Ticari Vize Küba

Küba Ticari Vize

Küba ticari vize;  iş, toplantı, fuar, seminer, konferans gibi resmi iş bağlantıları ile Küba ‘ ya gidecek olan vatandaşların alması gereken vize türüdür. Pasaportunuzla birlikte şahsen vize Merkezi’ni ziyaret etmeniz başvurunuzu tamamlamamız için yeterli olacaktır.  Başvurularınızı 1 hafta öncesinden yapmanız tavsiye edilmektedir.  Küba vizesi başvurunuzun sonuçlanmasını Küba Büyükelçiliği Konsolosluğu tarafından belirlemektedir. Küba vize başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz yer Long Vize Turizm merkezimizdir.

Küba Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

1-Pasaport:  En az 6 ay geçerliliği vardır. Renkli taranmış pasaport nüshası gerekmektedir.

2- Fotoğraf: Küba başvuru işlemlerinde kullanılacak 1 adet biometrik fotoğraf olması gerekiyor. Arka fonu beyaz ve 45 x 60 mm boyutlarında olması gerekmektedir.

3-Küba Vize Formu: Başvuru formu doldurulurken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde başvuru formuna doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu için yazılan bilgilerin güncel olması gerekir. Formda beyan edilen bilgilerin seyahatin nedenlerini kanıtlayıcı belgelerle desteklemesi gerekmektedir. Bu konuda Long vize Truzim olarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

4-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Nüfus cüzdanı fotokopisinin vize başvuru evrakları arasında bulunması gerekir.

5- Otel ve Uçak Bileti Rezervasyonu: Küba seyahatince bulunacak vatandaşların hazırlamış olduğu belgelerde yer alan Uçak bileti rezervasyonun da gidiş ve dönüş tarihleri gerekmektedir.

6-Seyahat Evrakları: Seyahat sağlık sigortası, Ulaşım rezervasyonu, Konaklama rezervasyonu. Seyahat sürenizi kapsayan seyahat sağlık sigortası işlemlerinizi başvuru evrakları arasında yer alması gerekmektedir.

7- Şirket Evrakları: Vergi Levhası Fotokopisi, İmza Sirküleri, Ticaret Sicil Gazetesi Formu, Şirket Banka Hesap Dökümü, Faaliyet Belgesi Fotokopisi

8- Davetiye: Küba ticari vize başvuru işlemlerinin yapılabilmesi için davetiye zorunlu bir belgedir. Davetiye gönderen kişinin Küba pasaportu ve Nüfus Cüzdanı fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır.

kuba ticari vize 1

Küba vize türleri:  

Küba vize işlemleriniz vize türlerine göre ayarlanmaktadır.

Küba turistik vize

Küba ticari vize

Küba çalışma vizesi

Küba aile arkadaş ziyareti vizesi

Küba öğrenci vizesi

Küba transit vize

Küba basın vizesi

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Küba Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Küba Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Küba‘dan gelecek olan davetiyedir. Küba’dan gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir yada orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Küba Büyükelçiliği Vize Randevusu oluşturulup Küba Ticari Vizesine başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak elçiliğe sunulması gereklidir. Küba vize randevunuzu almak ve ticari vize işlemlerinizi başlatmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizi arayabilirsiniz.

Küba Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Küba Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması zorunlu bir koşuldur. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü ticari vize işlemlerine girmemektedir. Küba’ dan gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Küba Vizesi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve ticari vize başvurunuzu en doğru şeklide gerçekleştirebilirsiniz.

Küba Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Küba Ticari Vize işlemleri için elçilikten yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içindede kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, birçok faktöre bağlı olarak oluşmakta ve kişilerin yaşı, çalışma durumları gibi etkenler belirleyici olmaktadır . Küba ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize işlemlerinde gerekli olan Küba Vize Evrakları Ve Belgeleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: