Vize Randevusu Kiribati

Kiribati Vize Randevusu

Kiribati vize randevusu bir İngiliz Devletler Topluluğu üyesi olan Kiribati’ye gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almaları gereken vizedir. Bu vizeyi almak isteyen kişilerin başvurması gereken makamlar Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu’dur. Türkiye ve Kiribati arasında diplomatik ilişkilerin doğrudan yürütüldüğü herhangi bir temsilcilik mevcut değildir. Kiribati için vize başvuru yapmak isteyen kişiler, İngiliz temsilciliklerinden randevu alarak başvurularını yapabilirler. Randevu almadan doğrudan müracaat edip vize başvurusu yapmak söz konusu değildir. İngiltere Büyükelçiliği’nin çalışma saatleri resmi tatiller ve bayramlar dışında sabah 09.00 ila akşam 17.00 arasındadır. Kiribati vize randevusu alan kişilerin, randevu saatlerinde bu temsilciliklerde hazır bulunmaları gereklidir.

Kiribati Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Kiribati vize başvurusu yapan kişilerin başvuruları, bir aksilik yaşanmaması ve başvuru esnasında talep edilen tüm evrakların eksiksiz olarak sunulması halinde maksimum 3 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak süreç içerisinde yaşanabilecek aksaklıklar göz önünde bulundurularak en az 1 ay öncesinden başvuru yapılması önemlidir. Dönemsel yoğunluklar nedeni ile randevularda yaşanan artış gibi nedenler, sürecin uzamasına neden olacaktır. Talep edilen evrakların tam olarak sunulmuş olmasına rağmen Kiribati Büyükelçiliği’nin gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteme hakkı vardır. Bu durum da sürecin uzamasına neden olacağından dolayı erken başvuru yapmak, mağduriyet yaşamamak açısından önemlidir. Dilerseniz vize başvurularınızı Long Vize vize merkezimiz aracılığı ile yaparak, sürecin sizin adınıza takip edilmesini ve doğru işlemesini sağlayabilirsiniz.

kiribati vize randevusu 1

Şüpheli Hesap Hareketleri

Kiribati vize İşlemleri yapacak olan kişiler, bu seyahati finanse edebilecek kadar maddi yeterliliğe sahip olduklarını ispat etmelidir. Bunun için de banka hesap dökümlerini büyükelçiliğe sunmaları gereklidir. Ancak hesapta çok para olmasından ziyade, şüpheli hareketin olmaması daha çok üzerinde durulan bir konudur. Özellikle ortalama gelir düzeyine sahip olan bir kişinin hesabında 6 ya da daha fazla haneli para giriş çıkışları varsa bu durumun nedeni ispat edilmelidir. İspat edilememesi, vize başvurusunun reddine neden olur. Vize başvurularınızı Long Vize Turizm firmamız aracılığı ile yapmak isterseniz, firmamızın irtibat adreslerinden bize ulaşmanız yeterlidir. Kiribati Vize Randevusu yazımız sonlanmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kiribati Vize Randevusu Nereden Alınır?

Kiribati vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Kiribati Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Kiribati Konsolosluğu vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Kiribati Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Kiribati Vize Randevusu Nereden Alınır?

Ülkemiz vatandaşlarından Kiribati’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Kiribati Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Kiribati Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Kiribati vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Kiribati Vize Randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Kiribati Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Kiribati Vize İşlemlerinin ilk adımı olan Kiribati Vize Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Kiribati Konsolosluğunun vize başvurularını randevu usulüne dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Vize başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Kiribati vize başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Vize randevunuzu hemen almak ve Kiribati vize başvuru işlemlerinizi hemen gerçekleştirmek için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Kiribati Vize Randevusu Ne Kaç Gün Sonraya Verilir?

Kiribati Vize Randevusu, Kiribati Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vize randevusunu almak ve Kiribati vize işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Kiribati Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Kiribati vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Kiribati Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Kiribati Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Kiribati vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: