Vize İşlemleri Kanada

Kanada Vize İşlemleri

Kanada vize işlemleri, Kanada vizesi almak üzere eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. Gereken Kanada vize evrakları ve belgeleri Long Vize Turizm’den eksiksiz olarak öğrenilebilir. Vize türünüzü bağlı olarak evraklarda farklılık meydana gelebilir. Ayrıntıları Long Vize Turizm yetkililerinden telefon numarası ya da eposta aracılığıyla öğrenebilir, Kanada vize yetkili merkezlerimizi ziyaret edebilirsiniz. Kanada Vizesi Eksik evrak, yanlış vize türüne başvuru ya da hatalı işlemler nedeni ile vize başvurunuzun ret ile sonuçlanmaması için Long Vize Turizm, sizin için sürecin sorumluluğunu üstlenerek gereken aşamaları ayrıntı ve titizlikle uygular.

Kanada İşlemleri Nelerdir?

Kanada vize işlemlerinizi başlatmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha sonra takip etmeniz gereken adımlar şunlardır:

Long Vize Turizm tarafından seyahat amacınıza ve durumunuza uygun olarak size iletilen evrak ve belgeleri hazırlayın.

Evrakları doldururken ya da temin ederken aklınıza takılan sorular ile ilgili her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Durumunuza göre Kanada vizesi yetkili merkezimize gelerek ya da kargo aracılığıyla gereken belgeleri teslim edin.

Long Vize Turizm, evraklarınızı kontrol ederek eksik ya da hata olması halinde sizinle iletişime geçer.

Parmak izinizi vermek üzere Long Vize Turizm tarafından alınan randevunuza gitmeniz gerekmektedir. 14 ile 79 yaş arasındaki herkesin parmak izini vermesi gerekir. Asistanlarımız size vize randevu sürecinde eşlik eder.

Kanada vize başvurusu sonrası, sonucun belli olması beklenir. Vize sonucunuz belli olduktan sonra pasaportunuzu vize yetkili merkezimizden alabilir ya da dilediğiniz takdirde pasaportunuz bizim tarafımızdan ev veya iş adresinize gönderilir.

Kanada Vize İşlemleri yazımız devam ediyor.

Vize İşlemleri Kanada

Kanada Vize Sonuçları Ne Kadar Sürede Açıklanır?

Kanada vizesi kaç günde çıkar sorusu, vize başvurusu yapanların merak ettiği öncelikli sorulardandır. Kanada vizesi ortalama olarak 15 ila 35 gün içerisinde sonuçlanır. Daha önce Kanada ya da Amerika Birleşik Devletleri vizesi aldıysanız bu süre daha kısa olabilir. Bazı durumlarda Kanada Konsolosluğu ek belge ya da mülakat talebinde bulunur ve vize açıklanma süresi bunlara bağlı olarak uzayabilir. Vize başvurularınızı seyahat tarihinden en geç 1 ay önce tamamlamış olmanız önemlidir. Kanada Vize İşlemleri yazımız sona erdi.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kanada Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kanada Vize İşlemleri Kanada Konsolosluğundan öncelikle randevu alınarak başlanır.Kanada Vize Randevusundan sonra vize başvuru sahipleri kişisel evraklarıyla birlikte başvuru yapması gerekmektedir.Kanada Konsolosluğu Vize Memurları sunulan evrakları incelmesi sonucunda bir karara varır.Firmamız Long Vize Turizm İle yapacağınız Kanada Vize Başvuru Red Olasılığınızı Sizler İçin Biraz Daha Düşürmektedir.

Kanada Vizesi Alırken Dikkat Etmem Gereken Hususlar Nelerdir?

Kanada Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi kanada vize evraklarının düzgün ve güncel olarak hazırlanıp,Kanada Konsolosluğuna sunulmasıdır.Kanada Vize Başvurusunda Bulunacak Vize Başvuru Sahiplerinin Evrak Listeleri Kişilerin meslek durumlarına ve iş durumlarına göre değişkenlik göstermektedir.Firmamız Long Vize Merkezi İle Kanada Vize Randevunuzu Oluşturabilirsiniz.

Kanada Vize Başvuru İşlemlerinde Hangi Evrakları Sunmam Gerekli?

Kanada Vize Başvuru İşlemlerinde kişilerin meslek ve Türkiye’deki iş durumlarına göre değişkenlik göstermektedir.Bu evraklar listesine göre Kanada Konsolosluğuna Vize Başvurusu gerçekleştirilir.Firmamız Long Vize Turizm İle Kanada Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar