Turistik Vİze Kanada

Kanada Turistik Vize

Kanada turistik vize, turistik amaçlar ile Kanada’yı ziyaret etmek isteyenlerin aldıkları vize türüdür. Long Vize Turizm aracılığıyla Kanada turistik vizesi için tamamlanması gereken Kanada vize işlemleri tamamlanabilir.

Kanada Vizesi İçin Gereken Evraklar

Kanada Turistik vizesi almak isteyen vatandaşların teslim etmesi gereken evraklarda hata ya da eksiklik olması halinde başvurunuz reddedilebilir. Hızlı ve kolay bir şekilde Kanada vize işlemlerini tamamlamak ve doğru bir Kanada vize başvurusu yapmak için Long Vize Turizm Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezimiz durumunuza göre dosyanızda yer alması gereken evrakları öğrenebilirsiniz.

Nüfus Cüzdanının Arkalı Önlü Fotokopisi

Seyahatinizin ardından en az 6 boyunca geçerliliğini koruyan, 2 adet boş sayfaya sahip Pasaport

2 tane Biyometrik Fotoğraf (3,5×4,5 cm ölçülerinde, beyaz fonlu biyometrik fotoğraf kurallarına uygun olarak çekilmelidir.)

Aile ve adres bilgilerinin eksiksiz olarak yer aldığı İngilizceye çevrilmiş Tam Vukuatlı Nüfus Örneği

Mevcutsa Kira Gelir Belgesi, Tapu ya da Araç Ruhsatı Fotokopisi

Kanada Vizesi Önceki ve kullandığınız pasaportta var ise diğer vizelerin fotokopisi

Seyahat sürenizi kapsayan Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

Gelirinizi kanıtlamak için beyan edebileceğiniz dokumanlar şunlardır:

Maaş Bordrosu (son 3 ayı kapsayan, imza ve kaşeli)

Banka Hesap Dökümü

SGK 4a QR Barkodlu Hizmet Dökümü

Çalışanlar için gereken evraklar:

İşveren tarafından yazılan izin yazısı kaşeli imzalı

Şirket sahipleri için Ticari Sicil Kaydı

Emekliler için: Emeklilik kartı fotokopisi ve son 3 ayı kapsayan Emekli maaş hesap cüzdanı

SGK hizmet dökümü ve işe giriş belgesi

Vize Turistik Kanada

Kanada Turistik Vize Almak İçin Gerekenler

Kanada vizesi almak için öncelikli olarak geçerli bir pasaporta sahip olmanız ve seyahatinizin masraflarını karşılayabiliyor olmayı kanıtlamanız gerekir. Ziyaretinizin sonunda Kanada’yı terk edeceğinizi kanıtlamak ve herhangi bir suç kaydınızın olmaması da önemlidir. Güvenlik riski taşımadığınız ve sağlıklı olduğunuza kanaat getirildiğinde kolaylıkla Kanada turistik vizesi alabilirsiniz. Kanada Turistik Vizesi Ayrıntılı bilgi için Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da eposta adresi üzerinden iletişim kurabilir, vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kanada Vizesi Nasıl Alınır?

Kanada Vizesi alırken öncelikli olarak kanada konsolosluğuna sunmuş olduğunuz evrakların güncel olması gerekmektedir.Kanada Vizesi Başvurusunda bulunan vize başvuru sahipleri evrakların güncel ve orijinal olması en önemli hususlardan birisidir.Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Kanada Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Turistik Belge Ve Evraklar Nelerdir?

Kanada Vize Başvurusunda bulunacak vize başvuru sahipleri meslek durumlarına veya Türkiye’deki iş durumlarına göre evrak hazırlamaları lazımdır.Bu Evraklar kişilerin vize almasındaki en önemli hususlardan birisidir.Kanada Vize Randevu İşlemlerinizi Firmamız Long Vize Turizmi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Turistik Vize İle Amerika’ya Girebilir miyim?

Kanada Vizesi ile Amerika Seyahat Etmeniz mümkün değildir. Kanada Vizesi sadece kendi başına bir vizedir.Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Amerika Vize İşlemlerinizi ve Kanada Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: