Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Küba

Küba Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Küba aile arkadaş ziyareti vizesi hakkında merak ettiğiniz ne varsa sayfamızda bulmak mümkündür. Başvuru vize türlerinden biri olan Küba aile ve arkadaş ziyareti vizesi hakkında en doğru ve güncel bilgileri öğrenmek için Long Vize Turizm şirketine başvurabilirsiniz. Long Vize Turizm olarak sizleri sevdiklerinize kavuşturmaktan memnuniyet duyarız. Küba’ da yaşayan sevdiklerinize kavuşmadan en sorunsuz adres olan firmamız sizlerin bu konudaki hassasiyetinizin farkında olup aynı hassasiyetle işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Küba vize işlemleri yakından takip edip her ayrıntıyı siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Küba Büyükelçiliği aile ve arkadaş ziyareti vize işlemleriniz için bazı gerekçeler sunmaktadır. Küba aile arkadaş ziyareti vizesi kısa süreli bir vize türüdür.

Küba Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi için Gerekli Bilgiler

Küba aile arkadaş ziyareti vizesi için gerekli bilgileri çin sayfamızı takip etmeye devam etmelisiniz. Bu vize türü Küba ‘da ikamet eden Küba vatandaşları ile vatandaşlık alan aile ve arkadaşların arasında gerçekleşir. İlk ihtiyacınız olan şey Küba ülke sınırları içerisinde yaşayan birinden davetiye mektubu almaktır.

Bu davetiye mektubu ön başvuru mahiyetindedir. Daha sonra pasaportunuzun 10 yıldan fazla olmamasına dikkat etmelisiniz. Hiçbir yerinde yırtık veya yıpranma olmamalı. Özellikle fotoğrafınızdaki yüzünüz net bir şekilde görülüyor olmalıdır. Ama eğer bir pasaportunuz yoksa mutlaka kayıtlı olduğunuz semtin karakolunda parmak iziniz ve kişisel bilgilerinizle kayıt yaptırıp bir pasaport sahibi olabilirsiniz. Ardından Kore Büyükelçiliği’nin sizler için hazırladığı formu dikkatli bir şekilde doldurmalısınız. Küba aile arkadaş ziyareti vizesi otuz günü (30) kapsamaktadır. Eğer ziyaretinizde bir uzama yaşanırsa mutlaka Kore Konsolosluğu’na bildirmenizde yarar vardır.

Ziyaretçilere gönderilen davetiye mektubunda nerede ve kimlerle kalacağınız açık adres ile belirtilmeli

kuba aile arkadas ziyaret vizesi 1

Küba Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Kaç Günde Çıkar

Küba vizesi kaç günde çıkar sorusuna net bir cevap vermek mümkün değildir. Başvuru vizeniz ortalama 5 ile 10 iş günü arasında belli olmaktadır. Ama bu ortalama bir zaman dilimidir. Kore Büyükelçiliği’nin yoğunluğuna ve tatil günlerine göre değişmektedir. Üstelik Kore Büyükelçiliği sizlerden ek bir belge ve evrak talebinde bulunabilir. Bu ek belge ve evrak başvuru sürecini uzatabilir.

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Küba Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Küba Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, ülkemiz vatandaşlarından bordo pasaporta sahip kişilerin, Küba’ da bulunan Aile üyesi, arkadaşı veya burada ki tanıdık kişileri ziyaret edebilmeleri için kullanılan bir vize türüdür. Küba ziyaret vizesine başvuru yapılabilmesi için Küba’ da yaşayan aile üyesi veya arkadaşlardan konsolosluk onaylı bir davetiye mektubu alınması gereklidir. Alınacak olan davetiye mektubu ile birlikte diğer Küba Vize Evrakları ve Belgeleri de hazırlanarak başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Küba vize işlemlerinizde profesyonel bir destek almak ve vize başvurularınızı gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve vize işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Küba Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Başvuruları Nereden Yapılır?

Küba Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine ülkemiz vatandaşları için Ankara’da bulunan Küba Büyükelçiliği Vize bölümünden başvuru yapılmaktadır. Küba vize randevunuzun alınmasının ardından hazırlayacağınız vize evrakları ve belgeleri ile birlikte başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Ancak şahsen başvuru yapılması zorunlu değildir. Küba ziyaret vizesine başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken bir çok önemli husus bulunması, başvuru sahiplerinin profesyonel bir hizmet alması gerekliliğini arttırmaktadır. Küba vize başvurunuz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih etmeniz vize başvurunuzun en güvenli ve en doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu hizmetten faydalanabilmek için ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Küba Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine Başvuru Yaparken Randevu Almak Gerekir Mi?

Küba Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine başvuru yapabilmek için vize başvuru işlemlerinin ilk adımı olan Küba Vize Randevusunun alınması şarttır. Küba vize başvurularında elçilik yoğunluk yaşanmaması ve vize evraklarının takibinin daha kolay sağlanması adına randevu usulü ile çalışmaktadır. Küba vize evrakları ve belgeleri vize randevunuzun oluşturulmasının ardından hazırlanması gereklidir. Bu nedenle vize işlemlerinin ilk adımı vize randevusu almaktır. Küba vize randevunuzu firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayarak hemen alabilir ve vize işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: