Vize Evrakları Ve Belgeleri Kanada

Kanada Vize Evrakları Ve Belgeleri

Kanada vize evrakları ve belgeleri, farklı vize türlerine göre değişiklik gösterebilir. Kanada vizesi için gereken belgeler Long Vize Turizm’den eksiksiz olarak öğrenilebilir. Kanada vize başvurusu öncesi tüm belgelerin doğru ve hatasız bir biçimde teslim edilmesi gerekir. Bunlarla birlikte vize ücreti de ödenmelidir. Kanada vize işlemleri için gereken belgelerde vize türlerine göre farklılıklar meydana gelse de tüm vize türleri için gereken ortak belgelerin listesi aşağıda sıralandığı gibidir. Kanada Vize Formu yazımız devam ediyor.

Kanada Vize Evrakları Ve Belgeleri Ortak Listesi

Ortak olarak Kanada’ya giriş yapmak isteyen herkesten talep edilen belgeler şunlardır:

1. Kanada vize formu

Vize başvurusu için formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önemlidir. Vize formu olmadan Kanada vize başvurusu yapılamaz.

2. Pasaport

Kanada seyahati dönüşünden itibaren en az 3 ay süre ile geçerliliği bulunan pasaportta aynı zamanda 2 adet boş sayfa bulunmalıdır.

3. 2 tane biyometrik fotoğraf

Kanada Vizesi Evrakları Başvuru yapan kişinin son 6 ay içerisinde çekilen 35×40 mm boyutlarında, beyaz fon önünde çekilen biyometrik fotoğrafların %70 – 80’i yüzü kapsamalıdır. Aynı zamanda omuz ve başların da yer alması gereken fotoğraf, yakın çekim olmalıdır.

4. Eski pasaport fotokopileri

Daha önce kullanmış olduğunuz bir ya da birden çok kaşe basılmış pasaport fotokopileri

5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

6. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği

Anne, baba, eş, eski eş ve çocuk bilgilerinin yer aldığı nüfus kayıt örneği

7. Kanada aile bilgi formu

Kanada Vizesi Evrakları Aile üyelerin hepsinin isim, soyad, doğum tarihi, adres, medeni hal ve meslek bilgilerinin yer aldığı imzalı nüfus kayıt örneği. Form, Long Vize Turizm’den elde edilebilir.

8. Seyahat masraflarını karşılayan kişiye dair evraklar

– Banka hesabı: Son 3 ayı kapsayan banka hareketleri kaşe ve ıslak imzalı olmalıdır.

– Maaş bordrosu: Son 3 ayın dahil olduğu maaş bordrosu, vize için gereken evraklar arasında yer alır.

9. Uçak ve otel rezervasyonları

Vize Evrakları Ve Belgeleri Kanada

Kanada Vizesi Evrakları Vize almadan önce uçak bileti satın almanıza gerek yoktur ancak uçak ve otel rezervasyonlarına dair belgeler başvuru dosyasına eklenebilir. Kanada Vizesi Evrakları ve Belgeleri, Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar gibi sorularınız için Long vize turizm merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kanada Vize Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Kanada Vize Başvurusu yapacak olan vize başvuru sahipleri Kanada Vize Evrakları Türkiye’deki kişinin mesleki ve iş durumuna göre değişmektedir.Kanada Vize Başvurusunda en önemli hususlardan birisi evraklar düzgün ve güncel olarak hazırlamasıdır.Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Kanada Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Vize İşlemlerinde Gerekli Evraklar Kişiden Kişiye Fark Eder mi?

Kanada Vize İşlemleri Türkiye’deki kişilerim meslek ve iş durumlarına göre değişkenlik göstermektedir.Bu değişkenlikler işveren,çalışan,emekli,kamu personeli,çiftçi ve Öğrenci gibi benzer durumlara göre evrakların değişme durumu vardır.Firmamız Long Vize Turizmi arayarak sizin hangi evraklarla Kanada Vize Başvurusu yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Kanada Vize Evraklarını Hazırlarken Dikkat Etmem Gereken Hususlar Nelerdir?

Kanada Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağınız evraklardır. Kanada Vize İşlemlerinde kişiler kendi meslek ve iş durumlarına göre evrak hazırlaması gerekmektedir.Bu Evrakların hazırlanırken güncel ve orijinal olması en önemli etkenlerden birisidir.Firmamız Long Vize Turizmi arayarak evrak kontrol desteği ve evrak listenizi alabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: