Vize Başvurusu Küba

Küba Vize Başvurusu

Küba vize başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgiler için firmamıza danışabilirsiniz. Küba seyahatleri için vize başvuruları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm, seyahat firmamız vasıtasıyla kabul edilmektedir. Renkli pasaport fotokopinizi firmamıza göndermeniz ya da pasaportunuzla beraber bizzat Vize Merkezi’ni ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Pasaportunuz elimize ulaştıktan sonra aynı gün içinde vize başvurunuzu gerçekleştirecek, Küba turistik vize kartınızı tarafınıza 1 gün sonra iletilecektir. Küba Vize Başvurunuzu Long Vize Turizm adına sitemizden veya ofisimizden online olarak gerçekleştirmekteyiz. Ne var ki Küba vize başvuru işlenmeleri sırasında yaşanan aksilikler sizin bu güzel ülkeye yapacağınız seyahati engelleyebilir. İşte bu aksilikleri ortadan kaldıran Long Vize Turizim sizlere başvuru hakkında bilmeniz gerekleri aktarmaktadır.

İstanbul’da ikamet ediyorsanız vize merkezi’nden Küba vizenizi 1-2 iş günü içinde alma şansınız vardır. Pasaportunuzla birlikte vize merkezimize uğrayabilirsiniz. Latin Amerika ülke vizeleri konusunda uzman olan temsilcilerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Küba Vize Başvurusu İşlemleri

Küba vizesi pasaportun dışında verilen bir belgedir. Türkiye’de bulunan yabancılar Küba vize başvurularında İkamet Tezkerelerini de ibraz etmek zorundadırlar. Küba, T.C. vatandaşlarının vize başvurusu için sadece pasaport istemektedir. Bu nedenle pasaport Küba Vize Başvuru İşlemlerinde oldukça mühimdir. Tahrip edilmiş veya yırtılmış pasaportla yapılan Küba Vize Başvurularıkabul etmemektedir. Tahrip edilmiş veya yırtılmış pasaportla Küba turistik vize kartını alsanız bile uçuş aktarmalarında ya da Küba Cumhuriyeti sınırından geçerken ülkeye girmenizde sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi bir durumda Küba vize başvurunuz öncesinde pasaportunuzu yenileme önerisini yapabiliriz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi vize almak için yaptığınız başvuru tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır.

kuba vize basvurusu 1

Küba’dan 72 saate kadar hava alanından ayrılmadan transit geçeceğiniz durumlarda Küba Konsolosluğu vize istememektedir. Fakat hava limanından ayrılmak durumunda olduğunuz durumlarda Küba’da 1 günlükte olsa konaklayacağınız durumlarda vize almanız şart olacaktır. Küba’da kapı vizesi veya benzeri bir vize türü bulunmamaktır.

Uyarı!

Küba Vize Formu Küba’ya Amerika üzerinden seyahat edecek yolcuları kapsamamaktadır. Amerika’dan Küba’ya seyahat edecek vatandaşların Küba vizelerini Amerika Birleşik Devletleri Washington Küba Konsolosluğundan ya da ilgili hava yolu firmalarından şahsen almaları gerekmektedir. Türkiye’den alacağınız Küba vizesi, Küba’ya doğrudan yapacağınız seyahatlerde ya da Amerika dışındaki ülkelerden yapacağınız seyahatlerde geçerli sayılacaktır.

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Küba Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Küba Vize Başvuru işlemleri ülkemiz vatandaşlarının Küba seyahatlerinden önce yapması zorunlu olan işlemlerdir. Küba vize işlemleri ülkemizde Küba Büyükelçiliği üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize alınması oldukça zor olan bir ülkedir. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken bir çok önemli husus bulunmakta ve doğru yapılmadığı takdirde olumsuz sonuç alma ihtimali yükselmektedir. Küba vize başvurusu için gerekli Küba Vize Evrakları Ve Belgeleri listesi ile dikkat edilmesi gereken hususları hakkında detaylı bilgiye firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Küba Vize Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Küba Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Vize evrakları kişilerin iş, meslek, yaş gibi durumlarına göre farklılıklar göstermektedir. Başvurunuz için gerekli olan evraklar, bu faktörler göz önüne alınarak hazırlanmalıdır. Vize başvurunuz esnasında seyahat amacınıza, kişisel durumunuza ve bunun gibi birçok etkene bağlı olarak istenen evrakları doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlayarak elçiliğe sunulması gerekir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak Küba Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Küba Vize Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Küba Vize Başvurusu, ülkemiz vatandaşları için Küba Büyükelçiliği tarafından kabul edilmektedir. Küba vize işlemleri randevu esasına bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen elçilikte bulunmaları gerekmemektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile elçiliğe gelmenize gerek kalmadan vize başvurunuzun gerçekleştirilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlerin adınıza Küba Vize Randevusu alarak vize işlemlerinizi gerçekleştirmekle yetkili olmaktadır.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: