükelçiliği Vize Bölümü otel opsiyonunuzu gerçekliğini teyit etmek isteyebilir. Otelinizin ve uçağınızın satın alınması vize işlem karar verme sürecinde olumlu etki sağlamaktadır.Detaylı rezervasyon bilgisi ve İsviçre Vize İşlemleri için Long Vize Başvuru Merkezimiz uzman kadrosundan destek alabilirsiniz.

Uzun Süreli İsviçre Turistik Vize Alabilir Miyim?

Kısa süreli yurt dışı seyahat planlaması yaparken gidiş amacınız ne olursa olsun vize başvuru yaparken ülkede ne kadar kalmak istediğinizi belgeler ile beyan etmeniz gerekmektedir. İlk defa vize başvurusu yapıyor iseniz büyük çoğunlukla beyan ettiğiniz süre kadar vize onayı verilmektedir.Uzun süreli vize alabilmek için o ülkeye ne sıklıkta seyahat edeceğinizi ve maddi durumunuzun yeterliliğini kanıtlamanız ve belgeleri beyan etmeniz gerekmektedir. Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimiz uzman kadrosu ile İsviçre Vize Evrakları Ve Belgeleri konusunda liste alabilir, yapılan analiz ve değerlendirmeler sonucunda uzun süreli vize alma konusunda tam destek alabilirsiniz.


İsviçre Turistik Vize Başvuru Yapmak İçin Çalışıyor Olmamız Gerekli Midir?

İsviçre ticari yada turistik vize başvurusu yaparken kendinizi kanıtlayan evraklar ile bulunduğunuz statütüyü kanıtlayan yani; iş, öğrencilik gibi kanıtlayan evraklarınızı sunmanız ve İsviçre Vize Formu İlgili bölümleri işaretlemeniz gerekmektedir. Bu tür evraklar bir nevi Türkiye’ye döneceğinizi kanıtlayan evraklar olmaktadır. Bulunduğunuz statüde çalışan olmak vize onay durumunuzu olumlu yönde etkileyecek ve seyahat sonrası tekrar işinize döneceğinizin ifadesi olarak görülecektir.Çalışmayan bir yetişkinin vize alma durumu biraz sıkıntılı olabilir.Bu durumda uygun koşullarda sponsor kullanması gerekebilir.Tüm başvuru prosedürleri hakkında bilgi almak için Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: