Ticari Vize Kenya

Kenya Ticari Vize

Kenya Ticari Vize başvurusu yaparken bu ülkede yürütülecek faaliyete göre başvuru yapılmalıdır. Kenya için vize başvuru yapacak kişiler için tek girişli vize ve çok girişli vize olmak üzere 2 seçenek vardır. Tek girişli vize sahipleri ülkeye bir defa girip çıktıktan sonra yeniden girebilmek için tekrar vize almak zorundadır. Ancak çok girişli vize sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak koşulu ile ülkeye istedikleri kadar girip çıkabilirler. Eğer başvuru sahiplerinin sürekli olarak bu ülkeye seyahat etmeleri gerekiyorsa, çok girişli vize almaları yararlıdır. Kenya Cumhuriyeti’ne ticari amaçlarla gitmek isteyen kişiler Kenya ticari vize başvurusu yapmalıdır. Bu başvuru işlemi Kenya Büyükelçiliği üzerinden yapılabileceği gibi vize merkezleri aracılığı ile de yapılabilir.

Kenya Vize İşlemi İçin Gerekli Evraklar

Ticari amaçlarla Kenya vizesi alacak olan kişiler, kendilerinden büyükelçilik tarafından talep edilene evrakları sunmakla yükümlüdür. Başvuru için öncelikle vize başvuru formu ve vize başvuru dilekçesi ibraz edilmelidir. Ayrıca başvuru sahibinin en fazla son 10 yıl içerisinde alınmış olan bir pasaporta da ihtiyacı vardır. Ülkeye giriş esnasında sorun yaşanmaması açısından pasaportun yıpranmamış ve yırtılmamış olması önemlidir. Bunun dışında son 3 ay içerisinde çekilmiş olan 2 adet biyometrik fotoğraf, İngilizce ve Türkçe çevrili sabıka kaydı da başvuru evrakları arasında yer almalıdır. Çok sayıda ülke tarafından talep edilen sağlık sigortası şartı bu ülkede zorunlu değildir.

kenya ticari vizesi 1

Kenya Vizesi İçin Davetiye Şartı

Ticari vize için başvuru yapacak olan kişiler, başvuru evrakları arasına mutlaka bir davetiye eklemelidir. Bu davetiye Kenya Cumhuriyeti’nde başvuru sahibinin görüşeceği ya da birlikte iş yapacağı kişi veya firmalar tarafından gönderilmiş olmalıdır. Davetiye üzerinde hem davet eden kişinin bilgileri, hem de davet edilen kişinin bilgileri yer almalıdır. Vize başvuru işlemlerinizi Long Vize Turizm aracılığı ile yaparak süreç içinde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı  kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Firmamızın bu konuda sunmuş olduğu hizmetler hakkında bilgi almak ve dilerseniz başvuru işlemlerinizi başlatmak için internet sitemiz üzerinden ya da internet sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan Long Vize firmamıza ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kenya Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Kenya Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Kenya’dan gelecek olan davetiyedir. Kenya‘dan gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir yada orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Kenya Konsolosluğundan Kenya Vize Randevusu oluşturulup Kenya Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Kenya Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilirsiniz.

Kenya Ticari Vize Nasıl Alınır?

Kenya Ticari Vizesi Kenya Ülkesinde bir ticaret yada bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Kenya Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Kenya Hükumetinden gelen ticari bir davetiye yada bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Ticari vize başvurusu Kenya Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Kenya Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Kenya Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Kenya Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Kenya’dan gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Kenya Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz.

Kenya Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Kenya Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli evrak ve belgelere sahip kişiler Kenya’a Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Kenya’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi Kenya vize evrakları ve belgeleri gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kenya Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Kenya Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içindede kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Kenya Vizesi için Kenya ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: