Vize Randevusu Kanada

Kanada Vize Randevusu

Kanada vize randevusu, vize almak isteyenler tarafından Kanada Konsolosluğu’ndan alınmalıdır. Kanada vizesi almak isteyen herkes işlemleri eksiksiz olarak tamamlamalıdır. Long Vize Turizm sizin için Kanada vize başvurusu yapar ve en kısa sürede randevu alır. Randevu öncesi vize türünüze bağlı olarak tamamlanması gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

Kanada Vize Randevusu Ve Türleri

Ülkeye giriş amaçlarınıza göre değişen vize türleri aşağıda sıralandığı gibidir.

Turistik Vize

Ticari Vize

Aile, Akraba, Arkadaş Ziyareti Vizesi

Transit Vize

Eğitim Vizesi

Kanada Vize İşlemleri

Kanada randevusu almak için hangi evrakları ibraz etmeniz ve adımları uygulamanız gerektiği ile ilgili Kanada vize yetkili merkezi Long Vize Turizm vize başvuru ve randevu işlemleri merkezi ile iletişime geçin. Daha sonra vize randevusu almak üzere aşağıdaki adımlar takip edilecektir.

  1. Başvuru Formu ve Evraklar

Teslim edilmesi gereken başvuru formu ile Kanada vize evrakları ve belgeleri uygun şekilde eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Aksi takdirde Kanada Randevusu başvurunuz geçersiz sayılabilir. Vize türünüze ve size uygun olan güncel evrak listesini Long Vize Turizm’den öğrenebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak gereken evrakları en iyi şekilde doldurmanız için tüm vize süreci boyunca yardımcı oluyoruz.

  • Vize Ücreti

Kanada vize randevusu almak için, vize ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu vize ücreti, Kanada’da ne kadar kalmayı istediğinize bağlı olarak değişecektir. Güncel vize ücreti tutarı, yetkililerimiz tarafından size iletilecektir.

  • Davet mektubu

Almak istediğiniz vize türüne bağlı olarak farklı içeriklerdeki davet mektubunu doğru şekilde yazmak önemlidir. Vize almanızda büyük bir role sahip olan davet mektubunu almak için Long Vize Turizm’den destek alın.

  • Parmak İzi Uygulaması

Parmak izi uygulaması, vize başvuru sürecinin bir diğer önemli noktasıdır. 14 – 79 yaş aralığındaki herkesin parmak izi vermesi zorunludur. Kanada vizesi almak isteyenlerin biyometrik kaydının sistemde yer alması zorunludur. Long Vize Turizm parmak izi vermeniz için size randevu ayarlar.

  • Kanada Randevu Alma
Vize Randevusu Kanada

Tüm adımların eksiksiz olarak tamamlandığından emin olan Long Vize Turizm yetkilileri sizin için vize randevusu alır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kanada Randevusu Nasıl Alınır?

Kanada Randevusu alırken öncelikli olarak pasaportunuzun olması gerekmektedir.Pasaport bilgileriyle Kanada’nın online sisteminden doğru bilgilerle randevu oluşturulması gerekmektedir.Oluşturulan randevudan sonra vize başvuru sahiplerinin kişisel evrakları ile birlikte Kanada Konsolosluğuna Randevu günü teslim edilerek parmak izi verilir.Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Kanada Vize İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Randevu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar Nelerdir?

Kanada Randevusu Oluşturulurken pasaport bilgileriniz alacağınız randevu ile bire bir uyuşması gerekmektedir.Pasaport bilgileriniz randevu bilgilerinizle uyuşmaması halinde randevu işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz.Firmamız Long Vize Turizmi Arayarak Kanada Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Randevusu Alırken Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kanada Randevu İşlemlerinde evraklar kişilerin mesleki ve iş durumlarına göre değişkenlik göstermektedir.Sizlere uygun vize başvurunuzu öğrenmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak gerekli evrak listesini temin edebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar