konsolosluğu vize kanada

Kanada Konsolosluğu Vize

Kanada Konsolosluğu vize başvurularını kabul eden ve sonuçlanması konusunda kabul ya da ret veren yetkili organdır. Kanada Dış İşleri’ne bağlı olan konsolosluk, Ankara’da bulunmaktadır. Kanada vize başvurusu Long Vize Turizm aracılığıyla Kanada Konsolosluğu’na yapılabilir. Long Vize Turizm’e Kanada vizesi hakkındaki tüm sorularınızı sorabilir, konsolosluğa teslim edilmesi gereken evrakları öğrenebilir ve başvurunuzu hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Konsolosluğu’na Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada vize işlemleri Long Vize Turizm tarafından başlatılmaktadır. Kanada Konsolosluğu Vizesi süreci boyunca takip edilen aşamalar şunlardır:

Long Vize Turizm öncelikli olarak seyahat amacınıza göre vize türünüzü belirler. Kanada vize türleri:

Ticari vize

Turistik vize

Aile, akraba, arkadaş ziyareti vizesi

Eğitim vizesi

Transit vizesi

Ardından vize türünüze uygun olarak teslim edilmesi gereken evraklar yetkililerimiz tarafından size iletilir.

Süreç boyunca aklınıza takılan her soruda yetkililerimiz ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Durumunuza göre Kanada vize yetkili merkezimize gelerek ya da kargo aracılığıyla tamamlanan evrakları teslim edin.

Ekibimiz, belgelerinizi kontrol ederek herhangi bir şekilde eksik olması durumunda sizinle irtibat kurar

Parmak izini vermek üzere 14 ila 75 yaş aralığındaki herkes Long Vize Turizm tarafından alınan randevulara giderek biyometrik kaydını vermelidir.

Kanada vize randevusu sonrası, konsolosluğun sonucu açıklaması beklenir. Pasaportunuzu Long Vize Turizm vize merkezinden alabilirsiniz ya da yetkililerimiz dilediğiniz adrese kargo ile gönderim gerçekleştirebilir.

konsolosluğu vize kanada

Kanada Konsolosluğu Vize yazımız devam ediyor.

Kanada Konsolosluğu Vize Başvuruları Ne Zaman Açıklanır?

Kanada Konsolosluğu başvuru sonuçlarını 15 – 35 gün arasında açıklamaktadır. Bu süre Kanada Konsolosluğu’ndaki yoğunluk ve tatil günlerine göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda Kanada Konsolosluğu vizesi bazı durumlarda sizden ek belge talebinde bulunur. İstenen belgelerin kısa sürede tamamlanarak konsolosluğa teslim edilmesi gerekir ve bu, sürecin uzamasına neden olur. Konsolosluk sizinle mülakat talebinde bulunabilir. Kanada Konsolosluğu’ndaki dönemsel yoğunluklar ve tatil günleri ile ilgili kapsamlı bilgi almak için Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da eposta adresi üzerinden iletişim kurabilir, vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kanada Konsolosluğu Adresleri Nerede?

Kanada Konsolosluğu Türkiye’nin 2 büyük şehri olan Ankara ve İstanbul olmak üzere yer almaktadır.Kanada Vize İşlemlerinde vize başvuru sahiplerinin bulundukları en yakın Konsolosluk veya Başvuru merkezlerinden vize başvurularını gerçekleştirebilirler.Firmamız Long Vize Turizmi Arayarak Kanada Konsolosluğundan Vize Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Kanada Konsolosluğunda Vize Mülakatı Varmı?

Kanada Konsolosluğunda Vize Mülakatı bulunmamaktadır.Kanada Vize Başvuru merkezinden vize başvurusu gerçekleştirirken Kanada Vize Evraklarını sunduğumuzda vize memurları sunmuş olduğumuz evraklarla sizlerin vize kararını vermektedir.Bazı durumlarda vize memurları evraklarda anlamadığı yada şüphe duyduğu birşey olması durumunda Kanada Vize Formunda yazan vize başvuru sahibini arayıp mülakat yapabilir.Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Kanada Vize Başvurunuzu sorunsuz halledebilirsiniz.

Kanada Konsolosluğunun Görevleri Nelerdir?

Kanada Konsolosluğu Kanada’ya gitmek isteyen Kişilerin Vize başvurusunda Kararı veren mercidir Kanada Konsolosluğu Kararlarını vize başvuru sahiplerinin vize merkezinden vermiş olduğu evraklar üzerine karar vermektedir.Firmamız Long Vize Merkezini Arayarak Kanada Konsolosluğunun istemiş olduğu Gerekli Evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar