Vize Başvurusu Kanada

Kanada Vize Başvurusu

Kanada vize başvurusu Long Vize Turizm aracılığıyla hızlı ve eksiksiz olarak gerçekleştirilebilir. Kanada vizesi almak için tamamlanması gereken evrakları liste halinde yetkililerimizden öğrenebilir, vize türünüze göre değişebilen Kanada vize ücreti hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Kanada Vizesi Başvurusu Durumunuza bağlı olarak teslim edilmesi gereken belgelerde değişiklikler meydana gelebilir. Ayrıntılı bilgiyi Long Vize Turizm telefon numarası ya da eposta adresi üzerinden öğrenebilir, Kanada vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu Türleri

Kanada’ya hangi amaçla giriş yaptığınıza bağlı olarak vize türleri değişecektir. Kanada vize türleri şunlardır:

Kanada turistik vize

Kanada ticari vize

Eğitim vizesi

Kanada Aile, Akraba, Arkadaş Ziyareti Vizesi

Transit vize

Kanada Vizesi Başvurusu Niye Reddedilir?

Kanada vize başvurunuzun reddedilmesi de olasılıklar dahilindedir. Bunun için konsolosluk tarafından belirtilen nedenler arasında şunlar yer almaktadır:

Belgelerde hatalı bilgi olması

Eksik belge olması

İbraz edilen belgelerin sahte olması

Seyahat amacının kanıtlanamaması

Pasaportun geçersiz, sahte ya da gereken koşulları karşılayamayacak şekilde olması

Kanada’ya giriş yapmak isteyen kişinin daha önce ülkeden sınır dışı edilmesi

Başvuru yapan kişinin Kanada’nın toplum düzenini bozacak ya da tehlike yaratacak olduğuna kanaat getirilmesi

Başvuran kişinin seyahati sonrasında ülkeyi terk edeceğini kanıtlayamaması

Vize Başvurusu Kanada

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada Konsolosluğu’na Long Vize Turizm vize başvuru ve randevu işlemleri merkezi aracılığıyla yapılabilir. Yetkililer, teslim etmeniz gereken evrakların doğruluğunu kontrol eder ve bu sayede eksik ya da hatalı belgeler ile yapılan başvurulardan ret almanızın önüne geçer. Kanada vize başvurusu için parmak izinizi vermeniz gerekmektedir. 14 ila 79 yaş aralığındaki tüm yolcuların parmak izinin sistemde yer alması zorunludur. Biyometrik kaydınızı vermek üzere randevu, Long Vize Turizm yetkililerinden alınacaktır. Tüm aşamalar doğru bir şekilde tamamlandıktan sonra yetkililerimiz sizin için Kanada Konsolosluğu’na başvuruyu gerçekleştirir. Vize sonuçlarının açıklanması 15 – 35 gün arasında sürebilir. Kanada Vizesi Başvurusu Bu nedenle başvurunuzu planladığınız seyahat tarihinizden en az 1 buçuk ay önce yapmanız Long Vize Turizm tarafından tavsiye edilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada Vizesi Türkiye’nin 2 büyük Şehri olan Ankara ve İstanbul Şehirlerindeki Kanada Konsolosluğundan Yapılmaktadır. Kanada Vize Başvurusu öncelikle Kanada Konsolosluğundan Vize Randevusu Alınır.Sonrasında sizlerin meslek durumuna göre evraklarınız hazırlanır ve Vize Randevu günü Kanada Konsolosluğuna Müracaat Edilir.Firmamız ile yapacağınız Kanada Vize Başvuru İşlemlerinde Sizlerin Adına Randevu Almak Dosyanızın Kontrolü Bizler Yapmaktayız.Bilgi Almak İçin Arayınız

Kanada Vize Başvurusunda Bulunurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar?

Kanada Vize Başvurusunda bulunurken en önemli hususlardan birisi Kanada Konsolosluğundan doğru bilgilerle Vize Randevusu Oluşturmaktır.
Sonraki adım ise aldığınız Vize Randevusuna istinaden hazırlayacağınız evraklardır. Firmamız Long Vize Turizm ile Kanada Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Vizesi Almak Zor mu?

Kanada Vizesi Avrupa ve hemen hemen diğer ülkelerden daha zor bir vizedir.Kanada Vizesinde en önemlisi doğru seklide bir başvurudur. Kanada’ya seyahat edecek olan Vize Başvuru sahipleri Türkiye’de sabit bir geliri olan kişiler için biraz daha kolaydır.Firmamız Long Vize Turizmi arayarak Kanada Vizesi sizler için ne kadar zor ne kadar kolay öğrenebilir bilgi alabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: